Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od wotan » úte 09. črc 2019 12:59:24

Jěště bych potřeboval elektrické schema té mojí feldy, jestli někdo nemáte barevné. On se v tom přede mnou někdo vrtal a plno drátu je přeštípaných a zase nastavovaných jinou barvou i třikrat za sebou a nebo pripojené draty jiné ke stávajícím.
Ještě jednou díky za pomoc.

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od wotan » úte 09. črc 2019 12:47:05

Ahoj, teď mám další problem. Pálý se čtvrtá pojistka z prava 15 A. Na základní desce je to první pin zasuvka v levo. Na čtyrech pinech je zkrat na kostru: Zelený a světle modrý, levá strana.Prava strana pinu: Červený a Světle modrý. Když dám zkoušečku na plus pol a dotýkam se těchto pinů tak svítí.Zkoušel jsem to v zadu na čerpadle a tam zkrat není. Díky

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od ferdamravenec » úte 14. kvě 2019 21:42:05

a pak se vrať k tomu čidlu teploty , nemusí být špatný ale jen zoxidovaný , i konektor čidla (sám s jsem s tím měl problém)
konektor se špatně čistí je potřeba tenký úzký pilníček , nebo piny vypíchnout a tenký pilníček
tenký znamená méně než 1mm
a diagnostikou prověřit

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Rob » úte 14. kvě 2019 12:10:59

.... zkus mrknout na snímač otáček, je shora na převodovce a je krásně přístupný, vyndat ho je práce na 3 minuty. Občas bývá načnutý (fyzicky poškozený) od setrvačníku a může způsobovat podobné problémy. může být také špatný snímač teploty a tlaku vzduchu, můžeš ho zkusit na pár dní odpojit a jezdit s odpojeným, tím nic nezkazíš. Kdyby byl špatnej, respektive házel nesmyslné hodnoty, odpojením si ŘJ dosadí náhradní hodnotu 20°C a v těchto teplotách by to mělo normálně fungovat. Je to hledání jehly v kupce sena bez té diagnostiky.... ale pokud chceš dál laborovat, tak nic jiného nezbývá.

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Semperit » úte 14. kvě 2019 12:00:11

Ahoj, čidlo teploty jsem taky vyměnil a ráno normalně nastartoval a další den ráno to už zase neslo a tak ho pouštím z kopce a to vzdycky chytne hned.Jinak jede lepší jak jezdila. Mám taky vykuchaný katík. Nebylo z krz něj nic vidět. :D A díky za rady :hlava: :hlava:

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Maty » čtv 09. kvě 2019 13:58:47

Pokud je to imo tak ten motor nastartuje a pak chcípne ;-)

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Papi - FK » čtv 09. kvě 2019 12:45:32

.....

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Rob » stř 08. kvě 2019 8:08:47

No tak tím bych začal. Jestli zlobí řídící jednotka, je to celkem neobvyklé, ale ne nemožné. A h tím můžou souviset i problémy se startem...

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Semperit » úte 07. kvě 2019 19:30:06

Palivový filtr jsem taky měnil, když se zapne diagnostika do zásuvky tak se auto nnepřihlásí. Je to ůplně na palici.

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Rob » úte 07. kvě 2019 12:55:16

kdy byl měněný palivový filtr? hodně lidí ho kvůli špatnému přístupu nemění a pak může i odejít čerpadlo. interval výměny filtru je max 60 kkm, takže pokud není 100 % jisté kdy byl naposledy měněný, určitě bych začal tím.

Jinak špatných věcí může být více, bylo by dobré nahlédnout VAGem do paměti závad, než začneš cokoliv kupovat a měnit. Výměnou palivového filtru za 150 Kč ale určitě nic nezkazíš.

Předpokládám, že tebou vyjmenované věci které jsi vyměnil jsou značkové nové nebo ověřené funkční. Pokud je to čína nebo vymontované z anonymního vraku na vrakovišti, byla to zbytečná práce a můžeš je taky měnit znova.

Re: Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od ferdamravenec » úte 07. kvě 2019 12:22:40

zkus čidlo teploty ,
nebo přijeď

Felicia mpi 50 kw. Nejde nastartovat.

Příspěvek od Semperit » pon 06. kvě 2019 18:08:10

Ahoj,Vyměnil jsem lambda sondu, snímač otáček,zapalovací lištu, svíčky a relé x. Vše nové. Auto jezdilo celý den bez problémů. Ráno chci nastartovat a nic, motor točí a ani neškytne, vyndal jsem svíčky nové a dal jsem do lišty jiné a zkusil jestli hazí jiskru. Vše Ok namontoval jsem je zpět a zastartoval jsem a motor chytnul. Dojel jsem do práce odpoledne zase domů a ráno zase nic a tak jsem opakoval startovací rituál a zase vše v pohodě. Další den ráno už to nešlo vůbec nastartovat a tak jsem jel mhd. Odpoledne bylo pred autem volné místo a tak jsem ho pustil z kopce a hned chytlo. Můžete mě poradit co s tím?

Nahoru

cron