Jaký katalyzátor?

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jaký katalyzátor?

Re: Jaký katalyzátor?

Příspěvek od ferdamravenec » pát 09. zář 2022 22:10:57

Nemáš cestu do šluknovskýho výběžku ? Mám ho tu .

Jaký katalyzátor?

Příspěvek od lape » stř 07. zář 2022 11:14:34

Zdravím.
Potřeboval bych nějaké rady a tipy na katalyzátor pro Feldu 1,6. Jde o to,že origo kat mě nějací dobráci před 14ti dny v Brně ukradli,takže sháním náhradu.Momentálně jsem tam dal trubku a jezdím v pohodě.Rozdíl ve zvuku motoru je trochu poznat jen na volnoběh,při jízdě je to tiché,ale jelikož mě jako naschvál čeká STK,tak musím řešit kat. Máte nějaké zkušenosti s univerzálními katy BOSAL,JMJ?Případně s celým kompletem kat včetně potrubí od JMJ.Samozřejmě jde o co nejnižší cenu.
Já sám mám kat JMJ včetně potrubí na svém autě už 8 let a měsíc zpátky to STK prošlo bez problémů,ale mám ho na autě jiné značky,tak nevím jak je to u Feldy.

Nahoru

cron