Dlouhý chod brzdového pedálu

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Dlouhý chod brzdového pedálu

Re: Dlouhý chod brzdového pedálu

Příspěvek od vladino333 » pát 09. úno 2024 14:48:13

Jedine všetko odvzdušniť, samostavy u kotúčov sú neni, lebo tam piestik zostáva po uvolnení pedálu na najvysunutejšej polohe, jedine ak by bol v hajzlu HBV. Ale len by som odvzdušnil a odvzdušnil, napríklad aj podtlakovým, alebo pretlakovým prípravkom, ktoré su na nete.

Re: Dlouhý chod brzdového pedálu

Příspěvek od 103457 » pát 09. úno 2024 7:11:11

Začal bych opakovaným odvzdušňováním. Někdy to chce opravdu několikrát po sobě odvzdušnit. Třeba i dva tři dny.

Dlouhý chod brzdového pedálu

Příspěvek od Honzalebe » pát 09. úno 2024 3:14:29

Zdravím mám takový problém a nikde nemožu najít že by někdo řešil něco podobného (a nebo jenom špatně hledám) dal sem na feldu nové brzdy komplet (poctivů generálku za 10litrů) předky nové desky kotouče BOSCH aj třmeny a se zadkem jsem si trochu pohrál dal sem tam náboj a kotouče s třmenama z golfa III GTi a celé nové brzdové trubky no jebačka na dva dny práce a po složení a řádném ovzdušnění majů brzdy malů účinnost (dneska sem při cestě do práce málem vyletěl ze zatáčky) když šlápnu na pedál zabírá až u podlahy a mám takový pocit že zadky nebrzdíja skoro vůbec nevíte někdo co s tím abych docílil odezvy pedálu hned po sešlapnutí (pokud je to u feldy možné) mám to ještě jednou znova ovzdušnit nebo je tam jiný problém? Díky za rady snad to brzo vyřeším (Felicia 1.6 55kW r.v. 1999 Hatchback)

Nahoru