Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 01. čer 2026 13:21:37
- Fórum: ČKD neboli FAQ
- Téma: Před 2 týdny jsem si koupil '97 LXi, čeho bych se měl obávat? :-D
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 2203
Před 2 týdny jsem si koupil '97 LXi, čeho bych se měl obávat? :-D
Nazdar! Takže mám sněhuláka (bílou Felicii) 2 týdny a zajímalo by mě, o co bych se měl starat / na co se zaměřit, abych ji udržel v dobré kondici. Protože moje další auto je VW T3 z roku 1990 s 1.9 TDi, toto auto je pro mě něco nového. Mým cílem je mít sněhuláka 100% spolehlivého jako „denního běžce...
