Vizitky

Jofinko - FK

Vizitky

Příspěvek od Jofinko - FK »

Caute. Mam taky napad ze by niekto sikovny spravil vizitky tie by sa rozposlali meilom alebo by sa stiahli priamo z fora a doma by si to kazdy sam vytlacil. A keby ste uvideli feldu tak by ste tu vizitku dali za B stlpik a tak by sme mozno zvysili pocet FK uzivatelov na SR i v ČR.kamarat je v mazda fore a oni to tak robia a podla mna je to velmi dobry napad.Len urobit nejaku predlohu vizitky.Co vy na to???
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Vizitky

Příspěvek od Michelin1 »

Ja myslim, ze kdo chce si na felaklub cestu najde. Kdo nechce je zbytecny ho sem lakat. ;)
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Vizitky

Příspěvek od 103457 »

Přesně tak, nikoho bych nikam netlačil, takto, jak to je se mi to zdá být ideální, nejsme politická strana, abychom se chlubili množstvím mrtvých duší.
Lepší jeden člen,který sem přijde z vlastního zájmu, kvůli feldě, než 10 naverbovaných členů
Jofinko - FK

Re: Vizitky

Příspěvek od Jofinko - FK »

ok chlapy bol to iba napad....
mikyagc - FK

Re: Vizitky

Příspěvek od mikyagc - FK »

zdravím.Pokavat jde o vizitky tak v tom třebe časem nevidím problém vizitkama se zabívám, takže nějakou stvořit by nebyl problém záleží jen na vás
Jofinko - FK

Re: Vizitky

Příspěvek od Jofinko - FK »

ja si tiez myslim bolo by to fajn...ale je nas malo
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Vizitky

Příspěvek od Skury »

Jofinko, upřímně... Kolik znáš lidí z FK? Přímo osobně pár, přes net z fora o něco víc. Jako každej. Já nikdy nebyl na megaveliký kluby, radši rodinný, kde se všichni znají. Z FK znám tak 50 lidí (a to jsem registrovanej defakto od začátku). Myslim že nic moc ze 5000 registrovaných lidí. Tento web neživí počet lognutých lidí.

Vizitkama se dá řešit lokální klub, ale ne veliký klub. Jak bylo řečeno... Kdo chce někam, cestu si sám najde. ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
ferat
Příspěvky: 357
Registrován: úte 25. kvě 2010 11:01:50
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Vizitky

Příspěvek od ferat »

To je fakt, i to je moje osobní zkušenost. FK jsem našel náhodou na webu, zajímalo mě se dozvědět více o autě, možná se maličko pochlubit i svým vozítkem. ;) A jako bonus je k tomu "přibaleno" seznamování se s příjemnýma lidičkama. Kecat se dá nejen o autech, ale i o spoustě jiných věcí. Zatím mnoho lidí z FK osobně neznám, spíše jen pár z okolí. Jistě jich časem poznám víc, ale všechny určitě neee :) No, je to tak-kdo chce, cestu sem si najde. Je tu dobře, nic se nemusí, nic není povinný, lidi jsou na sebe hodný, ochotný poradit... 8-)
Ferat Felicia Trumf 1,3MPi/50kW, vyrobena 27. 4. 2000 v Kvasinách Obrázek Žádnej učenej z nebe nespad!!! Ale blbce jako by shazovali... :-) Pamatujte... ! Chybama se člověk učí!!!
lucistrnad - FK

Re: Vizitky

Příspěvek od lucistrnad - FK »

Jojo mluvíte mi z duše.Nikdy jsem se o toto moc nezajímala,krom teda fiat klubu,kam mě naverbovali skoro stejným způsobem a moc jsem tam nechodilo,dost neznámých lidí i po delší době,zbytečné spamování a hlavně nevraživost mezi lidičkama na klubu.Což tento klub jsem si našla sama,když jsem chtěla koupit Fáfinku a hnedka jak byla Fáfi doma,tak jsem se sem zaregistrovala,hodila fotky a teď má maličkost sem chodí otravovat několikrát denně.Lidičky z klubu znám jen pár a zatím mohu jen říct samou chválu,kor u některých obzvláště ( jmenovitě se vypisovat nebudu :D ) a je to tady ,,rodinné,, a příjemné prostředí ;)
Jofinko - FK

Re: Vizitky

Příspěvek od Jofinko - FK »

mate pravdu chlapy...ja som si nasiel FK koli tomu lebo som potreboval radu ohladom feldy...kto chce tak si to najde
Odpovědět