Červené podsvícení budíků

vybavení a úpravy interiéru atd.
Jardys01
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. kvě 2021 19:09:18
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Červené podsvícení budíků

Příspěvek od Jardys01 »

Zdar borci, mám takový problém, pustil jsem se do změny podsvícení celého interiéru. Hodně žároviček už mi nesvítilo, tak jsem si řekl, že to rovnou trochu opepřím červenými ledky. Ovládání topení a spínače už mám hotové.. problém je ale s budíky. Nevím úplně jak docílit červené barvy v budících, budu muset rozebrat ciferníky a ten zelený plast nějak oškrábat? Budu potom muset nějak kalibrovat ručičky? Jestli ano, tak bych prosil o nějaký postup jak toto všechno udělat. Uvítal bych možnost, ve které bych nemusel rozebírat ručičku a tím pádem potom kalibrovat budíky. Ideálně nechci kupovat ani žádný jiný ciferník.. ten klasický na feldě se mi líbí.

Díky za rady.

Jarda
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Červené podsvícení budíků

Příspěvek od 103457 »

:hledej: Ahoj, stačí hledat, všechno je zde popsané. Nejjednodušší, je vyměnit plastové ciferníky na ciferníky s červeným podsvícením. Můžeš si je nechat udělat a na výběr máš, jak grafickou úpravu ciferníků, vybereš si jejich barvu, barvu fontu i barvu podsvícení. Pak jen přehodíš za svoje šedivé a máš "nové " auto

Zde si vyber, jaké chceš, zda máš otáčkoměr nebo hodiny, a nezapomeň na to jestli máš benzín nebo diesel.
http://www.tuningsamolepka.cz/e-shop/bu ... ove/skoda/
Odpovědět