voda v interiéru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Odpovědět
Hanz - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Hanz - FK »

já měl taky v kufru litry vody. Zjistil jsem že to je špatně přidělanym zadnim světlem. Bohužel mi ta voda natekla i do vnitřího podběhu a krááásně to rezne už i ven
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Mám ten samej problém. Těsnění kolem předního skla jsme nechal před nedávnem vyměnit. Ani díry tam nebyly tak to jenom karosář přetřel. Musím se tam podívat až za světla. Ale myslím si, že porblém bude v tom samém jako píše MartineCzech :cry:
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Tak jsem povytahoval všechen ten molitan s podpalubky + koberečky a suším auto(zase :cry: ). Když už ty plechy proschly tak jsem sebral kybel vody a lil jsem vodu na přední sklo a všude kolem. Dale jsem zkoumal kde se vevnitř objevuje sebemenší vlhkost, hmatem i pohledem. Samozřejmě se nic neobjevilo :(

Tak teď už opravdu nevím co s tím ...
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Přední okno nasucho snad ani utěsnit nejde. Bez tmelu to poteče i s novou gumou. Do doby než jsem okno komplet kolem dokola zatmelil, tak mi dovnitř taky teklo. Přitom jsem dal novou gumu, rám karoserie očistil...
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Tak jsem měl auto u karosáře, pustil na auto vodu z hadice a zkoumal, voda se nikde neobjevila, jaké překvapení :rendeer: Nakonec rozebral palubní desku a taky nic nenašel. Tak nechal auto naklonil a znovu na něj pustil vodu. Ejhle voda se objevila. Takže konečná oprava byla, přelepení fólie co je v pravých dveřích. Voda totiž podle všeho tekla z nich, jestli je to pravda to se ukáže až při prvním dešti nebo na myčce :D
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Tak last post kdyby to ještě někoho zajimalo :o)

Do auta už neteče, v noci pršelo ostošest a všude sucho. Tak už jsem zas všude nacpal ten molitan, uff :D
potapec

Zatékání do interiéru

Příspěvek od potapec »

chtel bych poradit s jednim velmi zakernym problemem, kdyz prsi tak mi tece do auta pod nohy ke spolujezdci, a to tak nestastnym zpusobem, ze natece do pojistek a baterka se vybije... zkousel sem uz menit predni sklo, taky jsem vsude kde by mohlo tect dal silikon a porad nic. Nesetkali jste se nekdo s timto problemem?
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 436
Registrován: pát 15. srp 2008 16:44:12
Bydliště: [SK] - ZM
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do interiéru

Příspěvek od mako »

a když jsi měnil okno tak si zkontroloval jestli nemáš uhnilý ten kus plechu? většinou to uhniju pod gumou a pak tam zatéká
VW passariantion+VW felicia diesel power
ex-felicia GLXi 1,3MPi 1997 Red-Hot-chilli, ex-felicia LXi 1,4mpi 1996 White candy
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do interiéru

Příspěvek od Maty »

A pokud ti teče do pojistek tak to bude na 90% právě tim přednim oknem ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Abdul - FK

Re: Zatékání do interiéru

Příspěvek od Abdul - FK »

V poriadnom servise spolu s oknom menia aj gumové tesnenie okolo okna. :scratch:
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do interiéru

Příspěvek od Kuladmin »

Do pojistek tece leda prednim oknem jina moznost neni takze neco se udelalo spatne. Bud je nekde prorezla kastle nebo je hnuta apod.
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do interiéru

Příspěvek od Tomas6 »

Taky může zatíkat z motorového prostoru u baterky.Jestli je to tam nějaký opravovaný...Ale spíš bych se přikláněl k tomu čelnímu sklu.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

tak vytlacil som skoro cely čierny silikon na tesnenia okolo vsetkych dveri pekne som uhladil ale itak mi so spodu prebijavodu a voda sa tostane nejako nevie akomedzitie dvegumkycierne co je tam ta drazka a s tamad mi to potom tlaci do vnutra sakrato som sivsimolaj teras na kufri uz to niejeaz takeviditelne ale stale to este nieje ono thak ze asi mi ostava uz len NEW tesnenia dat
Karlous - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Karlous - FK »

Taky mi teklo do kufru. Tak jsem trochu posunul zámek 5. dveří. Sice jdou teď hůř zabouchnout, ale voda už tam neteče. A pravidelně všechna těsnění natírám silikonovým olejem, aby to odpuzovalo vodu.
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Pršelo a zase teču, se zastřelím :mrgreen:
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

ten silikonovy olej planujem kupit ajja a prisiel som nato preco mi to tecie do kufru :D

Ten truhlik co mal predomnoumusel daco robit s tesnenim lebo drazka ma byt von z kufra a nie dovnutra takze voda nevitekala von ale dnu :D sakra prace to som si vsimolaz potom hehe ale neva a pre dverach som to vyriesil vyrezanim diery tam kde sa mi zdrzovala voda a problem je vriesny.



len mam teras nejaky dalsi prblem: mam sakra vysoku spotrebu az 13litrov na 100km a to si ymlsim ze je az moc vela na feliciu. a to som siel vecsino dlhsie trasy nie len po meste .... v zime som tomu nepripisoval nejak velky usudok ale uz je teplo a zere to taktiez vela.....

na diagnostike mam lambdu funkcnu reguluje pekne, klapka je cista 5 stupnov, dlzka vstreku 2milisekundy, a vyfuk je novy sviecky su nove...cca maju rok....tak neveim co tamoze byt


ze by bol pricpaty katalizator???
Fiki - FK

VODAAAA

Příspěvek od Fiki - FK »

Ahojda všem mam problémek v kufru pod čaluněnou podložkou se mi sraží mrtě voda nedavno jsem ukluzel komplet auto a pri zvednutí podložky a nasledném vyndaní rezervy jsem malem dostal infarkt prolis na rezervu byl do pulky plnej vody a na rezerve obroucka. Nevim kudy by tam mohlo tyct jelikoz aby se toho tolik vysrazelo je nemozny to by se spis rychleji odparilo. poradte mi kam kouknout nebo co vymenit aby mi tam neteklo. koukal jsem jeste pod calouneni u tlumicu ale ty byli suchy ale znamka rezu , ale tect to ponich klidne muzes je to jen na strane ridice druha strana je uplne sucha. guma kufru prileha dobre a tesni. je mozny ze to muze tyct okolo svetla ???
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

Kolem světla to bude na 100% .Takovejch tu je (bylo) postiženejch dost .
A jestli to je kombík tak to může týct i zadním bočním oknem nebo i pod gomou v pátých dveřích.Musíš hledat cestičku .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Jenik11 - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jenik11 - FK »

AHoj mam dotaz tece mi do auta mam uplne nacucanej molitam u ridice pod palubovkou bude to asi tesnenim predniho skla ale ma otazka smeruje k tomu jestli by stacilo natlacit polyuretanovy tmel mezi tesneni a sklo z venku??? nebo popripadne jestli by jste mi nenapsaly kde mam tan tmel natlacit ted v obdobi destu je to maras. dekuju za pripadne rady
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Ten tmel/lepidlo by ti mohlo pomoc, ale jenom pokud ti teče opravdu kvůli tomu, že máš "vyhlodané těsnění". Tím lepidlem to přilepíš dokonale. STačí když to těsnění kolem okna, teda hlavně vespod zvenku nadzvedneš, třeba tenkým šroubovákem a narveš tam rovnoměrně po celé delce to lepidlo.

Já jsem nechal vyměnit těsnění, teklo pořád. Tak jsem to tam přilepil tím lepidlem a teče furt, projistotu jsem opravil fólie vedveřích a teče dál. Už mě nic nenapadá. Karosáři už mi docházejí a všichni tvrdí, že to teče jenom zkrz to těsnění, jakmile jim řeknu, že ho mám nové tak řeknou aď už to neřeším. :cry:

Přeju hondně štěstí
Jenik11 - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jenik11 - FK »

dekuju za radu mam uplne mokre tu penu pod palubovkou takze jeste rozeberu palubku a podivamse odkud to vali a uvidim. skus nariznout tesneni u dveri tady to je napsany ja jsem to tak vyresil se zatykanimskrz dvere



\\edit Maty: odstraněna citace viz. pravidlo č.4 !!
Moltician - FK

voda v aute

Příspěvek od Moltician - FK »

dneska vlezu do auta a u spolujezdce jak je misto na nohy bylo jezirko hnusne vody...tak jsem koumal odkud to muze byt ale vsude jinde sucho...teda tam kam sem dosahl rukou :lol: tak nechapu kde se tam vzala....obcas mi zatika stresnim oknem ale to byva vetsinou na sedecce trocha mokro...nevite nekdo???
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v aute

Příspěvek od 103457 »

Dveřma těsněním, nestál jsi trochu nakloněnej?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v aute

Příspěvek od Maty »

pokud píšeš, že všude kde jsi došáhnul sucho tak ... těsnění okolo dveří (spolujezdec :D )

v případě mokrého molitanu pod palubkou ... těsnění předního okna :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

sakra prace ja to seriem s prepacenim..... dal som NEW tesnenie na piate dvere (kufor) a stale mi to tlaci vodu do kufra na spodnej strane kde sa ohyba kufor na oboch stranach aj s jednej aj s druhej strany ja som uz hotovy nafotim to a hodim to sem kadial mi to tlaci vodu ja som hotovi uz uz som fakt bezradny a potom este dam jednu foto odkial mi zacalo pretekat co som si vsimol. dik zatial dnes vecer to tu hodim.
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

ohladom spotreby ja som to blbo vyratal v meste robi spotrebu 7,5 litra az osem kedy ako teras mam problem s prevodovkou popripade ceknite a pomozte dik
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

No v tych dvoch rohoch mi preteka a mozem posuvat ten zamok kolko chcem :(
Obrázek


Obrázek


Obrázek


No tuna mam tesnenie trocha na bok ale to by nemalo robyt problem ked aj na jednej aj na druhej strane mi preteka rovnako
Obrázek

s tadialto mi netecie velmi vela vody ale treba to zastavit kim to nebude horsie
Obrázek
Uživatelský avatar
Mylen
Příspěvky: 114
Registrován: sob 08. črc 2006 19:19:36
Bydliště: Prešov

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Mylen »

Elvis0910 tecie ti to oknami... resp okolo tesnenia okna a nie dveri ;)
Felicia 1.3MPi LX ;-)
mira

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od mira »

zdar mi teklo do kufru okolo zadního světla - odělat dát nové těsnění a nebo přilepit na silikon
Uživatelský avatar
Mylen
Příspěvky: 114
Registrován: sob 08. črc 2006 19:19:36
Bydliště: Prešov

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Mylen »

to je tiez moznost.. ale jemu stoji voda v tych rohoch pirely... a tam sa dostava tak, ze preteka popod gumu zadneho skla v dolnych rohoch potom po dverach po pirelke az sa zasatvi tam dolu kde ma zaznacene tie cervene kruzky... a v predu je to jasne taktiez... voda tecie okolo celneho skla... takze nove tesnenia a ked nepomoze tak este aj zatmelit.. ale mne vzdy zatial pomohlo vymenit len nove gumy ;-)
Felicia 1.3MPi LX ;-)
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

V predu chapem ale v zadu necham kadial myslis ze mi to tecie prosim ta vysvteli mi to ako debilovy dik :)
Uživatelský avatar
Mylen
Příspěvky: 114
Registrován: sob 08. črc 2006 19:19:36
Bydliště: Prešov

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Mylen »

heh, proste tecie ti to okolo okna ako v predu tak aj v zadu :( bohuzial bezna vec u felicii... guma vekom starne a tvrdne a potom uz netesni a prepusta vodu... tak si to daj cim skor spravit kym nemas okolo okna pekne skorodovane piate dvere pod tesnenim ;) v predu to iste... v spodnych castiach, tak do prace! kupit nove tesnenia, presklit a pripadnu koroziu osetrit :salut:
Felicia 1.3MPi LX ;-)
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Elvis0910 »

a nevies mi povredat co ma to asi cca cenovo vijde..lebo teras aj prevodovka je v tahu a to bude palka ....jednotku viem zaradit len s velkimi problemami alebo musim najpv do dvojky a tak do jednotky....a vecsiny kamosov co som sa pytal tak mi radili ze radsej nech zriesim dajaku druhu preodovku nez tuto opravit
lord_sef - FK

zatekani tesnenim prednich dveri

Příspěvek od lord_sef - FK »

na me felde rv 01 najeto pouze 80tis km, jsem dneska vypozoroval, ze zateka tesnenim kolem spolujezdcovych dveri, poradi nekdo co stim? jestli rovnou nove tesneni nebo to jde i nejak vyspravit? necim nastrikat? olejem namazat a pod?
Uživatelský avatar
Mylen
Příspěvky: 114
Registrován: sob 08. črc 2006 19:19:36
Bydliště: Prešov

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Mylen »

presklenie neviem kolko vyjde... ja si to robim sam... takze platim len za gumu, ktora stoji cca 400sk... a s tou rpevodovkou tak mne sla tiez zaradit jednotka s obrovskymi problemami, lenze ja som dal novu spojku, nove tiahla na kvalt pake, novy olej do prevodovky a rychlosti idu krasne lahucko ako nove ;) predpokladam, ze mas tiez spojku v tahu a nie prevodovku :scratch: a to mam na nej nalietane 198tis bez zasahu do nej a stale je ticha, nerachoti este.... :joker:
Felicia 1.3MPi LX ;-)
Jurka - FK

Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Jurka - FK »

Včera slejvák jako prase stěrače naplno absolutně nestíhali a přestalo hrát rádio a repráky (už vyřešeno odešel koncový zesilovač nebo co). Ale je mokro všude za rádiem nahoře kabely a nacucanej ten molitan ale jen uprostřed...ke krajům už sucho... koberec na podlaze a po bokách vše suché prostě jen nad rádiem jakoby pod topením...nikdy se nic takového nestalo...vím že se stává, že teče těsněním skla, ale žeby tak najednou a zrovna doprostřed? Ale jel sem v tom lijáku a měl puštenej ventilátor naplno je možný že by sebou bral nějak vodu dovnitř? Protože měl na plný pecky nějakej divnej zvuk..nic extra ale jiný než normálně za sucha. Nebo je možný nějak přes topení aby se tam dostala voda jiným způsobem než že by tomu pomohl ten ventilátor? Jako chcanec to byl opravdu mazecovej skoro 5cm vody na silnici + rybníky jak prase až lidé všude postávali, protože nebylo možné jet prpstě megaprůtrž... stalo se někomu takhle něco skrz to topení? Díky za pomoc
Uživatelský avatar
Martin420
Příspěvky: 1221
Registrován: čtv 07. led 2010 1:22:44
Bydliště: Čadca / Ostrava - Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Martin420 »

Mrkni na tento odkaz:
viewtopic.php?f=16&t=5817&start=1350#p333900

Šiesty príspevok odspodu - tam sa práve rieši "zmoknutý" filter nasávaného vzduchu, ale jedná sa o filter ktorý sa dával štandardne len do verzii s klimou, tak neviem či ho tam máš alebo nie (podľa toho či máš klimu alebo nie...)
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne ned 18. črc 2010 14:59:23, celkem upraveno 2 x.
Důvod: link opraven
Moja Feliz:
"No tuning, only decent" ;)

Moje fotoalbumy:
Obrázek
Jurka - FK

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Jurka - FK »

To je nějakej špatnej odkaz ne? Nemůžu tam nic najít o nějakým filtru
Jurka - FK

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Jurka - FK »

Takže po celým dnu bádání prozkoumanej motorovej prostor všude sucho za baterkou topením atd. Všechno i z druhé strany za pedálama pod kastlíkem a za ním také vše suché... snažil sem se i kolem skla mrknout dostat prstama a vše suché akorát prostě nacucanej molitan za středovým tunelem a za rádiem a přímo nadtím je výdech topení někde když se to pustí na nohy, tak předpokládám, že to někde tama teklo...sice sem ten ventilátor neměl puštenej na nohy vůbec, ale klidně to tam mohlo zatéct nějak asi. Takže výsledek je takový, že budu týden jezdit s topením na nohy at se to pořádné vysuší a jak začne pršet budu zkoumat jestli to nemůže být ten ventilátor zapnutej naplno atd... čelní sklo jsem zatím vyloučil.... jinak rádio stačilo jen rozdělat vysušit (nateklo jen na zadek) a očistit nožičky koncovýho zesilovače tam byl jakejsi bordel hnus mezi nožičkama a zkratovalo to asi furt. Ted jede jak má. A závěr je teda, že za to musí moct to topení nějak tím vývodem nad rádiem, ale jak přesně? To netuším. Kdyby někoho něco napadlo napište prosím.... já hledal a nic nenašel...všude jen, že teče těsněním skla
Uživatelský avatar
Martin420
Příspěvky: 1221
Registrován: čtv 07. led 2010 1:22:44
Bydliště: Čadca / Ostrava - Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Martin420 »

"Jinak mě postihla dneska nepříjemná věc - nevýhoda toho kabinového filtru. Začaly se mi mlžit okna a ventilátor skoro vůbec nefoukal.
Mechanik mě upozorňoval, že jak se začnou mlžit okna je filtr na výměnu, měnil jsem ho na pozdim a říkal, že se mění na jaře, protože ta zima ho hodně zhuntuje :) pořád jsem musel kapesníkem utírat sklo."

Toto je citácia zo 6. príspevku odspodu na tej strane. Hneď pod ním reagoval Vasek aby filter vybral a vyčistil, resp. nechal vyschnúť. Len ako hovorím - neviem či ho tam máš alebo nie. Ber to len ako tip ;)
Moja Feliz:
"No tuning, only decent" ;)

Moje fotoalbumy:
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Vlada320 »

Já mám teď asi čtrnáct dní vyndanej koberec z auta a všechny plasty protože budu natírat podlahu a vystříkávat dutiny a z hrůzou jsme zjistil že když jsme vyndal koberce tak jsou u řidiče,spolujezdce a za spolujezdcem zespoda mokrý.no a teď jak začalo pršet tak jsme před chvílí přišelk autu a zatejká tam snad u všech dveří přes dveře okolo gumy do auta,takže to chce novej ten igelit všude a pak to uzatejká někufdy vepúředu pod oknem a to mě teda ale sere.se na to vykašlu podlepím to tím bitumelem celý okno dokola a bude klid.stejně to není vidět a hlavně že tam nepoteče.jinak igelity koupim radši nějaký z baumaxu a nalepim chemoprenem po tom co tu píšete jaký máte zkušenosti s originálama.
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Jurka - FK

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Jurka - FK »

Tak včera zase průtrž a v autě sucho, takže se to tam muselo dostat ventilátorem když frčel naplno...
Uživatelský avatar
SatandaS
Příspěvky: 1553
Registrován: pon 11. srp 2008 16:45:56
Bydliště: Frýdek-Místek / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od SatandaS »

origo jsou na prd to je pravda ale ja taky koupil igelit v obi a lepidlo. Bohužel to nedopadlo dobře to lepidlo se mi tam úplně smrštilo tak to bylo fakt na prd :x
už si ale nepamatuji jaké jsem koupil. Nej bude asi jen ten igelit nebo mirelon a oboustranná lep.páska a pro sichr to ještě pak celé hl. spodek oblepit páskou ale kvalitní.
Taky jsem včera přišel k autu a zas tam teče u spolujezdce sem přímo viděl na koberci u toho plastu ( u prahu ) malinké kapky :x :x
lachim.k - FK

Zatíkání pod přední koberec

Příspěvek od lachim.k - FK »

Zdravím všechny a obracím se na vás s dotazem - odkud může zatíkat pod přední koberec. Po dešti mám pod nohama řídiče "jezírko". Momentálně mám vydělaný komplet koberce a při vydělávání byla voda i pod nohama spolujezdce. Nesetkal jste se s tím někdo, popřípadě prosím poraďte jak odstranit příčinu. Děkuji
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne sob 24. črc 2010 12:45:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek zařazen do správného vlákna, příště hledej!
Mates
Příspěvky: 195
Registrován: úte 22. led 2008 11:31:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Mates »

pánové, mám stejnej problém, světla přetěsněný a pořád je pod kobercem voda, když otevřu dveře, je těsnění dole mokrý, co kdyby to teklo v tom spoji těsnění? dovnitř těsnění se voda dostane normálně, ale musí vytéct přece ven, jinak teče do auta.
taky mám občas mokrý plas na pravém reproduktoru-kape teda někde zvrchu a asi i zespodu
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Píšeme to tu pořád dokola.

a) jestli je mokrá zvuková izolace pod palubní deskou, tak teče kolem předního skla
b) jestli není mokrá zvuková izolace, tak teče bočníma dveřma - je odlepený igelit
c) je někde prasklý tmel který těsní jednotlivé spoje karoserie - to většinou teče do auta, které stojí zaparkované do kopce
Josh123456 - FK

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Josh123456 - FK »

čoveče ty máš závady pořád nějaký zapeklitý Jurko :? :)
Jurka - FK

Re: Nateklo mi do rádia... kudy?

Příspěvek od Jurka - FK »

no zase přišlo takový období, kdy se všechno sere:(
Hanz - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Hanz - FK »

taky mi porád teče do kufru... buhvi kudy :D
Uživatelský avatar
Suri
Příspěvky: 1239
Registrován: stř 03. čer 2009 19:51:28
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Suri »

nechcem uraziť ale silikony často nefungujú , ak sú rámy okien nezhnité a ošetrné treba dať novú gumu a striekačkou natlačiť rezistin ML pod gumu a nechať prilepiť , staré overené a funkčné , po silnom daždi máme plný kufor vody ale cez okno to netečie a neviem skade
Odpovědět