voda v interiéru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Jestli to chceš udělat pořádně, tak okno vyndej, oprav orezlou hranu plechu, namontuj sklo do nové gumy a pak to zatmel.
Jestli ti jede jenom o to, aby tam neteklo, tak kup tubu bitumenového tmelu, odmontuj stěrače a černý plast, páskou olep karoserii kolem gumy a naper tam tmelu že to poteče ven. Druhý den přebytečný tmel oškrábneš a už tam nikdy ani nekápne.

Bitumenový tmel je levný, mají ho všude a hlavně mu nevadí vlhko. Můžeš tmelit klidně hned.

Hlavně je fakt nutný to zatmelit kolem dokola. Mě se nechtělo sundavat stěrače a plast, tak jsem to vzal jenom nahoře a na stranách. Teklo tam dál, jako by se nechumelilo. Až po zatmelení i spodní hrany je sucho.
Nejvíc mne ale naštvalo, že drobný ťukanec na skle se nedávno rozjel na dlouhou prasklinu a tak musí okno ven. Sotva to pořádně utěsním, tak to zase budu vyndavat.
DanoSK - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od DanoSK - FK »

a zvladnem to sundani okna aj doma? Ani nie tak zlozenie, ako opätovne nalozenie okna mi robi vrasky na čele... Tiez by som najradsej okno zlozil, opravil hranu, pekne ju prebrusil a natrel niecim na ochranu proti korozii a zatmelil... To mi asi v servise nespravia, co? Pripadne kolko by mohla stat taka oprava v servise? A kolko stoji nova tesniaca guma na predne sklo? Nevedel som tu najst nejaky navod na zlozenie a nalozenie okna, vedeli by ste mi to nejako popisat, ako ho zlozit a opät nalozit? Inak, doma mam taky cierny silikon, ktorym som zalepil minuleho roku tesnenie piatych zadnych dveri. Ale tusim, ze je to stavbarsky tmel :-) (na lemovky a tak...) Pred rokom mi natekalo do kufra a po zalepeni je dodnes sucho... Mozem pouzit aj ten tmel? Uz dost dlho prsi a nerad by som, aby mi voda pokafrala do elektriky... Dakujem za rady!
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Sundání určitě, nasazení už je horší.
Stěrače jdou snadno. Plast to je horší, ty černé čudlíky docela drží. Pak nařízneš gumu a odtrhneš její vnější část. Sklo už pak s pomocníkem snadno vyndáš.
Abdul - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Abdul - FK »

Guma čelného skla asi rovnako ako aj zadného cca 400 Sk.
.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Na přední okno je jiná než na zadní, ale stojí cca stejně.
Stejně se musí dát nová, tak nemá cenu se pokoušet vyndat okno bez poškození gumy. Je lepší rozříznout gumu, než zlomit sklo.
Uživatelský avatar
Chose
Příspěvky: 324
Registrován: stř 04. bře 2009 21:49:20
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Chose »

Zdarec,loni přítelkyně,letos už manželka,nabořila naši felišku,jen tak lehce na předek.Měl sem feldu na dvoře na opravu,klíčky doma a jak jdu kolem auta,tak se dívám a kontrolky svítí a bez klíčků,no co vám budu pojistkovka plná vody,tapec kolem mokrý jak hubka.Tak sem kolem bausetu nacpal silikon a byl klid.Už sem se stim setkal mockrat a ve většině případů zatěkalo kolem čelního skla.
Felicie 1.3 BMM 50kw,romantická červená
Centauria - FK

Re: Mokrej koberec pod řidičem

Příspěvek od Centauria - FK »

Atnarfus píše:V motorovém prostoru je to mokré normálně. Za jízdy tam voda lítá všema škvírama a teče tam krutě i když stojíš. Na stojícím autě tam steče většina vody z čelního skla. Schválně někdy za deště pozoruj, kudy tečou potůčky. Ze skla to teče dolu za černý plast. Pod plastem je plechové koryto, ze kterého to vytéká na jedné, nebo druhé straně rovnou pod kapotou.

Jestli máš nacucaný molitan pod palubkou, na devadesát devět procent je to problém zasklení předního skla. Kup tubu bitumenového tmelu a kolem dokola to naper pod gumu (musíš i dole) a uvidíš, už nebude ani kapka.


Dík moc za info, tak ještě tam možná zkusím nalít VOSK a budu se připravovat na karosáře, máme tu šikovného který to celkem umí :-)

Ještě jednou dík :)

Cent
Olda85 - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Olda85 - FK »

Tak se taky přidám s problémem :) koupil jsem feldu v listopadu 2008 v době kdy dost pršelo.. když jsem ji dovezl dom a začal na ní pracovat, tzn celej interiér ven, tak jsem se nestačil divit co jsem našel.. rybník jak u řidiče, tak spolujezdce a za spolujezdcem až na plechu podlahy.. tak jsem si řikal že tu asi není něco v pořádku : )) takže jsem strhal původní dveřní fólie a dveře vytlumil Vibraflexem 2.5mm a to jak vnitřní, tak vnější plech. po usušení auta jsem opět vyjel a zase rybník, ale už jen na kobeci a plech byl suchej.. koukl jsem pod palubku a ten molitan u řidičových nohou v palubce byl nasáklý vodou, tzn že asi čelní skol, takže zatmelím a snad cajk.. jinak když meju auto vapkou, tak mi zateče voda tesněním 5 dveří v horní části, takže asi nedolíhá těsnění.. a zadní lampy taky tekly a když jsem je dotáhl, tak to přestalo.. toť asi vše :)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Vapkou to procpu i kolem bočních oken. Na 100 atmosfer ta těsnění nejsou stavěná.
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Tak vzhledem k tomu, že dneska je takové uplakané počasí a já měl jsem volno zašel jsem zkontrolovat jestli je ten molitan zase vlhký a ejhle jaké překvapení byl víc mokrej než obvykle :D Tak zkouším poslední možnost co mi zbývá před návštěvou karosáře. Nahřál jsem pořádně vosk a malou olejničkou jsem ho rozlil/nacpal mezi to těsnění a okno. Vypadá to sice hrozně, ale jestli to bude fungovat tak budu enom rád. Tahle oprava mě stála starý hrnec+olejnička+noviny--->tyhle věci už jsou tedy na odpis, protože z nich ten vosk nikdy nedostanu : o

Tak držte palce ať už tam neteče.

Cent ;)
sep - FK

Voda v kufru

Příspěvek od sep - FK »

Pro některé důvěrně známá věc,zatékání do prostoru kufru.Někdy v polovině zimy jsem zjistil při výměně rezervy že mi teče do auta,vizuální prohlídka nic extra neukázala,šel jsem cestou nejmenšího odporu a vyměnil gumu pod 5. dveřmi.Samozřejmě teklo dál,zkusil jsem přitáhnout zámek,dveře skoro nešly zavřít,teklo dál.Tak jsem se zavřel do kufru a koukal kudy to jde,na spodní hraně zkrátka voda přeteče těsnící profil,naplní žlábek a pak přeteče do prostoru kufru,viz fotky.Proč k tomu dochází netuším,snad jen jestli je možné že při výměně 5tých dveří se ty nové usadily nějak špatně,ale všechny spáry lícují,dveře jsou uprostřed atd,krom toho nevím jak moc se s nimi dá případně posunovat v uložení pantů nahoře.Někdo s podobným problémem,nejlépe už vyřešeným?:-)
Abdul - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Abdul - FK »

Mal si najprv hľadať už je to tu riešené niekoľkokrát.

Mám to isté, predpokladám,že sklo bolo vonku a tak len tesnenie okolo skla.Už to tu bolo riešené - bitumenový tmel a natiskať popod celú gumu dookola koľko sa toho zmestí.Potom pátrať ďalej.
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufru

Příspěvek od bobas »

Me teklo do kufru pres vyrezlou diru pod hrdlem nadrze,mam kombika a primo v prave kapse to slo videt,teklo to do kufru,myslel jsem,ze to je tesneni a taky ho vymeni. Znamy na taky 95 a ma to same,myslim ze na to asi felicie trpi.
sep - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od sep - FK »

Abdul píše:Mal si najprv hľadať už je to tu riešené niekoľkokrát.

Mám to isté, predpokladám,že sklo bolo vonku a tak len tesnenie okolo skla.Už to tu bolo riešené - bitumenový tmel a natiskať popod celú gumu dookola koľko sa toho zmestí.Potom pátrať ďalej.


Teče kolem těsnění dveří,ne sklem,dveře jsou suché.
sep - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od sep - FK »

bobas píše:Me teklo do kufru pres vyrezlou diru pod hrdlem nadrze,mam kombika a primo v prave kapse to slo videt,teklo to do kufru,myslel jsem,ze to je tesneni a taky ho vymeni. Znamy na taky 95 a ma to same,myslim ze na to asi felicie trpi.


Těsnění mám nové,kapsou to není,jak sem psal,teče to přes těsnící profil,je to vidět i na fotkách.
slegrusik - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od slegrusik - FK »

Mě tam zase teče voda tou krásně vyrezlou dírou nad tou plastovou lištou!!! :x Dával jsem aspoň novej igelit zevnitř pod tepecírung, ale ta voda to zase vyrvala. Hold to vyřešej jedině jiný, ale zdravý 5. dveře :( :x
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Atnarfus »

Mohlo by to téct pod tapecem pátých dveří, nebo pod gumou kolem okna.
Uživatelský avatar
Chose
Příspěvky: 324
Registrován: stř 04. bře 2009 21:49:20
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Chose »

taky sem měl mokro v kufru,rezerva se koupala ve vodě,zjistil sem že mi tam zatěká kolem pravého zadního světla.Tak sem ho zdělal,očistil,těsnění ještě potřel silikonem,namontoval a je klid. :)
Felicie 1.3 BMM 50kw,romantická červená
Centauria - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Centauria - FK »

Tak lást info, vosk nepomohl, navštivil jsem tedy karosáře. Zhnilého nebylo údajně na karoserii nic, ale těstnění chtělo vyměnit, tak teď mám povytáhnutej ten molitan pod palubkou a suším :-D. Cena výměny těsnění 550Kč

BR

Cent ;)
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

A hned pod to ještě nacpi ten bitumen a už tam nikdy ani nekápne.
Návštěvník

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Návštěvník »

Nemáte představu, čím se ve fabrice lepí ten igelit na dveře??
Abdul - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Abdul - FK »

Dal som tam akrylátový tmel na akvárka tuba 310 ml za 90 Sk. Materiálu ešte na dve feldy.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Jo, ten by mohl být taky dobrý.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Návštěvník píše:Nemáte představu, čím se ve fabrice lepí ten igelit na dveře??

Igelit je samolepící. Jenom ho strhneš z papíru a nalepíš na dveře.
Já jsem ho kupoval někdy loni touhle dobou. Stojí pár korun. Bohužel tam dali nějaké ekologické lepidlo a po prvním dešti se to odmočilo a odlepilo. Vodou jsem z toho dostal zbytky lepidla, přilepil jsem to chemoprenem a drží.
Pjotr - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Pjotr - FK »

Tak sem taky resil zatekani pod palubovku. Dival sem se pod tesneni predniho okna a nikde nebyly zadne znamky koroze.Tak sem se rozhodl to jen zatmelit zde doporucovanym bitumenovym tmelem.Je to teda pekne svinstvo,chyta to na vse,vse to spini,spatne se to cisti.Snad bude vysledek aspon stat za to,zabralo me to celkem dost casu.
Jak dlouho to tvrdne? Ocistil sem to na prechodu guma-lak co nejelepe (mel sem tam nalepenu i papirovou pasku aby cisteni bylo co nejmene),ale stejne tam nejake viditelne zbytky zustaly.Pri pokusu je dostat pryc se me to akorat rozmazne po laku.. :?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

Tak jestli to je to co myslím tak nečekej že to ztrdne .Protože by to pak ztratilo svou vlastnost být stále pružný a těsnit . ;)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Rex - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Rex - FK »

já vyřešil vodu v interieru jednou provždy :)


koupil jsem si garáž :lol: :lol:
Pjotr - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Pjotr - FK »

to emilio52: Tak nakonec sem zjistil ze to nastesti tvrdne http://www.denbraven.cz/produkty/0220.htm
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

O tvrdnutí tam není ani slovo.
" Trvale plastický i při velkých tepelných rozdílech"
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Minimálně v tenké vrstvě to zatuhne. Já to po zatmelení pokaždé pár dní nechám a to co vyteklo oškrábnu už napůl tuhé.

V dohledné době budu měnit přední sklo, tak jsem sám zvědavý kam až se ten tmel dostal a v jaké podobě tam je.
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

To ano, ale pozor - vytvrzení a zatuhnutí se nerovná ztvrdnutí :idea:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Pjotr - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Pjotr - FK »

Jasne ze,ona castecna plasticnost urcite nebude na skodu.Slo me spis o to abych po par mesicich po prujezdu myckou nemel kusy bitumenu na laku vedle tesneni atd.. Napral sem tam toho opravdu hodne co slo,dost me toho vylezlo hned po aplikaci.. Pocitam ze do mesice ocistim okraje tesneni a pak uz to snad ven nepoleze..
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Určitě nepoleze. Nech to zatuhnout a pak to něčím ostrým ořízni. Já používám kus plastu nabroušeného jako nůž. Kovovým nožem bych poškodil lak, nebo gumu.
Jestli jsi něco umazal, tak to jde krásně benzínem, nebo lihem.
Schnelll - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Schnelll - FK »

Ahoj spoluvodníci:-)
Mám ten samej problém s vodou u spolujezdce. Chci se zeptat musím nějak demontovat palubovku, abych mohl vytáhnout ten nasáklej molitan?? Nebo spíš bych potřeboval nějakej stručnej návod jak to vše oddělat, abyh to vysušil. Sklo nechám raděj udělat v servisu, bojím se že bych to nenasadil.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Molitan vyschne sám. Nechávej otevřená okna a teď když už bude teplo, tak je to za pár dní suché.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Dnes jsem vyndal přední okno.
Bitumenový tmel byl pod gumou v podobě gumoasfaltu (tuhá gumovitá hmota). Na karoserii to drželo jako blázen, na gumě moc ne.

Rám karoserie naštěstí skoro není orezlý, tak to stačilo jenom lehce obrousit a dám několik nátěrů. Přiznám se, že jsem čekal nějakou tu díru v plechu skrz. Docela mile mne to překvapilo.
Schnelll - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Schnelll - FK »

Sklo je přetěsněný, tak se uvidí co to udělá při prvním dešti. Ještě mě říkal mechanik, že to někdy teče přes otvor na střešní lyžiny a po sloupku dolů, ale to by asi bylo mokré čalounění.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Mě před půl rokem teklo do kufru asi prasklinou na spoji střechy a zadního sloupku karoserie. Spoj je pod tou černou gumovou lištou. Když jsem lištu sundal, tak tam na tmelu byla vlasová trhlinka. Přetmelil jsem to a je sucho.
matylda

Re: VODA

Příspěvek od matylda »

Já tam mám igelit a nečeče mi tam voda, ale to lepidlo strašně lepí(táhne se) nevíte kde by se dalo sehnat?
mirec

Re: VODA

Příspěvek od mirec »

zdravim!
mam takovy problem, ja mam pro zmenu vodu vzadu, v kufru. nevim kudy se tam mohla dostat. poradite?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: VODA

Příspěvek od 103457 »

Oknem nebo zadníma světlama.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: VODA

Příspěvek od Atnarfus »

Vzadu je toho na výběr dost.
kolem těsnění zadního okna
kolem těsnění pátých dveří (většinou voda vzlíná mezi karoserií a těsněním)
kolem zadního světla

Já jsem měl vyloženě specialitu. Nahoře pod gumovou lištou co kryje spoj střechy a boku auta, jsem měl prasklinku a voda tekla v neuvěřitelné velkém množství až do kufru.

Začni tím, že se podíváš do bočních kapes, jestli je tam mokro. Jestli jo, tak tam teče pravděpodobně světlem. Jestli ne, tak je to těsnění okna, nebo pátých dveří.
Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 1094
Registrován: čtv 26. čer 2008 18:41:42
Bydliště: Blatná, České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Voda pod volantem

Příspěvek od Mejra »

Nechápu, ale prostě mám promočený durch celý kus polstrování pod volantem nikde nic není vidět a tak nechápu kudy tam zatejká.. Nemá s tím někdo zkušenost a řešení? Jako utěsnit to, ale co přesně netuším..
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Maty »

těsnění kolem okna ... nejspíš ti to tam zrezlo
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Atnarfus »

Klasika zde mnohokrát probraná.
Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 1094
Registrován: čtv 26. čer 2008 18:41:42
Bydliště: Blatná, České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Mejra »

Ha, tak jsem zjistil nakonec, že mi praslo to hydro naklápění světel a ta voda se mi vylila dovnitř.. :D
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Atnarfus »

Tak na to bych moc nespoléhal.
Nonamed - FK

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Nonamed - FK »

taky pochybuju, tý vody tam zas tolik není...
Bolthorn - FK

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Bolthorn - FK »

Teď to řeším u našeho Combika. Nové těsnění a přetěsnit okno.. Z toho hydra taky pochybuju..
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda pod volantem

Příspěvek od Atnarfus »

Já jsem nedávno konečně vyměnil okno a musím to zaklepat, ale zdá se že tam neteče. Zmoklo už to několikrát a je tam sucho.
Uvidíme po Medardovi, až na to bude pršet několik dní v tahu.
Odpovědět