chci požádat o pomoc

karoserie, narazniky, skla atd.
lilie65
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. led 2012 19:14:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

chci požádat o pomoc

Příspěvek od lilie65 »

Dobrý den všem automobilovým nadšencům a milovníkům vozů felicie ,také já jsem majitelkou toho to modelu auta jsem s ním maximálně spokojená ale jelikož se blíží doba technické prohlídky a já si zatím vždy dokázala poradit tentokrát bych chtěla vás majitele vozů Felicia požádat o pomoc především z Ostravy a okolí můj problém spočívá v emisích myslím že tady bude problém ,už posledně mi bylo naznačeno ať kouknu na filtr a svíčky ,filtr jsem zdárně vyměnila ale na svíčky si netroufám kdyby to byl jiný model ale je to MPI má to tu lištu a já neví jak na to ,tak se obracím na vás o radu nebo o pomoc ,mohla bych to svěřit nějaké opravně ale nemám na to peníze ,auto používám při hledání práce jinak bych neměla žádnou šanci předem moc děkuji s přáním pěkného a klidného odpoledne naschledanou. J.K
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: chci požádat o pomoc

Příspěvek od emilio52 »

na liště jsou zespod dva imbusy vyšroubovat ,sundat lištu, vyměnit svíčky, nasadit lištu přišroubovat a hotovo .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
lilie65
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. led 2012 19:14:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: chci požádat o pomoc

Příspěvek od lilie65 »

Moc děkuji za popsáni jak na to popřemýšlím jestli se do toho pustit už jsem si honě věci opravovala a na to si nejsem jistá troufnout asi bych nemohla prosit o přímou pomoc při této výměně můžete mi napsat na mail lilie.65@seznam.cz nevím odkud jste tak že to teda zkusím sama a dám vědět co a jak naschle .J.K
Odpovědět