Koroze na nosnících předních tlumičů

karoserie, narazniky, skla atd.
EdaN
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. říj 2021 17:42:59

Koroze na nosnících předních tlumičů

Příspěvek od EdaN »

Dobrý den, našel jsem ošklivou rez na své felde. Je mi teprve 15 ale snažím se na tom co nejvíc naučit. Chtěl bych se zeptat jestli to má cenu vyvarit jestli to vlastne jde a bude to OK.
https://youtu.be/q9yM-GGe1-A
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Koroze na nosnících předních tlumičů

Příspěvek od 103457 »

Ahoj,
všechno jde vyvařit, ale musel by jsi si to vyvařovat sám nebo nějaký kamarád za děkuju. Kdyby jsi to měl dát někomu do dílny, tak se nedoplatíš.
EdaN
Příspěvky: 2
Registrován: sob 23. říj 2021 17:42:59

Re: Koroze na nosnících předních tlumičů

Příspěvek od EdaN »

No jasně, jak jsem psal chci se naucit nejake ''opravovani auta''. Navic jsem vyvaroval blatniky nic moc teda. Ale ucim se takze s tim pocitam. Diky za odpoved. Taky by me zajímalo, dost si lámu hlavu s tím jak povolit matici poloosy. Vypadá to jako by tam byl schvalne odrazeny zavit aby se nedala vysroubovat. Nevite jak na to?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Koroze na nosnících předních tlumičů

Příspěvek od 103457 »

Musíš mít autom na zemi, nasazené kolo, někdo stojí na brzdě, ty vezmeš 30ořech z goly a dlouhou trubku.
Nebo druhá možnost je silnou vzduchovou klepačku, někde v pneuservisy. Ideální na náklaďáky, protože ty budou mít kvalitní kovanej ořech. Obyčejnej ořech klepačka roztrhne. Tahem trubkou se ořech tolik nenamáhá, takže ruční povolení byť 2 metrovou trubkou obyč ořech zvládne.
Odpovědět