Celolak sprejem - úplná blbost?

karoserie, narazniky, skla atd.
DrKvak
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01. pro 2022 11:56:49

Celolak sprejem - úplná blbost?

Příspěvek od DrKvak »

Shrnutí: Jak moc velká blbost je uvažovat nad celolakem sprejem?

Vysvětlení: Chtěl bych žlutou, nebo oranžovou feldu. Ty se ale v inzercích skoro nevyskytujou a když už, tak zatím jsem narazil jen na velmi shnilé. Uvažuji proto o koupi jino barevné feldy, v dobrém stavu ... a její přestříkání na mnou požadovanou barvu ... nejspíš sprejema. Je to naprostá blbost?
Bude to dvacet let stará felda, auto pro mladého kluka, takže vzhled jako z továrny rozhodně neočekávám, počítal bych s odstrojením světel, masky... důkladným zalepením skel a těsnění při lakování a případným smýváním ředitlem tam, kde přestříknu.
Bude se na to z nějaké vzdálenosti dát dívat, nebo to dopadne jak naprostá katastrofa?
Investovat do celolaku nebo fólie větší cenu než bude pořizovací cena feldy se mi úplně nechce...
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Celolak sprejem - úplná blbost?

Příspěvek od ferdamravenec »

Sprej = úplná blbost
To snad je lepší dobře naředit barvu a vzít to válečkem
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Celolak sprejem - úplná blbost?

Příspěvek od 103457 »

Normální sprej nikoliv, to nedáš, nebude to krýt a bude to flekatý. Auto jde stříknout jen montanou, bude to matný a časem to vyšisuje. Ten váleček není špatný bude to mít efekt kladívkový barvy. Jinak žlutá kreje nejmíň ze všech barev, tak na to bacha,. Jedině snad bílý auto by šlo převálečkovat na žlutý.
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Celolak sprejem - úplná blbost?

Příspěvek od 00Inferno00 »

Máš v garáži kompresor? Kup stříkací pistol, plnič, barvu, lak,... Mám pistolí i sprejem něco odstříkáno, a celolak sprejem neuděláš, věř mi. A zmiňovaná montana je pěkný humus, je to prostě ošklivé.
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Odpovědět