Rezivění karoserie

karoserie, narazniky, skla atd.
Odpovědět
V0JTA - FK

Re: Koroze lemů - oprava a vše okolo

Příspěvek od V0JTA - FK »

Ahoj, opravoval někdo prorezlé díry předního blatníku u motoru tímto způsobem?
Dík za postřehy :thumright:
http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 900808ce7e

Obrázek

Obrázek
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Koroze lemů - oprava a vše okolo

Příspěvek od ferdamravenec »

nechci ti kazit iluze , ale mě to nezobrazilo fotku , a všechno teprv uvidíš až ten blatník sundáš
já , za sebe , kup si nové blatníky a přední výztuhy (dle karoserie) a (taky plech za blinkr)
Marty_pv - FK

Re: Koroze lemů - oprava a vše okolo

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Vojta: v odkaze co jsi poslal nemáš opravný plech pro blatník ale pro nosník pod ním (a podle fotek máš fest chycené oboje) - sundat blatníky, vyřezat a vyměnit nosníky, dát nové blatníky
V0JTA - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od V0JTA - FK »

Aha, :? Dík kluci za reakce, ve městě je dobrý vrakáč (dobré zboží, rezavé jdou do šrotu) tak se tam zajedu prvně mrknout jestli tam nemají ty blatníky v mojí barvě, pokud neseženu tak asi nejlíp koupit origošky že? Nebo nějaké neoriginální co píšou zesílená kasle atd.?
Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 198
Registrován: ned 25. bře 2007 9:40:47
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Tomy »

origo blatníky sú asi tak 3 - 4x drahšie ako neorigo. Ale AK ochrana je podstatne lepšia. Origo blatníky sú v prednej časti aj pozinkované.
Ak kúpiš neorigo blatníky, tak je dôležité ich čo najlepšie antikorozne upraviť ešte pre lakovaním.

Ak ti to niekto len fukne do farby a do laku tak to vydrží bez korozie asi tak 6mes. Po zime tam už stopro nájdeš prvé miesta korozie.
V0JTA - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od V0JTA - FK »

Aha, to je důležité to vědět, díky :thumright: No a na kolik výjde nalakování jednoho blatníku? Nebo spíš kolik barvy to sežere. Ptz jsem si nechal míchat barvu, mám 9885 červená tmavá metalíza - hot chilli, no a ta se míchá z 7 různých přídavků tak 1-na decka vyšla na cca 330 do kelímku, takže celkem drahá barva, za spray bych platil ještě o kilčo víc.
Asi bych si to zkusil nastříkat sám, kompresor mám, a pro vzled to nedělám, hlavně ať je funkční a co je funknční je i krásné :D .. ale pokud by to měl být šhit tak samo, že bych to dal někam do boxu.
Uživatelský avatar
Tomy
Příspěvky: 198
Registrován: ned 25. bře 2007 9:40:47
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Tomy »

Daj to spraviť niekomu kto sa tomu venuje a má nato výbavu... ja som si robil zdrsnenie a nástrek antikorozneho základu sám, ale metalizu a lak som dal spraviť lakýrovi, ktorý to urobil lepšie než autoservis s lakovňou..
Za jeden blatnik to u súkromneho lakýra nemôže byť tak drahé..
Mesiah - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Mesiah - FK »

U Nas prodavaj komplet blatnik vcetne barvy a antikroz. nastriku za 1500kc. Tak asi tak.
Blatnik sam mas za 650kc.Ten holni lem-plech pod blatnik za 250kc. ;)
Ja si strikal sam blatnik a drzi v poho. 600 papirem jsem vzal blatnik(forezu) pak 1x tlustou vrstvu strikaciho tmelu-pak zakladovku sedou a nakonec moji barvu-vse z vrchni i spodni strany.Vse koupene ve spreji a porad to drzi a nikde se nic neloupe a ani nerezne.
Nakonec jsem zjistil ze jsem se stejne tem 1500kc za to dal.Priste bych to koupil komplet udelane.
V0JTA - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od V0JTA - FK »

Ano, jasně tak to udělám, Díky za rady. Nyní nemám na to peníze, tak jsem to vyřešil řádným odrezením a zatmelování s ocelovou sítkou. Snad to nějaký čas vydrží, až na tom budu lépe tak si koupím oba blatníky. :bigsmurf:
big.jedla - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od big.jedla - FK »

Nevíte o někom z ostravska kdo by se o ten blatník postaral? Starý už mám prorezlý z motorového prostoru takže hádám že bude potřeba vyvařit výztuhu pod ním aby bylo nový k čemu přichytit. Tak kdyžtak dejte echo kdo by to levně a dobře udělal. Přece jen už do toho nechci vrážet nějak závratné sumy.
norberth - FK

Koroze uložení zadních tlumičů Felicia pick up

Příspěvek od norberth - FK »

Ahoj, loni jsem koupil Felicii pick up r.v. 2001. Vypadala po všech stránkách hezky až na drobnou rez kolem uložení zadních tlumičů. Při kosmetické úpravě jsem zjistil i tmelení. Nechal jsem v autoklempírně vyvařit, ale po roce se mi koroze objevila o kousek jinde. Věděl byste někdo, co s tím podniknout? Ono toho, vzhledem k 2 plechům na sobě, zřejmě kromě vyvařování udělat nic nepůjde. Chtěl bych se zeptat, jak často to necháváte vyvařovat? Dík za odpovědi.
Naposledy upravil(a) Macman dne ned 06. lis 2011 20:24:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma sloučeno, viz pravidlo č.3 - ne třeba kvůli korozi zakládat nové téma
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koroze uložení zadních tlumičů Felicia pick up

Příspěvek od MARWiN »

koroze se tu už řešila mnohokrát,na různých místech a nedá se s tím dělat vůbec nic,bohužel :D můžeš to nechat vyvařit,nebo jen obrousit a vytmelit a nalakovat,otázka je jenom kolik jsi ochoten do toho investovat a jak moc ti na autě záleží...
Uživatelský avatar
H4nIS
Příspěvky: 409
Registrován: ned 12. říj 2008 11:01:27
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od H4nIS »

mám kompletně sežrané prahy, takže mi asi nic jiného než vyvařit nezbyde že ?? tedka začínaji ty nové technicke, takže pochybuju, že bych tak s tím prošel, zatím mám do července klid, ale měl bych už to pomalu řešit
Škoda Felicia 1.6 GLX - ABS, 2xairbag, servo, el.okna, zrcatka, alarm Magicar s dálkovým startem..
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Majklaz »

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně malých teček rzi na laku. Jsou zhruba stejně velké jako když jsou od asfaltu, až na to, že technický benzin na ně nestačí. Čím se jich mám zbavit? Přijde mi, že to je jen na povrchu, a bojím se na to vzít nějaké ředidlo, aby to nevzalo i barvu.
modrafelda - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od modrafelda - FK »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat co to přesně znamená "protikorozní ochrana". Párkrát jsem to viděl u inzerátů a v různých diskuzích, bez bližší specifikace... Že si to lidi nechávaj jednou za čas udělat, a kastle potom tolik nerezne...?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od emilio52 »

Už sám název napovídá ,ochrana proti korozi .Asi máš na mysli stříkání dutin .Přípravků je víc,když si to tu pročteš tak to tu určitě někde je .
edit : např. http://www.e-cat.cz/p-1951453/autochemi ... 26_3770556
:hledej:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
modrafelda - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od modrafelda - FK »

Jo už jsem si tu něco pročetl, asi tím budou myšlený ty dutiny. Omlouvám se za případné hloupé otázky ale jak jsem psal tak před pár dny jsem si koupil svoje první auto :D V rodině jsme měli vždycky aspoň 2 auta, a nikdy jsem neslyšel o tom že by si někdo nechával vystříkat dutiny...

Jinak jsem na netu našel nějaký knížky přímo o Felicii, tak si to pročtu a už snad nebudu tak otravovat :)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od emilio52 »

ještě tady, než se zas na něco zeptáš tak to nejdřív zkus najít sám .
viewtopic.php?f=18&t=3663
http://www.ruststop.cz/ http://www.volny.cz/ruststop/auta.htm
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
pepa007 - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od pepa007 - FK »

Z rezivěním karoserie se dá udělat jen něco málo. 5 vrata jdou ochránit proti korozi docela snadno. Ochranu je nejlepší udělat v létě pokud je opravdu sucho, a stačí k tomu troška kvalitního trasnparentního silikonu. Stačí jen malinko odchlípnout lištu s zatřít silikonem jak z vrchu tak i zespod. a zatlačit zpátky. Silikonu ale aplikovat jen malé množství aby to vůbec nebylo patrné, ale zas dost natolik, aby byla lišta vytěsněná, může se z ním zaizolovat i vnitřní strana gumy. k aplikaci bych doporučil stříkačku bez jehly, zároveň se tím zahladí ten silikon a je to nenápadné, já to jezdím na autě 2 roky s tím, že když jsem koupil auto, tak vevnitř začínala zlehka bujet koroze, po ošetření tímto sytylem, četně odstranění koroze a zastříkání barvou jsou vrata jako nová a to stojím 2 roky venku. pokud se mění blatníky za nové, tak není za škodu vnitřní stranu zastříkat nebo zatřít lehkou vrstvou pokud možno lakovatenlého body. a zastříkat barvou. A pokud se někde vyskytne kousíček koroze, tak to ihned řešit ať na tk nepřipíšou jako výbavu i korozi :-)
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Pawlick »

5. dveře reznou skoro výhradně zevnitř.
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
stefaninoo - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od stefaninoo - FK »

http://2i.cz/e8aba78d5e


Zdravim,jake reseni by ste mi navrhli pro tuto diru?:D je to pravy bok auta,dira je u zadnich dveri :/ njn, pritelkyne kopala az dokopala..
Sumix
Příspěvky: 83
Registrován: úte 04. zář 2007 19:01:07
Bydliště: Brno/Pisek
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Sumix »

No pokud máš auto na víc než na doježdění, tak tady je asi jenom jedno řešení, a to vyřezání prahu a vyvaření :).
Felda 1.6 Combi LX - "Zelenina"
stefaninoo - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od stefaninoo - FK »

no jak se to rekne :D autu konci technicka v listopadu,ale takhle na cesty nemuzu ne?
Sumix
Příspěvky: 83
Registrován: úte 04. zář 2007 19:01:07
Bydliště: Brno/Pisek
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Sumix »

Tak to můžeš zkusit ještě "osvědčenou" prasárnu, tj. vystříkat to montážní pěnou a nějak zakamuflovat (zatřít barvou, zastříkat něčím na ochranu podvozků, prostě aby to nebylo vidět), ale osobně bych nic takovýho nikdy neudělal. Pak to ještě můžeš zkusit zalaminovat, což bude o něco málo lepší, že se v tom aspoň nebude držet voda jako v montážní pěně. Obě tyhle řešení ale nejsou (kor v tomhle případě) nic víc než jen kosmetická úprava. Na autě jsem si taky trošku laminoval, ale to byl uhnilý lem na zadním blatníku, který se odchlípnul po menší kolizi... nechtěl jsem to nechat vyvařovat (jinak to bylo okolo celkem v cajku), tak jsem to zalaminoval skelnou tkaninou a epoxidovou pryskyřicí, přebrousil a přestříkal nějakým Body nebo čím, a asi tak 2 roky to, zdá se, drží bez dalšího reznutí. Ale u prahů bych to spíš nechal vyvařit, tím spíš, když to jsou nosné prvky karoserie.
Felda 1.6 Combi LX - "Zelenina"
stefaninoo - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od stefaninoo - FK »

a nebude jedodusii koupit nove prahy?nebo to pisu spatne?to co mam zrezle se koupit neda?ja si akorat muzu koupit kryt na prahy co...karosarske veci mi nic nerikaj..
Sumix
Příspěvky: 83
Registrován: úte 04. zář 2007 19:01:07
Bydliště: Brno/Pisek
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Sumix »

Já tomu až tak dalece nerozumím (a karosářským věcem taky ne :) ), ale pokud vím, tak prahy se dají koupit. Jenom je třeba ty staré vyřezat a dát tam ty nové, co koupíš jako náhradní díl (nevím, jestli jsem to napsal předtím pochopitelně). Ale určitě se tu ještě objeví někdo, kdo ti s tím poradí daleko víc kompetentně.
Felda 1.6 Combi LX - "Zelenina"
Uživatelský avatar
PINY
Příspěvky: 94
Registrován: pát 20. črc 2007 23:52:35
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od PINY »

Pokud ten prah neni shnilej na vic mistech tak by se to dalo jen vyvarit v tom miste.Nemusel bys menit celej prah.
Škoda Felicia červená romantická, r.v.1995, 1.3 bmm 50kw
VW Sharan Stríbrňák. r.v.2001, 1.9PD 85kw najeto přes 500 000km
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od osobne »

Libby - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Libby - FK »

Já mám lemy tak řezaví, že to asi budu muset dát vyvařit. Už i hever skončil vevnitř. :hlava: Nebo to mám dá na TK jenom zalepit?
Patton
Příspěvky: 9
Registrován: pon 04. bře 2013 20:53:45

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Patton »

Zdar, nebudu zbytečně zkládat nové téma tak to dám sem. Před rokem jsem koupil feldu vzhledově v dobrém stavu kontroloval sem stav karoserie hlavně nosníků a ničeho sem si nevšim. Včera měnim kola jen tak pro zajímavost si šáhnu v podběhu na místo na který není vidět a místo plechu totální rezavej hnus. Jedná se o pravou stranu . Když stojím u pravého kola tak šáhnu do místa ke je přichycenej tlumič s pružinou. Viz foto: http://www.2i.cz/d362c1eb38 v tomto místě je to zezhora solidně uhnilé. Foceno z na mojím druhém autě které je prorezlé jak prase a všechny nosné části OK :o Je to hodně vážné nebo stačí když to ošetřim speciálním tmelem? :evil:
Uživatelský avatar
vtmafian
Příspěvky: 355
Registrován: čtv 29. zář 2005 14:48:07
Bydliště: Šumvald

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od vtmafian »

U mě ta rez zatím není nikde tak hrozná, ale neví někdo jestli je možné hodit na castle pozink? Jednou dojde na to že budu dávat novej lak a vše co se týče castle do kupy a tak abych rzi zabránil úplně, chtělo by to něco takového, jestli se třeba nedá na ní nastříkat zinek ve spreji nebo nějak namíchanej v barvě
Felicia 1.6 MPI, r.v. 99, oranžová pastel, new face
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od ka-spel »

Moc to řešíte složitě. :lol:

Obrázek
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 218
Registrován: pon 09. úno 2009 18:27:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od denis15 »

Já to na 05 ladě udělal z laminátu :lol: . Strašná práce ale vydrželo to. Na to nitro barva (tatík říkal žigul barvy hovna) hnědá a jak mě povozil.
Tomaslambo - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Tomaslambo - FK »

Zdravím všechny.
Mám v plánu nechat převařit zadní blatníky, ale rád bych to teď nějak PROVIZORNĚ zapatlal. Z větší části je to OK a jednoduše to překituju, ale v jednom místě na mne kouká díra. Můžete mi prosím poradit nějaký jednoduchý způsob jak to zaplátovat? Děkuji
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od emilio52 »

Laminát nebo kousek plechu na překrytí té díry a překytovat nebo jen přelapit páskou nakoberce a překytovat atd .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Tomaslambo - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Tomaslambo - FK »

Díky za tip
Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 218
Registrován: pon 09. úno 2009 18:27:43
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od denis15 »

PU tmelem na to nalep kousek tenkého plechu a překituj do ztracena. Vydrží to tak rok minimálně a pak to uhnije bokem.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od oondra18 »

Zdravim, chtel bych se zeptat na vas nazor...tedko jsem komplet pripravil pravy predni blatnik na vymenu. Vystrikany spodek, novy lak. V tom starem na aute jsou dve diry ktere jsou videt pri otevreni kapoty a trosku rzi na spoji s naraznikem plus je tam jeste promacklej. Menili byste blatnik tedko nebo byste pockali po zime? Diky za nazory
Kubason - FK

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od Kubason - FK »

osobně s tim zkušenosti ještě (naštěstí) nemám, ale pokud to není tak zásadní, aby to třeba vadilo policii, tak bych počkal po zimě. samozřejmě pokud ten novej blatník máš kde schovat
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od oondra18 »

Čus lidi, chtěl bych se zeptat na váš názor. Mám na 5.dvěřích, jak už to u feldy bývá, korozi. :D Sundal jsem zadní lištu a pod ni to bylo porezlé. Obrousil jsem, opravil, zastříkal černou . A už je od toho klid. Ani jsem flexou neprobrousil, jen jsem to vzal na zdravý kov. To ovšem není to, co mě trápí. Když otevřu kufr, tak zespoda u těsnění je to dost rezavý, ale prstem to nepromáčknu. A když je kufr zavřený, tak na 2 místech (jedno v levém rohu u gumy a druhé napravo od znaku u gumy) mi leze rez. Tenkrát (rok zpět) jsem to obrousil a překytoval a zastříkal. Udělaly se tam malé kopečky a toť vše. Když jsem koukal na jiné kufry, vychází to kolem 4 až 5tis i s lakem. Mám jednoho známého karosáře, řekl bych že dělá poctivě. Říkal mi, že mi to vyvaří u tý gumy a pak jsem si myslel, že bych to dal na lakovnu tu horní část nad lištou až po gumu (tam kde je znak škoda). Co si o tom myslíte? Má to smysl opravovat? Vychází to tak 800 práce na kufru plus 1000kč lak. Díky za názory...
Uživatelský avatar
vtmafian
Příspěvky: 355
Registrován: čtv 29. zář 2005 14:48:07
Bydliště: Šumvald

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od vtmafian »

řekl bych že asi moc možností není, buď zcela nový díl a nebo tohle a vyvaření je ta nejvhodnější nejlevnější variace, řešil bych to stejně, akorát postup takto: Vyvařit-obrousit-stříknout pozink a dál už je to individuální. Ideální by byla galva na to, jenže kdo tohle dnes udělá na tak velkou část :?:
Felicia 1.6 MPI, r.v. 99, oranžová pastel, new face
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od oondra18 »

No ok to jsem si myslel....hele ale stříknout pozink.....Když jsem mluvil s lakýrou, tak ten mi řekl, že ten pozink lakovat nejde, respektive jde ale neručí za to, že mi to nesleze. Důvod mi řekl ten, že se jedná o průmyslovej pozink, a že pozink z bolky je jinej.....co na to řikáte?
Uživatelský avatar
vtmafian
Příspěvky: 355
Registrován: čtv 29. zář 2005 14:48:07
Bydliště: Šumvald

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od vtmafian »

S tím nemám zkušenosti, nejradši bych se stříkanému pozinku vyhnul a asi vyhnu, pokusím se to nějak udělat aby to šlo do galvy ať to stojí co to stojí, pro někoho kdo nemá v plánu svou feldu nikdy prodat a stále si jí celý život utvářet je to poměrně důležitá a výhodná investice. Dokonalost a myšlení na budoucnost něco stojí takže i kdybych měl jít cestou zakázky tak jdu do toho. Felda bude nabývat na hodnotě, bude víc a víc originální ale přesto nedostupná :)
Felicia 1.6 MPI, r.v. 99, oranžová pastel, new face
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od 103457 »

U 5-tých dveří bych šel tou nejjednodušší dostupnou cestou a to je laminát. ;)
http://www.felicia-dvere.cz/#
Sám je na jedné feldě mám a s vpěrama pro laminátové dveře jsou super. Pozvolna sháním další na druhou feldu.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od oondra18 »

Na laminát jsem taky koukal. Jenže to mi řekl ten lakýrník, že laminát je na pouť na labutě a né na auto:D......že to jako nalakuje, ale může to časem popraskat. Mě přijde, že nechce lakovat věci, který nebudou reznout. Laminát, pozink atd.....co si o tom myslíte? Jo a k tomu, že cena Feldy bude růst. Neřekl bych, spíš to bude čím dál tím větší šlupka. Mám škodulku 120 skoro jako novou a u tý MOŽNÁ někdy hodnota bude růst, si myslim já teda.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od oondra18 »

Jinak laminát je super.....i ty stránky, který si poslal, ale je to moc peněz. Já ty dveře mam rezavý, ale co mám známý laiky, tak mi řekli, že ten kufr je jako novej... jenže okem pečovatele o auto je to prostě rezavý, takže si myslím, že oprava těhle neni špatná variatna....večer sem dám fotku...:)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od 103457 »

Tak pošli lakýru do někam. Spousta aut se dnes dělá z nekovových materiálů a nejen sporťáky kvůli váze, ale třeba i renaulty.
Už v 80-tých letech měl Wartburg 353 tourist laminátový zadní blatníky a víko kufru. ;)
Laminátový dveře nemusíš kupovat nový, můžou být starší nedávno je tu někdo prodával kolem 2000 Kč.
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od 00Inferno00 »

Já jsem měl dveře od paní Chytilové a můžu jen doporučit :thumleft:
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...

VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od a13sh »

Doporuc odkazem ;)
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezivění karoserie

Příspěvek od 00Inferno00 »

a13sh: nahodil ho 103457 o kousek výš :arrow: http://www.felicia-dvere.cz/#
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...

VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Odpovědět