Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Simos 2P
135M, 136M
Lukass9
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. zář 2019 4:40:51

Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Příspěvek od Lukass9 »

Dobrý den mám dotaz, felda 1.3 MPI 1996, jednobodovy vstrik, nestartuje, přijel jsem normálně na parkovište, šel jsem nakoupit a sednu do auta a nic.

Svíčky nové jiskru dává

Benzin jde, čerpadlo jde, relatko sepne

Vyndam vstrik a do prostoru vstriku benzín jde ale začnu startovat a ze vstriku to na klapku prska (mělo by to tyct myslím)

Snímač otáček měněn

Relé vstriku vyměněn

Vstrik měněn

Kámoš mi radil že je ucpanej výfuk tak jsem sundal výfuk hned za motorem a furt nic.

Z motoru při startování se ozývá menší praskání, myslím že tam jde blbě benzín do válce.jinak už nevím
Mám ještě jeden stejný motor tak jedině něco vyměnit na celý motor nemám čas měnit
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Příspěvek od 103457 »

Takže starter maká, když ti to startuje. Má to snahu chytnout? Chytne to a hned chcípne? Chtytne to a nejde do otáček, dusí se to až to chcípne?
Vysleduj co to přesně dělá. Máš druhej klíč? Zkus použít ten, jestli ti neodešel čip v klíči a imo ti brání nastartovat.
Papi - FK

Re: Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 19:16:30, celkem upraveno 1 x.
Rob
Příspěvky: 937
Registrován: stř 25. led 2012 8:42:25
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Příspěvek od Rob »

Jestli píše že mu to prská ze vstřiku na klapku, tak to musí být jednobod BMM...
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia 1.3 MPI nestartuje-Nic nepomáhá

Příspěvek od ferdamravenec »

koukám že jsi všudezdejší , tak to přitáhni ke mně a spravíme to (dokud tu ještě nějaký díly mám¨)
Odpovědět