Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

AEF
lakin

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od lakin »

Mě to na Feldě 1,9d dělalo taky. Pískalo až dopískalo. Při jízdě vypadnul kousek gumy a stašně to začalo mlátit. Řemenice je nová a vše ok.
wladdo - FK

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od wladdo - FK »

pridajte nejake obrazky prosim
Toki
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. črc 2015 21:05:23
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od Toki »

Zdravim chlapci, vymenil som napinaciu kladku na drazkovany remen, mala volu, hovorim si parada problem vyrieseny za 12€. Nastartujem a stale to piska. Takze som kupil napinaciu kladku na rozvod. Vcera som ju vymenil, nastartujem a skoro ma jeblo, stale to piska. Drazkovany remen som dal dole a piska to stale. Takze piska nieco na rozvode. Remen je novy. Takze remenica? Hnusny pisklavy zvuk, za studena aj tepla.
Uživatelský avatar
Kovi
Příspěvky: 780
Registrován: pát 21. zář 2007 16:09:21
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od Kovi »

Pokud jsi vyměnil obě kladky a píská to i bez řemenu, je to dvouhmotová řemenice.
I kdybych měl jít údolím stínu smrti, ničeho zlého se nebojím, neboť ty se mnou jsi: tvůj prut a tvá hůl mě konejší.
U ostatních se evoluce projevuje stylem: Chodítko, odstrkávadlo, kolo, fichtl, mašina, auto......
no a já jdu zase pozpátku...Auto, motorka, kolo.... ale nebojte, protože stejně se zase sejdem u toho chodítka...:)
Toki
Příspěvky: 24
Registrován: sob 11. črc 2015 21:05:23
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od Toki »

edit: uz som prisiel na to co to je. Diki aj tak.
Samooo

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od Samooo »

Nazdar chalani, viete mi poradit nejaky trik ako zaseknut remenicu kluky aby som ju dostal z toho tisichranu?
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvouhmota, aneb odpověď na pískání motoru za studena

Příspěvek od pipo444 »

čeho ? však zarad rýchlosť, a niekto nech ti zabrzdí. alebo si chyť tísícrhan očkovym klúčom a potom povoluj tie imbusy. alebo maj auto na všetkých kolesách, zaradená rýchlosť, plech pod motorom dole, a povoluj imbusy. riešenie sa dá nájsť :)
Odpovědět