HP Sporting

Odpovědět
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

můžeš,akorát počítej že auto bude níž než třeba na 1.3 při stejným nastavení na drážkách
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

Ahoj,
tak dne jsem si dovezl svoje mazlíky...:-) mám jen otázečku čím je stříkáte??? hlavně mi jde o to aby to na tom vydrželo...(pružinu i tlumič) a za druhé přední mají najeto 80 000 .. takže asi pojedou rovnou na repas ale zadní mají 30 000 ty by ještě mohli chvilku vydržet ne?? tlumiče jsou z kombi a ja je budu dávat na kratičkou. díky za odpovědi. už se nemůžu dočkat až budou na autě:-)))
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

nikdo nestříkal HP???
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od RAIMMI »

pokud budeš dávat přední na repas, tak ti je i nastříkají, když budeš chtít, myslím že když jim dáš i zadky jen na nástřik, tak to udělaj taky...
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

RadekN70 píše:Kód barvy nevím,ale je to jako origo,je to nastříkaný 2 vrstvami komaxitu a vypadá to nádherně..


Já zkoušel po lehkém odrezení hammerit (protože byly hezky používané). Řekl bych, že drží dobře, jen to hrozně dlouho tvrdne do úplného zatvrdnutí. Po dvou dnech to bylo stále měkký a při skládání se to omačká. Nedávno jsem potřeboval vyčistit jednu drážku a ani dráťákem ta barva neslezla. Jestli to tam stále úplně drží nemůžu říct, protože jsou tak špinavý, že to není vidět. Ale pořád to pod tím barevné je.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

hmmm tak díky...a ten komaxit se dá koupit i ve spreji??? nevim neznám.. tak se radši zeptám... díky
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Já myslím, že ji nekoupíš. Je to nějaký spešl postup nanášení a před tím opískování. Když se to dobře udělá, tak by to mělo být tvrdé, nepraskat a neodlupovat se.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

Komaxit je tuším prášková barva která se vypaluje v peci. Ne?
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

aha... no nic bud to natřu hemeritem prodávaj se aji barevný snad to nějak trefim... a nebo to nadrzo očistím od rzi a nastříkám.. nějakej základ a pak ze dvě vrstvy barvy.. třeba to nepopraska...
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

Přední přece posíláš na repas ne?Tak si je nechej stříknout.A hned bych se ptal jestli mi stříknou i zadní.Jinak já bych je Hamerritem nenatíral..Radši bych je odrezil a stříknul klasickým autolakem.A samozřejmě nějaký moc dobrý základ.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

komaxit funguje na principu ze kovem se vede el.proud a ta barva neni barva ale prasek,diky staticke elektrine se prasek napraseny na kov udrzi na na kovu,pak se to zahreje
(vypali)a prasek se slije do jako by barvy,a vznikne lak jmenem komaxit :D
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

hromy: díky...:-)
Tome: To sice ano ale ty zadní se mi nebudou chtít posílat do HP jen kvůli laku... takže se bude stříkat..:-)
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mause »

Čauvec mám gumy 185/60 a na seriich mi to v zatáčkách škrtalo o plastové podběhy... možná to bylo unavenýma pružinama... nevím... nemáte náhodou někdo zkušenost?? a jak by ste mi doporučily nastavit HP??? chtěl bych to trošičku níž... ale tak aby mi mladá neurazila nárazníky o obrubníky...:-) děkuji...
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

Zdravím tak sem přečetl celý fórum a nikde se to tu neřešilo.Takže mám HPčka tuning to je snížení o 6cm ve předu a můj problém je ten že se mi sjíždí vnitřní strana pneu a to dost.Dneska sem byl na geometrii a všechno v poho jen jsme zjistily že to snížení ve předu udělalo dost velký odklon tzv.Ačko. Nevýte někdo co stím???
bitmap - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od bitmap - FK »

Budes mit v neporadku i neco jinyho, nektery novy auta maj "acka" jak prase uz z fabriky a gumy se jim sjizdej normalne.
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

kde a nacem jsi delal geometrii?pokud to nebyl laser ,tak si jisty nemuzes byt,az potom co to projde kvalitnim geo bych resil neco jinyho
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

byl jsem v Barumu na laseru.Všechno jsme zkontrolovali ramena mám nový i silentbloky tak nevím :evil:
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

romik : Defakto mi řekli na geometrii to samy . Po nasazení HP sníženy na max -4 , že mám kola celkem dost do A . Že se mi budou sjiždět gumy ,ale nijak to zatim neřešim a ani to není znát . Byla to lejzrová geometrie . Navíc s normálníma tlumičema bylo na té samé geometrii vše OK . Takže nevím v čem by mohl být problém . Jinak mám vše opraveno ložiska , uložení , silentbloky .
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

mě napadlo jestli nemůžou být ty ramena o něco delší :?: ,ale kupoval sem je jako origoše :|
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

to já měl s normálníma tlumičema taky všechno v pohodě,taky mám na nápravě všechno nový,ale najet 3.000km a mít vnitřky sjetý :?: :?: :?: no nevym.
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

Já všechnio z repasoval . Byl jsem na geometrii se sériovíma tlumičema a bylo vše OK . Pak jsem jen přehodil tlumiče a řekli mi že mám kola do A .

Říkali mi takovou prasečí radu , abych probrousil díry na šrouby co drží čep na ramenu a kousek tím kolo srovnal . Nezkoušel jsem , takže nevím jestli to jde .
Dával jsem před zimou nový gumy takže uvidim co to udělalo po zhruba 10 000km . Jestli to bude nějak výrazně sjety . Musim se přiznat že jsem se na to celou zimu nepodíval . Ale vizuelně co jsem tak vždycky koukl na kolo se zdál vzorek OK. Asi se na to zitra trochu mrknu .
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od kejzi1 »

Já po nasazení HP a 15" kol tak se mi taky sjížděly pneu zevnitř,tak jsem zajel na geometrii a je to od tý doby ok
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

kejzi1 píše:Já po nasazení HP a 15" kol tak se mi taky sjížděly pneu zevnitř,tak jsem zajel na geometrii a je to od tý doby ok

A nemáš ponětí co ti tam stim udělaly?
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od kejzi1 »

romik:Pouze seřídil geometrii,měl jsem to za 20 minut hotový
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

No jo ale jak sem už psal, já mám geometrii v pořádku teda až na to Á čko co mi to udělalo :twisted: No nedalo mi a napsal sem přímo do HPčka tak uvidim co odpovědí :oops: Snad pomůžou :?:
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

Pak dej vědět jak jsi pochodil , odpověd mě zajímá .
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

Tak sem mluvil přímo s p. Huškem a ten mi řek že je jediná možnost: V tom hornim uložení tlumiče probrousit ty dvě díry na oválný aby se to tam mohlo doštelovat :mrgreen: :o .Přiznám se že už mě to taky napadlo ale nevim jestli tam je dost místa :?:
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od jirkaf »

Koukni na horní uložení jestli ho nemáš vymlety a jestli je OK tak kup rozpěrnou tyč na tlumiče, třeba máš auto po bouračce a je to měkčí nebo hnutý. Když koupíš origo rozpěrnou tyč, tak poznáš podle toho jak budou sedět díry na uchycení ty tyče k tlumiči.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

Mam ten samej problém , rozpěrnou tyč mám origo a ta tam sedla krásně bez problémů . Co se s tím dá dělat ?
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

romik píše:Tak sem mluvil přímo s p. Huškem a ten mi řek že je jediná možnost: V tom hornim uložení tlumiče probrousit ty dvě díry na oválný aby se to tam mohlo doštelovat :mrgreen: :o .Přiznám se že už mě to taky napadlo ale nevim jestli tam je dost místa :?:

na HP tam je misto dost,jsou uzke,seriove tlumice uz tam maji mista mene
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

Tak sem to dneska řešil celej den.No a vypadá to že sou jen tři možnosti.1) je probrousit ty díry v tom hornim uložení,což nevim jestli pujde (nebyl čas se podivat)2) je zkusit udělat na geometrii větší rozbíhavost nebo menší tet´nevim.3)je probrousit díry dole jak se montuje kulák,tam by se to taky mohlo nechat hnout. :?: :?: tak a babo rad´ :D
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

jirkaf píše:Koukni na horní uložení jestli ho nemáš vymlety a jestli je OK tak kup rozpěrnou tyč na tlumiče, třeba máš auto po bouračce a je to měkčí nebo hnutý. Když koupíš origo rozpěrnou tyč, tak poznáš podle toho jak budou sedět díry na uchycení ty tyče k tlumiči.

Jinak uložení je v pořádku.Mám tam tu origoš rozpěru.
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

osobne bych to nechal,tak ale do ramena bych nevrtal,mam dojem ze polosa by se pak mohla stahnout dovnir a uz by nemusela mit tu spravnou vuli,radsi bych propiloval diry na podbehu,a o kolik to ti reknou na geometrii,a neuvazoval si nad tim ze muzes mit ohle tehlice popr tlumice?
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

spíš by bylo dobrý říct nějaký čísla z geošky.. vždycky jsou tam nějaký tolerance u aut kterých se to nedá seřizovat.. pak bych řešil dál ;)
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

To ne všechno je dávaný na podzim nový.Žádný čísla z geometrie nemám,pojedu tam znova příští týden tak si to nechám vytisknout a mezi tim to zkusim aspon´trošku nahoře propilovat a uvidim co se stane :oops:
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

Tak mi nějak není jasný proč by mělo snížení změnit odklon kola.To je přece blbost.Nemá přece výkyvnou polonápravu jak tatra.A ikdyby tak to neudělá tolik aby se sjížděly gumy.já mám minusové odklony několik let,rozpěru nenasadím bo mi chybí tři centimetry na díry jak je kastle zkroucená a pneumatiky se sjíždí rovnoměrně...
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

Musím říct že mi bylo řečeno že mám kola do A a že se mi budou sjíždět gumy zevnitř , ale dnes jsem schválně měřil gumy najeto něco kolem 7000km a zdálo se být vše OK . Tak nevím proč strašili . Je sice fakt že při geom. jsem tam měl 185/60 14 a tet tam mám 165/70 13 . Mohlo by to mít vliv ? Že by jím to ukázalo ze širšíma gumama větší odklon kol ? Ještě uvidím co tu udělá v létě .
RadekN70 - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Tak jak říkáš, nemělo by to mít vliv...
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

No je to tak že,když je auto na normálních tlumičích tak sou ramena ohnutý směrem k silnici,a když se to pak snižuje tak se ramena jakoby rovnaj a prohejbaj na druhou stranu t.j. od silnice,protože se pohybujou po rádiusu a Tim padem se zvětšuje rozchod takže kola lezou víc od sebe a to je asi můj případ :geek:
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

DuDe píše:Musím říct že mi bylo řečeno že mám kola do A a že se mi budou sjíždět gumy zevnitř , ale dnes jsem schválně měřil gumy najeto něco kolem 7000km a zdálo se být vše OK . Tak nevím proč strašili . Je sice fakt že při geom. jsem tam měl 185/60 14 a tet tam mám 165/70 13 . Mohlo by to mít vliv ? Že by jím to ukázalo ze širšíma gumama větší odklon kol ? Ještě uvidím co tu udělá v létě .

Jj stoprocentně to vliv má taky mi to dneska říkal.
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od DuDe »

Tet jezdim na těch 165/70 13 po cca 7000km žádná známka nějakýho nesouměrnýho ojíždění pneu . Takže asi uvidím po nasazení tech letních kol a pak se ukáže .
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

Tak to jo na 13tkách to je prej nepatrný a čim širší tam kola dáš tim to A čko bude větší.
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hanuš »

ja s vymenou HPecek jsem daval sve kola 195/45/16.. na geometrii jsem nesel.. a po 5t km byly pneu sjete rovnomerne. Snizeni -4cm.. ale na jare si radeji zajdu na geometrii, prozmenu pudou na auto 15 a snizeni bude vetsi.
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

Proč by měly širší kola měnit odklon?To mi nějak není jasný...A navíc tak moc aby to hoblovalo gumy.To je blbost.Při plném propérování nebo prověšení při zvednutí se odklon rapidně změní,ale určitě ne při snížení o 4cm.A navíc ne tak aby se geometrie změnila natolik aby ti to sjíždělo gumy.Jak jsem psal,tak mám minusové odklony coto auto mám a s pneumatikama jsem nikdy problém neměl.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

No jo ale já to mám snížený o 6cm na tlumiči +1cm rameno takže dohromady 7cm a to už musí bejt někde znát :cry:
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

6cm na tlumiči beru.To je průměrně naložená felda.Takže když jezdím imrvere naložený tak mi to bude hoblovat gumy.A teď mi vysvětli jak máš snížené rameno?To slyším poprvé.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
romik
Příspěvky: 25
Registrován: ned 20. čer 2004 20:43:28
Bydliště: Nový Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od romik »

No jo jenže,když máš naloženou feldu tak si sedne zadek a ne předek,nebo aspon´ne tolik.Rameno uplně ne špatně sem to napsal je to v těhlici.Zezhora je odfrezovaná aby tlumič šel víc dovnitř,takže to pak celý poskočí ještě nahoru.
Naposledy upravil(a) kejzi1 dne pát 23. led 2009 21:55:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte bezprostředně poslední příspěvek
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

já měl snížení -100mm a gumy to sežralo za pár tis km.. sbíhavost vždy dobrá,gumy 195/50 15
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tomas6 »

Pokud sedí ve předu dva chlapi kolem 120 kg taj jde čumák dolů.A to tak jezdím normálně skoro každej den.Mi se to nějak nezdá že by to udělalo tolik aby to smetlo pneumatiky.Jel jsem cca 1000 km autem,na kterém byly špatně seřízené odklony a dělalo to snad 8° do minusu na každém kole a kromě toho že pískaly gumy v každé sebemenší zatáčce se jim nic nestalo.A to už byl fakt extrém....To už bylo když si člověk před to auto stoupl dost vidět.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
andtom - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od andtom - FK »

ahoj...
mam taku otazku bude podvozok Hp sporting pasovat z 1,6 na 1,3? chcem jeden jazdeny kupit a majitel ma Feldu 1,6 a ja mam 1,3.
vdaka za odpoved
Odpovědět