HP Sporting

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Jura_Favorit »

Zaplať pámbu že to vím, hned budu mít klidnější spaní..
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

foglik jestli ho vykopes tak ho od tebe s radosti koupim ;) ozvi se do SZ
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Prasak - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Prasak - FK »

Hanuš píše:Prasak - to co hledas, najdes u me v projektu
http://feliciaklub.cz/forum/viewtopic.p ... 94#p263994


Paráda dík moc hledal sem to ve všech technickejch tématech ale že to někdo bude mít v projektu mě nenapadlo...
Jinak koukam že je to naskenovaná jedna strana z nějakýho toho katalogu pokud by to měl někdo naskenovaný celý tak sem stim.
Sviro
Příspěvky: 8
Registrován: úte 17. črc 2012 1:25:49
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sviro »

Zdravim,
zadovazil som si treningovu sadu hp a zajuima ma ake zmeny vysky mam cakat, na prednych tlmicoch su 4 drazky a v zadu je drazok 5

dikes
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

fotka?
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Sviro
Příspěvky: 8
Registrován: úte 17. črc 2012 1:25:49
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sviro »

Naposledy upravil(a) Sviro dne pon 22. říj 2012 17:45:05, celkem upraveno 1 x.
RedmeX - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od RedmeX - FK »

Presne takto to mam ja na treningovej sade. V predu som na najnizej a nepride mi to nizsie ako nejake -4cm. Hovori sa, ze treningova sada je na najvyssej drazke vyssie ako seria, ale to som nikdy neskusal... Vzadu to vozim na 4 drazke, tam to ide dole dost rychlo a 4. drazka je odhadom tych -6cm.
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Vondry »

Potřeboval bych změřit délku pružinu neztaženou na přední HP sportingy .Byl by někdo tak ochotnej ?
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od pepan »

Myslíš volnou, nestlačenou pružinu ? Pokud ano, tak jsem naměřil něco kolem 332mm.
HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Vondry »

pepan jo přední volnou nestlačenou 332mm díky ,ale kdo co naměřil klidně přidejte budu rád ;)
Karell
Příspěvky: 453
Registrován: úte 07. úno 2006 23:39:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Karell »

take pridam mereni... ja nameril 330mm... volna pruzina HP
no design car...
no tuning car...
no style car...
no city car...
only My car... :) -> MotorExcel
Prasak - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Prasak - FK »

Kdyby měl někdo zájem se podívat na pár fotek z repase HPček http://kolhlicek.rajce.idnes.cz/Hp_Sporting/
V Hp jsem nechával přetěsnit a znovu nastavit útlumy zbytek jsem si dělal sám.
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od a13sh »

Krasa,kolik ta domaci repase vysla?
Prasak - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Prasak - FK »

Komlpet i s cenou za ty tlumiče a přetěsněním v HP a nějakým materiálem(barva, šmirgl atd...) jsem se dostal zhruba na 6 tisíc. Pravda je že některý věci už jsem měl doma třeba jako zbytek plniče trochu odrezovače a tak podobně ale zase v podstatě nic co by správnej felda kutil neměl.
mach
Příspěvky: 239
Registrován: sob 05. bře 2011 14:34:26
Bydliště: Lnáře
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mach »

přidám dotaz, neví někdo jak je to s předními sportingy na felicii 1,3 a 1,6, jestli se liší jen nastavením tlumičů, nebo je jiná pružina třeba??
Romanitoo - FK

prachovka na hp sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

zdravim, ospravedlnujem sa ze moju otazku nevkladam do temy "HP Sporting" z toho dovodu, ze posledny prispevok tam je spred dvoch tyzdnov a odpoved na moju otazku by som potreboval skoro. cim skor, tym lepsie. K teme: mam hp sporting treningove, su bez manzety alebo prachovky (kazdi to nazyva inak). je to normalne ze su bez tych prachoviek? alebo tieto tlmice vedia fungovat aj bez nich? samozrejme aby vydrzali. skusal som primeriavat seriovu prachovku, ale ta ma mensi priemer, lebo doraz na treningovych je o dost sirsi ako na seriovom tlmici.
Dakujem za kazdu odpoved
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Honza_t »

Mám tu fotky dvou sad a nemá prachovky ani jedna.
Romanitoo - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

ja som videl fotky viacerych bez prachoviek, ale nejako sa mi nezda ze by to malo byt bez nich. ale zasa ked to tam netreba...
Romanitoo - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

zdar, mam jeden mensi problem. mam hp treningovu sadu. na jednej strane mam auto o 2 cm vyssie, ako na druhej. vsetko som skontroloval, ulozenie v tehlici, komplet horne ulozenia, misky su v rovnakej drazke.napadlo ma, ci pruziny nie su ine, ale dlzka volnej pruziny je rovnaka, priemer drotu je rovnaky na jednej aj na druhej strane. ale ked spustim auto na zem, tak ta spominana strana ostane o 2 cm vyssie. tlmicom to byt asi nemoze, lebo piestnicu mozem zasunut bez pruziny hlboko ako chcem. prosim o nejaku radu,
Dakujem
RedmeX - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od RedmeX - FK »

takto cez internet nie je veľmi čo radiť, chcelo by to vidieť. Ak si si istý, že tlmiče sú rovnako uložené v tehlici, tak zmeraj geometriu, či jeden nie je ohnutý. Ak nie, môže to byť unavená pružina...
Ja mám jednu stranu nižšie o cca 1cm, ale to je skôr uložením v tehlici, keďže tréningy nemajú žiaden "háčik" ako Sportingy, ktorý ti určí , kedy je už dobre nasunutý.
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

prehpodit tlumice mezi sebou,,,,pripadne potom jeste jenom pera mezi sebou,,, pokud sou gumovy ulozeni ve stejnym stavu na obou stranach a problem se nevyresi je nutno si priznat ze auto dostalo nejakou šupu a cely to ofejkovat tim ze jednu pruzinu das oo drazku niz nez druhou...
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

......
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Romanitoo - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

vsetko je ulozene tak ako ma byt, ale skusim prehodit tie tlmice medzi sebou, ked nepomoze, prehodim pruziny a uvidime. zatial vdaka
Romanitoo - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

poprehadzoval som vsetko navzajom, nejakym zazrakom sa to vyrovnalo. ale chcelo by to este o trochu nizsie. pisal som 2x do hp, nikto mi nic neodpisoval, tak mozmo sa tu najde viac ochotnych ludi, ktory to mozno maju na svojich tlmicoch

Daju sa na treningovej sade dorobit drazky naviac? ako napr. u obyc. tlmicov sporting? chcel by som znzit o cca 2cm
Vdaka
mach
Příspěvky: 239
Registrován: sob 05. bře 2011 14:34:26
Bydliště: Lnáře
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od mach »

do HP si radši zavolej, než aby jsi psal maily.. vše se lépe řeší po telefonu než psaním.. volal jsem tam už několikrát a vždycky v pohodě :D
Romanitoo - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Romanitoo - FK »

ok,thx
ssss
Příspěvky: 6
Registrován: pon 28. pro 2009 9:15:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: HP Sporting

Příspěvek od ssss »

Ahoj chtěl bych si koupit také HP .Co říkáte na tyhle prý mají na jeto 20000 km ?
Obrázek Jaká je rozumná cena za tyto hp ? (všechny 4)
Děkuju
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

rekl bych ze tech 4500 nebo kolik za ne na virtu chce je odpovidajici... takhle sou zhnile kazde druhe co objely aspon jednu dve zimy
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Lugosy »

ssss píše:Ahoj chtěl bych si koupit také HP .Co říkáte na tyhle prý mají na jeto 20000 km ?
Jaká je rozumná cena za tyto hp ? (všechny 4)
Děkuju


Není to překlep? Takto nevypadají ani moje po 120 000. Hlavně si dej bacha na verzi, na nějakou starší prý už nemají přepouštěcí ventily. Víc o tom ale nevím, však Maršovice máš kousek. Jinak cena je ok.
Sviro
Příspěvky: 8
Registrován: úte 17. črc 2012 1:25:49
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sviro »

Nazdar, vedel by mi niekto prosim poradit ako poskladat zadne tlmice z treningovej sady ? vcelku dlho som odkladal repas, az som zabudol ako boli poskladane :oops:
z fotiek som si neni moc isty
popripade aj predne, nech som si isty


diki moc


///edit: tak nakoniec po 8 hodinach nervov, vsetko na svojom mieste 8-)
Tom3k - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tom3k - FK »

caute ludia..prosim vas precital som vcera cele prispevky ale k jednoznacnej odpovedi som sa nedostal...co poviete na situaciu hpcka a k nim predny stabilizator..lebo stabik mam dlho a hpcka chystam dokupit..pisalo sa tu o nadvihovani stredneho kolesa ale potrebujem jednoznacnu odpoved ci mam dat stabik prec alebo ho mozem nechat, ako sa bude auto spravat s nim a bez..mam 1.3 40kw..cital som ze ked je to spolu piskaju gumy v zakrutach to je asi dost blbe :) mam zenu aj babo ked nahodim hp sporting predok -4 a zadok na polovicu budu cestujuci nejak trpiet?
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Lugosy »

Ahoj, cestující to nepoznají, budou jen rádi, protože HP neunavuje ani na dlouhých trasách. Série mě vždy měla tendenci uspávat, s HP mohu jet iks hodin a jsem pořád svěží - posledně třeba Hessensko. Taky jsem měl nejdřív stabilizátor + 3cm podložky a pak tam dohodil HP. No, nejjednodušší pro Tebe asi bude to testnout, stabík máš dole za 10 minut. Mé pocity s HP: S předním stabilizátorem: mnohem více nedotáčivé, více to žralo gumy (165/70R13) a pískalo, na kluzkém výrazně pomalejší a podařilo se mi to utrhnout. Bez předního stabilizátoru: takové jistější, gumy vydrží déle a i v zimě se dá jet normálně a utržení se zatím nekonalo. Teď jsem jel na STK bez podložek, více to pískalo a méně sneslo. Pokud tam dáš stabík, tak by to sneslo širší a nižší gumy, abys využil veškerý potenciál takto výborně tvrdého a jistého podvozku.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od 103457 »

cestující to nepoznají, budou jen rádi, protože HP neunavuje ani na dlouhých trasách

Ono záleží kudy pojedeš a jakým stylem pojedeš, HP jsou tvrdé pružiny, takže je jízda na úkor pohodlí měkké jízdy. Takže jestli budou ženský rády, že místo měkkého houpání to s nima drncá, to bych s úspěchem pochyboval. :lol: :lol: :lol:
Tom3k - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tom3k - FK »

Lugosy vdaka za povzbudivu odpoved..este aby som to upresnil, hp chcem nasadit s kolesamy steffan 14" a gumy napr 195/45 a vzadu mozno vacsie...teraz mam 13" origos plechace ale ak by podla teba isli hp s tymito sirsimi gumamy plus stabik tak by to ladilo? jazdim vacsinou uplne kludne (ked nemeskam do prace :) ) feldu sa snazim setrit, malo kedy jej pritnem nad 100..stabik mam na jednom mieste bodnuty takze ked dam nahodit tlmice mechanikovi (ja sa v tom nevyznam) aby som vedel hned povedat ze chcem stabik zhodit. Tu tvrdsiu jazdu by uz snad rodina prezila len by som nas nechcel niekde vykotit a drat pneumatiky..
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Lugosy »

103457 píše: cestující to nepoznají, budou jen rádi, protože HP neunavuje ani na dlouhých trasách

Ono záleží kudy pojedeš a jakým stylem pojedeš, HP jsou tvrdé pružiny, takže je jízda na úkor pohodlí měkké jízdy. Takže jestli budou ženský rády, že místo měkkého houpání to s nima drncá, to bych s úspěchem pochyboval. :lol: :lol: :lol:


:ot: S tím kudy a jakým stylem máš vlastně pravdu, když byla mladá těhotná, tak ji vytáčela jedna hodně šišatá a nepravidelně kopající okreska. Před těhem a po porodu už šišatost neřeší a jiné baby nevozím ;) Kdysi jsem vezl na Ukrajinu matku vzadu, ale ta je permanentně nasraná na všechny a na vše, takže ji jako referenci neberu :lol: Ještě s Ukrajinou. Nejhorší byla cesta od parkoviště pod Siněvirským jezerem do obce Sloboda na čs/pl hranici, připomínající řečiště, tam se nedalo jet víc než krokem. To jsem i já dal matce za pravdu, že ta cesta je hrozná :lol:
Tom3k - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tom3k - FK »

ak by mohol niekto este poradit na moj dotaz sem s tym :)
RedmeX - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od RedmeX - FK »

ak nasadis gumy 195/45 r14, tak sa zacnu do auta prenasat cez tvrdu bocnicu razy z nerovnosti, zaplat, skar a podobne aj bez HP a jazda bude dost nepohodlna. A kedze pohodlie je to co ta trapi, tak to by som nerobil. Ono rpzdiel tuhe a makke pruziny je najma pri vacsich nerovnostiach (prahy, diery), kdezto male nerovnosti filtruju len pneumatiky ak maju makku bocnicu. Podvozky na feliciu mimo Ackovych HP maju relativne malo progresivnu pruzinu, takze nevladaju filtrovat male nerovnosti.

HP samotne vobec nie su nejak tuhe ono ani treningace nie su a Ackovy podvozok je asi najlepsia kombinacia pohodlia a prinlavosti s akou som mal tu cest :) Vzdy ide o celok - teda pneumatiky, pruziny + tlmice a ulozenie podvozku do karoserie (siletntbloky) a to rozhoduje o tom ako "tvrde" je auto na pocit.
Tom3k - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tom3k - FK »

dik moc za odpoved...
Uživatelský avatar
Peteri
Příspěvky: 230
Registrován: čtv 01. říj 2009 12:30:15
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Peteri »

cau kluci. koupil sem zadni hp bez misek pod pruzinou a segrovek co ji drzi... misky jsem koupil v mototechne ale segrovky simusim nechat utocit. V hp mi rekli ze mam starou verzi tlumicu coz znamena ze mam prumer jimky 40 a drazku v ni 37,5mm... nevite nahodou nekdo jaky prumer ma mit segrovka a jeji vnitrni a vnejsi prumer?
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

pouzil sem uplne obyc venkovni segrovky na prumer cca 40 oflexoval. znasilnil kombinackama a jezdim vic jak 3 roky ;)
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
ejem - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od ejem - FK »

čus mám dotaz mám hpčka 4 drážky vzadu vím že to na soustruhu dodělat nemůžu ale co předek?? je tam ta drážka vyfrézovaná nebo ne? nechci at mi to praskne pokud je tam dodělám... :?:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Maty »

Dozadu se válcujou, vpředu jdou dodělat na soustruhu
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Peteri
Příspěvky: 230
Registrován: čtv 01. říj 2009 12:30:15
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Peteri »

hromy: nad tim sem taky premyslel ale mel sem strach ze to jebne... co presne myslis tim znasilnil?:D proste si to tam na bridaka narval at to sedne a cao?:D
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od hromyblesky »

proste sem to opracoval tak aby to bylo kulaty a presne to v tom sedelo, operace na 5 minut
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi


za vsim hledej pravidlo 7 a 15
han - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od han - FK »

mam HP - 10 delal jsem geošku ale pořad se mi sjiždeji vnitřky kol čim to ? muže to byt hornim uloženim nebo čim? dik za rady
HugoBoss
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 07. bře 2013 9:18:02
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od HugoBoss »

Ahojte, chcem sa vás spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť, ako to, že jednu stranu auta mám vyššie ako druhú pričom podvozok je na rovnakých drážkach. Najviac to vidieť na zadných blatníkoch, kde na ľavej strane blatník prekrýva asi polovicu gumy no na pravej strane blatník pneumatiku vôbec neprekrýva. Zníženie mám len decentné, vpredu asi -3 cm a vzadu možno -1 alebo -2, podvozok som kupoval čisto nový. Auto bolo trocha búrané, mohlo by to byť tým? V pláne mám teraz dať vybrať podvozok, skontrolovať ho a zrejme sa tam asi dá dočasne sériový na porovnanie, či to je podvozkom alebo autom. Zaujímalo by ma ale, prečo to tak je. Ďakujem.
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Lugosy »

Dával jsi nové horní uložení zadních tlumičů? Pokud máš drážky správně, tak by to mělo vesměs být stejně vysoko, doporučuji změřit vzdálenost od spodního uložení ke spodní misce pružiny, jestli tam hp nemá nějaký šotek, nebo Ti třeba nedali jednu pružinu pro krátkou a druhou pro kombi. Prý se to tu už někomu stalo.
zdeny10
Příspěvky: 42
Registrován: ned 16. bře 2014 11:26:25

jen okrajově HP

Příspěvek od zdeny10 »

Ahoj kluci.
Rozhodl jsem se dát auto na HP sporting podvozek. Především mi jde o lepší stabilitu a chování auta (né o nějaké extrémní snížení). Zajímalo by mě, na jakých drážkách máte položená auta. Sice říkám, že nepotřebuju ani nechci auto snižovat nějak brutálně aby škrtalo vanou o zem, ale kdyby to aspoň malinko bylo poznat, nezlobil bych se :-) Jde mi jen o názor a vaše zkušenosti :-) Díky chlapy
PS: jsem si vědom témata "HP sporting". Proto bych tady nechtěl rozebírat ceny, dorazy, alternativní řešení podvozků atd. Jde čistě jen o nové HP sporting s drážkami 2/3/4 vpředu a 1,5/3/4,5 vzadu (o verzi tuning - ta dokáže jít ještě níže - neuvažuji).
mach
Příspěvky: 239
Registrován: sob 05. bře 2011 14:34:26
Bydliště: Lnáře
Kontaktovat uživatele:

Re: jen okrajově HP

Příspěvek od mach »

tohle je těžké, každý to má nějak.. viděl jsem i auta který byly na stejné drážce a na stejných rozměrech kol a byly jinak vysoké... kup podvozek a nastav si to tak aby ti to vyhovovalo... děláš to pro sebe tak se neohlížej na ostatní :)
Roman

Re: HP Sporting

Příspěvek od Roman »

Zdravim vás chcel by som sa spýtať či bude pasovat sportovy podvozok s fabie 1 6y na celiciu 1.3 glx Ďakuejm :)
Odpovědět