Jaké repro do předních dveří - rady, návrhy atd.

dotazy a rady na vše kolem hudby
Odpovědět
Radonmen

můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Radonmen »

Ahoj lidičky chtěl bych si do plata na feldě koupit repro MAC AUDIO MXX 693 viz třeba tady http://www.ahifi.cz/vyrobky-v-akci/mac-audio-mxx-693-akce.html je to dobrá volba ??

Díky za názory
Zdar Feldám :D
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od fancarhifi »

www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ty dvě kilča bych si připlatil a koupil to, co ti doporučil Fancar...
RadekN70 - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Jj,přesně tak ;)
eddie.ber - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od eddie.ber - FK »

A má někdo zkušenosti se značkou IMPULSE??? Přesněji typ MB 650? Slyšel to někdo hrát? Parametry to má zajímavý....
Jurka - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Jurka - FK »

Všude, kde sou u repro nějaký parametry, tak na to bych vůbec nebral zřetel.... jednak ty hodnoty jsou nereálný a každej výrobce si to samozřejmě upraví, takže záleží spíše na zkušenostech lidí a lidí co dělají v tomhle oboru....
eddie.ber - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od eddie.ber - FK »

no právě proto se ptám.... :)
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Radonmen: Pokud by jsme se měli pohybovat v ceně kolem 1tis tak třeba HELIX DARK BLUE 69.1 stojí sice 1 790,- ale zahrají ti pěkně. Nebo také dostačující Aviator AC 900 1 150,- A ještě bych koukl na Spectron hrají dobře i na rádiu.
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

eddie.ber: Neznám je ale koukal jsem že mají zatížitelnost 140W rms. To bych chtěl vidět jak dlouho by hráli na zesíku.
Nevím jestli repro za 600,- to vydrží.....
eddie.ber - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od eddie.ber - FK »

Fakt by to chtělo slyšet - jsou to přece jenom amerikáni...
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Amerikání mají dobré věci :!:
eddie.ber - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od eddie.ber - FK »

já bych to možná i riskl! ...buď a nebo...
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od fancarhifi »

...za dobrou cenu mám tyto...
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
radonmen

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od radonmen »

Možná bych šel do těchto Aviator AC 900 bude to dobrá volba ??? Jde mi taky o cenu ...
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

No tyhle aviatory mě dost mile překvapily že hrají opravdu slušně za ty peníze. Čekla jsem od nich zvuk jako od spodiny mezi repry a ono ne. Hlavně když se pak rozehrály, bylo to dost slušné. Takže proč ne. Ve stejné ceně máš ale taky například Lighting Audia a jiné, které jsou už mnohem více ověřené a řada lidí je má i ve feldě, tedy přímo ve vyzkoušené ozvučnici tvého auta.
radonmen

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od radonmen »

myslíš konkrétně tyto Lightning Audio B3.69.3 klidně si tu nějakou stovku připlatím, když to bude hrát dobře dík za názory :-)
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ano, B3.69.3 hrají dost slušně. I když mě ty aviatory hodně překvapily, možná bych šel řaději do nich, protože jsou už dost prověřené i ve feldě. Aviatory jsem poslouchal jen v boxech, takže nepovím jak jedou přímo v ozvučnici feldy.
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Z uvedených LA a Aviatr u mě vítězí Aviator.
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

No u mě spíše LA, protože aviatory zahrají opravdu skvěle, ale to hlavně na zesíku. Na rádiu to tak ohromující není.
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Aviator zesík snesou to je jasné. Ale pokud máš dobré rádio nejlépe Pioneer :D tak udělají své a nejen ty aviatory.
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

No aviatory se právě pořádně rozhýbou až na zesíku. Byly zapojené jak na rádiu, tak na zasíku a na rádiu nic moc. Na zesíku to bylo o něčem jiném a konečně se projevily jejich schopnosti. Takže aviatory řadím dle zkušeností do řady repro co si zaslouží zesík aby správně hrály.
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Prosím mám zájem na Felicii 1.3 o zadní i přední repráky . Co čtu příspěvky ( moc se v nich nevyznám co je lepší zdali 13 / 16 do předku - lepší 13 než horší 16 chci ale originál mřížku zanechat pravděpodobně , nebo aby to nečumělo ven moc , 2 nebo 3 pásmový , kapacita reproduktoru aby byli využity , nebo koaxiální - komponentní atd. )a na zadek asi ovály do plata zatím nemám žádný v platu . Podle fora co čtu vaše příspěvky , také nevím zdali by byli repráky co doporučujete pro mne a na moje rádio hlavně kapacitně Pioneer DEH-P65BT bez zesilovače a ani o zesilovači neuvažuji . cena tak přední do 2000 kč a zadní taky do 2000 kč tak celkem do 4000 kč koupím . poraďte mi aby to mělo trochu basy atd. a lepší než seriák . Teď mám ve předu 13 za 850 kč 3 pásmový z mototechny hrozný ( koaxiální reproduktory 13cm MX-133ST ) a v zadu ve feldě mi leží na platu repráky z mitsubischi EVO 8 z předních dveří . Můžete mi psát na adresu wrc@blatna.net děkuji za radu
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne sob 24. kvě 2008 21:23:33, celkem upraveno 1 x.
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Pokud by jsi měl někdy sw tak bude stačit 13cm repro. ale pokud chceš zachovat originál. mřížku tak třeba: Crunch Gtr 5.2Ci,HELIX DARK BLUE 52.1,MB QUART ESA 213. Na výběr je toho moc a každému se líbí jiný zvuk.
smazany clen - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Collin píše:Pokud by jsi měl někdy sw tak bude stačit 13cm repro. ale pokud chceš zachovat originál. mřížku tak třeba: Crunch Gtr 5.2Ci,HELIX DARK BLUE 52.1,MB QUART ESA 213. Na výběr je toho moc a každému se líbí jiný zvuk.

Cena u tebe s poštovním a co doporučuješ na zadek do plata
Josh123456 - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Josh123456 - FK »

taky se přidávám s otázkou, jestli jsou vhodné k tomuto rádiu: http://www.ahifi.cz/autoradia/blaupunkt ... -mp47.html
tyto repro? : http://www.ahifi.cz/reproduktory/blaupunkt-gtx-693.html
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Rádio je dobré na tuner, repro pokud chceš v této ceně dal bych raději LIGHTNING AUDIO B4.69.3,AVIATOR AC 900,nebo bych se koukl na spectron. Ty co jsem napsal tak už se tu řešili.
Josh123456 - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Collin píše:Rádio je dobré na tuner, repro pokud chceš v této ceně dal bych raději LIGHTNING AUDIO B4.69.3,AVIATOR AC 900,nebo bych se koukl na spectron. Ty co jsem napsal tak už se tu řešili.

A když se tě zeptám na to, že chci, co nejvhodnější repro k tomuto rádiu bez ohledu na cenu a výkon ten nej., aby se využilo maximálně to rádio??
Collin - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Collin - FK »

Nevím asi jak to myslíš ale rádio využiješ vždy, jde o to aby jsi využil to co na něj pověsíš.
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od fancarhifi »

Josh...pokud chceš jen trošku dobrý zvuk...BP nekupuj...na dobré rádio pak můžeš pověsit "jakékoli" repro a téměř vždy zahrají...
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Josh123456 - FK

Re: můžete doporučit toto repro ?

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Mě jde o to, že můžu sehnat toto rádio od známýho a právě nevim, jaký repro by se výkonově k němu hodily, aby se využilo naplno a bez zesíku. Prostě, co k tomuto rádiu můžu připnout výkonově i kvalitou, co nejlepší repro?
smazany clen - FK

Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od smazany clen - FK »

Nazdar! :D
Chcel by som vymenit origo repraky vo dverach Fel. za nejake menej "telefonicke". Radio ma 4x45W. Na zadnom plato mam dva pomerne kvalitne, tie ostanu. Mam predstavu rovnakeho rozmeru bez velkej prestavby, najlepsie len vymenit, pripadne len navrtat nove otvory na uchytenie novych. Cenu by som pri kvalite respektoval. Mozno to uz niekto menil, takze dik za radu! ;)
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

Projdi si to tady, řeší se to pořád, najdeš to hned o několik řdku níž. ;o)
smazany clen - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od smazany clen - FK »

To Colin:Nepotrebujem navigatora, navyse moj pripad som tam nenasiel. Potrebujem poradit typ repra! Pokial nevies poradit, tuto temu si, prosim, nevsimaj. Dik.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od madmaik »

Cau,zalezi kolik do toho chces investovat.jestli chces jen vymenit origo,tak shanej repro 13cm. Ja jsem treba koupil tyto a spokojenost oproti originalum je to zmena. http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
smazany clen - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od smazany clen - FK »

madmaik píše:Cau,zalezi kolik do toho chces investovat.jestli chces jen vymenit origo,tak shanej repro 13cm. Ja jsem treba koupil tyto a spokojenost oproti originalum je to zmena. http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86


Myslim, ze ze je to ono. Este pre poriadok: vo dverach je diera preiemeru 130mm, teda tento reprak ti do nej sadol bez upravy otvoru. Dakujem za radu.
Bolthorn - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Bolthorn - FK »

el.che píše:To Colin:Nepotrebujem navigatora, navyse moj pripad som tam nenasiel. Potrebujem poradit typ repra! Pokial nevies poradit, tuto temu si, prosim, nevsimaj. Dik.

tak klídek, Collin to nemyslel zle, jen Ti naznačil, že je toho tady dost.. Zbytečně se tu pak zakládají nové témata... A poradit ohledně hudby on rozhodně umí... Takže se zbytečně na někoho utrhuješ, a zvlášť na člověka který Ti může dost dobře poradit, protože tomu jako jeden z mála lidí tady rozumí ;)
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od madmaik »

el.che píše:
madmaik píše:Cau,zalezi kolik do toho chces investovat.jestli chces jen vymenit origo,tak shanej repro 13cm. Ja jsem treba koupil tyto a spokojenost oproti originalum je to zmena. http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86


Myslim, ze ze je to ono. Este pre poriadok: vo dverach je diera preiemeru 130mm, teda tento reprak ti do nej sadol bez upravy otvoru. Dakujem za radu.


ano reprak tam sedne bez jakychkoliov uprav
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

Tak pokud chceš radu tak tam dej DLS RS5A ale chce to tlumení a rádio. A budeš velice spokojen. možností je totiž strašně moc. Opravdu sem to nemyslel zle ale chtělo by to také trochu upřesnit co hledáš!? kompa,koax, jestli bude zes nebo jen rádio,cena. Až tohle upřesníš dá se vybírat lépe než když se tu budou házet ruzné věci.
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

Bolthorn: Děkuji ;o)
Bolthorn - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Bolthorn - FK »

Collin píše:Bolthorn: Děkuji ;o)

není zač... jen jsem to chtěl uvést na pravou míru... nemám rád když se někdo hned po někom ožene a při tom k tomu nemá žádný důvod...
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

Právě proto aby k ničemu nedošlo jsem tam dal toho smajla. Ale nepomohlo to...
Bolthorn - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Bolthorn - FK »

Collin píše:Právě proto aby k ničemu nedošlo jsem tam dal toho smajla. Ale nepomohlo to...

potom se začnou takový lidi divit, až jim jednou nebude chtít nikdo poradit...
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

Píše že cenu bude při kvalitě respektovat, tak uvidíme dal jsou mu dobrou kvalitu.
smazany clen - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od smazany clen - FK »

madmaik píše:
el.che píše:
madmaik píše:Cau,zalezi kolik do toho chces investovat.jestli chces jen vymenit origo,tak shanej repro 13cm. Ja jsem treba koupil tyto a spokojenost oproti originalum je to zmena. http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86


Myslim, ze ze je to ono. Este pre poriadok: vo dverach je diera preiemeru 130mm, teda tento reprak ti do nej sadol bez upravy otvoru. Dakujem za radu.


ano reprak tam sedne bez jakychkoliov uprav


Dakujem, ze si pochopil o co mi ide, ako aj za to, ze si mi bez machrovania mudro poradil ;)
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od fancarhifi »

...stejný výrobce...lepší repro....
http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
mystery - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od mystery - FK »

madmaik píše:Cau,zalezi kolik do toho chces investovat.jestli chces jen vymenit origo,tak shanej repro 13cm. Ja jsem treba koupil tyto a spokojenost oproti originalum je to zmena. http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=86

Jéé .. tyhle mi dneska došli, tak sem zvědavej vo to udělá
Jurka - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Jurka - FK »

Dej vědět jak hrají
mystery - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od mystery - FK »

Jurka píše:Dej vědět jak hrají

OK, zítra je tam budu dávat ;)
nahodny

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od nahodny »

Bolthorn píše:
Collin píše:Právě proto aby k ničemu nedošlo jsem tam dal toho smajla. Ale nepomohlo to...

potom se začnou takový lidi divit, až jim jednou nebude chtít nikdo poradit...


Chlapi, zle je s nami, uz nam nebude mat kto poradit. :o Asi to tu budeme musiet zatvorit!!! :lol: :lol: :lol:
Collin - FK

Re: Ake repro do dveri namiesto orig.

Příspěvek od Collin - FK »

nahodny: No jo inteligence se projevila :!:
Odpovědět