Zapojení subwooferu

dotazy a rady na vše kolem hudby
angel5074
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. kvě 2015 21:28:07

Zapojení subwooferu

Příspěvek od angel5074 »

Dobrý den, měl bych menší dotaz, dnes jsem koupil aktivní subwoofer a zapojil jsem ho tak jak má být kontrolka my svítí ale subwoofer mi nehraje, nevíte čím by to mohlo být?? + na baterku, kostru na kstli ke světlu a rem do autorádia
Lisz
Příspěvky: 9
Registrován: pon 02. úno 2015 18:39:57
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od Lisz »

A signál z výstupu subwooferu rádia jsi taky zapojil.?
angel5074
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. kvě 2015 21:28:07

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od angel5074 »

a jaké jsou to přípojky, na subwooferu už žádné nemám, jen rem, +, kostru, reproduktory (L+,L-,P+,P-) a čertvenou a bílou zásuvku L P a vše bylo zapojené je to docela záhada
Lisz
Příspěvky: 9
Registrován: pon 02. úno 2015 18:39:57
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od Lisz »

Z toho prvního přispěvku mi nebylo jasné jestli jsi zapojil právě i ty dva cinche (červený a bíly) to by měli být vstupy z rádia, zkus napsat typ rádia i toho subwoferu..
angel5074
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. kvě 2015 21:28:07

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od angel5074 »

autorádio je ECG CD 111 USB a subwoofer je (odkaz) - http://www.auto-audio.cz/produkt/Aktivn ... 1215A.html
Lisz
Příspěvky: 9
Registrován: pon 02. úno 2015 18:39:57
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od Lisz »

No zapojené by to mělo být z line out z rádia cinchema do subwoferu, takže pokud to je zapojené a kabel není nikde zalomený, tak už možná jen jestli není vypnutý ten výstup v nastavení rádia, jestli tam vůbec něco takového je. Jo a ten potenciometr "gain" co je na tom subu není náhodou uplně ubraný.? :mrgreen:
angel5074
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. kvě 2015 21:28:07

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od angel5074 »

nene není ubraný dal jsem oba na půlku kabely jsou taky v pořádku ty jsou taky úplně nové jako subwoofer nějak si s tím už nevím rady co by s tím mohlo být nějak se v tom moc nechci vrtat, pač elektrika není moc můj velký kamarád a reklamace ta je zase minimálně na měsíc
Lisz
Příspěvky: 9
Registrován: pon 02. úno 2015 18:39:57
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od Lisz »

Tak že není špatný právě ten wofer vyloučíš že napojíš na nějaký jiný zdroj.. mobil nebo nějaký jiný přehrávač přimo na subwofer, nevím s těma aktivníma nemám moc zkušenosti většinou jsem dělal jen pasivy.
angel5074
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. kvě 2015 21:28:07

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od angel5074 »

jedině to mohu zkusit vypojit reproduktor, zesilovač napojit na Tubu co jsem měl před tímto v autě čímž bych zjistil že zesilovač je v pořádku a nebo že je nějaký problém v zesilovači, ale podle mě bude problém v tom zesilovači že se někde bude dotýkat kostra přívodu
Odpovědět