Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

tuning/tuzing úpravy
Spamer
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. bře 2015 0:37:21
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od Spamer »

Zdravím,
potřeboval bych fotku, kde na volantu je vyražená homologace, co tam je a v případě, že máte i typový list a šlo by ho naskenovat a poslat mi ho, tak bych byl moc vděčný =)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od 103457 »

Možná je něco vyražené uvnitř nebo zespodu volantu, nikdy jsem to neprohlížel, ikdyž ten volant mám, ale myslím, že to není důležité a ani to nepotřebuješ, je to součást tovární mimořádné výbavy, zcela určitě tě za to nikdo buzerovat nebude a pokud ano, řekni mu, že to máš už z výroby. Jediný problém by byl, pokud má auto bag a ty tam dáš tenhle volant, pak máš smolíka a aktivní technik na na STK tě nemusí nechat projít.
Spamer
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. bře 2015 0:37:21
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od Spamer »

Kdyby šlo o volant, který myslíš, tak to tam ani neřeším =D Bohužel tento není z mimořádné výbavy a proto to potřebuji nějak pořešit =(
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od Maty »

Ono se těžko bude něco radit když nenapíšeš jakej volant ... taky jsem myslel, že máš "problém" s tim továrním volantem
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od 103457 »

Jestli nemyslíš volant, co dávala fabrika, tak ti těžko někdo může poradit. Jak asi máme vědět, jakej máš volant a kde máš vyražený nějaký číslo ??? :o
Jednodušší než si zde dopisovat o pikačovinách mi připadá, že si svůj vlastní volant prohlídneš. To je také jediná rada, která ti jde dát.
Spamer
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. bře 2015 0:37:21
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní volant MOMO - homologace/typový list

Příspěvek od Spamer »

Kdyby měl volant homologaci, tak se na to neptám a nepotřebuji vědět umístění, co je tam napsáno a případně neprosil o papír, kde je to černé na bílém =D

Nechtěl jsem to napsat na přímo, protože si pak každej stěžuje, že právě kvůli tomu jsou přísní na stk a policajti jdou za každou prkotinou.

Mám respektive budu mít volant, kde ta homologace není, ale je z 98% stejný jako origo (ovšem ne ten co tam dávala fabrika). Homologaci si tam potřebuji vyrazit a protože mám téměř každý den 12cky, tak nemám moc čas něco hledat. Neříkám, že o tom nic nehledám, ale potřeboval bych s tím pomoc =) Nejsem typ člověka, kterej nehledá a rovnou se ptá. Já napřed hledám a v případě nouze se ptám a prosím o pomoc =)

PS: Pokud by ještě někoho pletla značka MOMO, tak si představte, že jde o volant SPARCO a vyjde to nastejno =)
Odpovědět