VT BY VLÁDOŠ

Vlados - FK

VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od Vlados - FK »

Zdarec, tak vám sem taky něco hodim, pak dejte vědět jestli se líbí. Jinak vám tam hodim ještě jiné auta než Feldu, ju?
http://vlados.rajce.net/virtual_tuning
Goofy - FK

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od Goofy - FK »

no ten fiatek s tim bilym pruhem vypada luxusně :D
Vlados - FK

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od Vlados - FK »

Toho jsem dělal pro jednoho kluka tušim z VW klubu, chtěl tuhle barvu a zkusit ten pruh. Mě se tahle kombinace taky dost líbí, klidně bych ho bral, ale tolik aut zase mít nemůžu. :lol:
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od RAIMMI »

Já v něm nějakou dobu jezdil, měli ho rodiče, ale to jsem byl ještě malej kluk :lol: bylo v něm útulno, jinak pěkný virt... ;)
Vlados - FK

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od Vlados - FK »

Jojo, to jsou vzpomínky, co? Můj děda míval polskýho fiata a to sme se v něm taky nadračili, tenkrát mi v něm bylo taky útulno.
Nemyslim si, že je to kdo ví co, ale nejsem profík a chtěl jsem to zkusit, nic víc už jsem nedělal, nemám na to čas, ale docela mě to baví. :lol:
Uživatelský avatar
vtmafian
Příspěvky: 355
Registrován: čtv 29. zář 2005 14:48:07
Bydliště: Šumvald

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od vtmafian »

Není to tak špatný, docela ujde, ale není to můj styl, jak dlouho děláš VT nebo kolikrát zhruba si to zkoušel ?
Naposledy upravil(a) vtmafian dne čtv 14. kvě 2009 20:48:55, celkem upraveno 1 x.
Felicia 1.6 MPI, r.v. 99, oranžová pastel, new face
Vlados - FK

Re: VT BY VLÁDOŠ

Příspěvek od Vlados - FK »

Nedělám to nijak dlouho, jako první jsem dělal tu Felinu, pak Fabii a pak nevim. Tohle je vše, co jsem zkoušel. Ne, že by mě to nebavilo, ale nemám na to čas, bohužel. Všeho všudy jsem to dělal asi měsíc a pak konec.
Odpovědět