kombi kit car ...

Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

kombi kit car ...

Příspěvek od bobas »

Zdravim,nebude se to zamlouvat kazdem,ale mel bych prosbu zdali by nekdo neumel udelat VT feldy v kombiku ve stylu kit car ,z boku a hlavne zezadu,pokud by se nekomu chtelo,diky :-)
Marty_pv - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Přesunuto do správné sekce
Combi Kit Car ne z následujících důvodů
1) bylo by to hnusný jak prdel :puker: hlavně z boku a zezadu - jak navázat kitový rozšířený lemy na nárazník kterej je o 35 cm delší?
2) postrádá to logiku - kdyby fabrika z nějakýho důvodu musela dělat Kita z kombíku, tak by jako první věc z auta flexou udělal krátkou :)
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od bobas »

Me jde jen o ten kit a dat ho na kombika,hnusne mozne,ale i tak,bral bych to spise jako body kit,a verim,ze zadni naraznik by sel udelat podle kratkeho ;)
Marty_pv - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Obrázek

Tady jenom rychlovka jak by to vypadalo z profilu - imho to není vůbec dobrej nápad, jedinej správnej Kit je krátkej
Neříkám že by to nešlo nějak naroubovat a nárazník udělat podle krátkýho, ale to už rovnou můžeš stavět okruhovou dodávku :D
Martin_Happy - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

náhodou takovej VanPlus kitcar :lol: :lol: :lol:

Jinak zas taková blbost to neni. Na okruzích řádilo Volvo 850 Estate a kdysi nebyl úplně k zahození Suzuki Baleno Kit Car
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Sadra17 »

Marty_pv píše: ale to už rovnou můžeš stavět okruhovou dodávku :D

to už udělali v roce 84 ;) postavili okruhovýho tranzita 650koní a rychlost 320 v hodině :D
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
woko
Příspěvky: 361
Registrován: pát 04. bře 2011 14:08:41
Bydliště: Trutnov

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od woko »

Koukám že bobas má stejně hovězí nápady jako já...tady je odkaz na někoho, kdo se už pokusil...http://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a- ... a-felicia/
opravy a úpravy vašich aut, prodej použitých autodilu :)
keenworth - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od keenworth - FK »

přesně tak, pokusil... dát na kombíka kitovou sadu na krátkou, je pěkná čuňačina... navíc to zabil ještě to tuzingovou maskou - fakt prasárna

ale já si pořád myslím, že kdyby to vzal do ruky někdo šikovnej kdo má alespon trochu vkus, tak z toho bude pěkný auto
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Honza_t »

Mě by se to líbilo, bejt to udělaný dobře. Že se kit kombi nedělal, na to sere pes. Docela se divím, že jsou lidi tak proti - kdyby HB nebyl kratší než kombi, jako to u většiny aut je, nikomu by to nevadilo a nikoho by ani nenapadlo že je "moc dlouhá".
VAUXHALL - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od VAUXHALL - FK »

No ten kombik je teda humac.
rosster - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od rosster - FK »

Honza_T: Nikomu by to nevadilo, krom závodníkům, kteří by nechtěli závodit s autobusem... Závodní auto na rally jsou ideálně co nejkratší a kola v každým rohu.
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Honza_t »

No ale chápeš, třeba taková okta - kombi i "krátká" jsou stejně dlouhý a rozdíl ve hmotnosti, jestli nějaký je, tak je zanedbatelný. A vadí nějakýmu závodníkovi, že i když jede s "krátkou" oktou, že je moc dlouhá a kastle nekončí za zadním kolem? Nevadí. Naopak bych považoval za "+" lepší rozložení hmotnosti, což může být lepší než o pár kg míň.

Když je krátká felda pro někoho lepší variantou, tak ať ji má. Ale odsuzovat že někdo chce kombi ve stylu kitcaru, mi přijde mimo. Já bych třeba krátkou nechtěl už kvůli vzhledu, mám radši celý auto. A mít lepší podvozek a motor, nic by mi nezabránilo jet amatérskou rally, ať si ostatní říkaj co chtěj ;)
keenworth - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od keenworth - FK »

rosster: hlavně že OI je delší než felina v kombíku, vid? Jako proč je pro ně lepší krátký auto? Protože se líp hodí do města na parkování? :)

Mě je jedno čím se jezdí rally, mě jde o ten vzhled a říkám, že kdyby se kombík rozšířil ve stylu kita a dal se do závodních barev, tak se mi bude líbit víc, protože je to prostě kus auta a mě se obecně líbí větší auta ;) (rozumněj hlavně delší, než kratší )
rosster - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od rosster - FK »

Honza_T: Takže pouze styling... Mě se líbí kombíky, ale cpát na ně "závodní" styl mi nějak nic moc neříká... Ale co, tvoje auto. :)

Jinak ohledně octávky vs. felda kombi... Jde o celkové proporce. V rally rozhodně. Audi coupe quattro z Béčka se taky zkracovala o 30cm a neprodlužovala. ;)
keenworth - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od keenworth - FK »

Já jen pořád nechápu, proč felicie je autobus a oktávka, která je ještě větší ve všech směrech není, jak ty říkáš - autobus :)
rosster - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od rosster - FK »

Okina - ano, je delší, ale zas širší, splývavá záď... Celkově plošně, váhově a proporčně vyrovnané tvary.
Felda combi - úzká, dlouhá, dlouhatánská střecha a velká boční plocha vzhledem k rozměrům...

Ale vám jde jen o styling a ne o závodní ambice... Takže zbytečný řešit.
RedmeX - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od RedmeX - FK »

Pokiaľ ide o závodné ambície, tak si musíme priznať, že existuje len jediný objektívny dôvod prečo použiť feldu/favo - financie a fakt, že všade sa váľa kopec polotovarov. Inak sú oveľa zaujímavejšie autá pre jednotlivé kategórie, nehovoriac o možnostiach pri stavbe aua do súťaže kde neide o homologizáciu v štandardnej kategórii...

Aby som nebol off topic: tak tá kombi nevyzerá vôbec zle, ale mal radšej pretiahnuť zadné rozšírenie až po koniec.
Uživatelský avatar
Vasek
Příspěvky: 1196
Registrován: úte 19. srp 2008 14:12:32
Bydliště: Mladá boleslav/ Žatec

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od Vasek »

já myslim, že nejlepší bude, když otázku combi vs. hatch řešit nebudem. Je to zbytečný. My, kombíkáři, si najdem různý důvody proč combi a hatchbekáři si zas najdou jiný důvody, proč jedině krátká. Je to naprosto zbytečná a nikdy nekončící diskuze, která tu už několikrát probíhala. I když zas o čeho je diskuzní forum. Ale nerad bych tu četl nějakou rozvášněnou a neslušnou diskuzi.
škoda 791.136M 4/99
každý auto jede rychle, jenom záleží kolik mu dáte napapat ;-)
rosster - FK

Re: kombi kit car ...

Příspěvek od rosster - FK »

Vasek: Pro info... Já mám taky kombíka (ne feldu), a třeba sedana bych si nikdy nekoupil... A jakýkoliv další auto bude kombík. Ale rozhodně bych z něho nestavěl závodní auto. ;)
Odpovědět