POčítačová škola

Degi - FK

POčítačová škola

Příspěvek od Degi - FK »

Můj výtvor, měly sme něco natočit do školy jako samostatnoou práci, v hl. roly já a kámoš v roly učitele:

http://www.youtube.com/watch?v=Qouaq9lBuHk
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: POčítačová škola

Příspěvek od Maty »

Zajímavý videjko :D ... koukám, že máte na škole stejnej panel jako my ... ten oranžovej s diodama a "displejem" ... Máte ho taky na fotovoltaickej systém? :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Degi - FK

Re: POčítačová škola

Příspěvek od Degi - FK »

To je na sluneční energii, stejně to dává prd, a jen to zabírá místo na střeše a na zdi... :D
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: POčítačová škola

Příspěvek od Maty »

Tak to je stejný jako u nás :D Prd to dělá, ale hlavně že to máme :D ... máme ještě jednu takovou "sadu" na ohřev vody ...ten jsem ještě za 4 roky neviděl v provozu :lol: a jeden panel co se otáčí sám za sluníčkem :) ... ten je připojenej na nějakou žárovku co máme v jedný účebně (svítí podle intenzity sluníčka)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Nonamed - FK

Re: POčítačová škola

Příspěvek od Nonamed - FK »

koukám že to je nějaká vymoženost škol v Liberci... na TUL je fotovoltaická fasáda :D A jinak pro autora videa - nevíš kdo byl architektem tý budovy? zvenku mi to připomínalo J.V Krohu, ten dělal u nás v Boleslavi průmyslovku, dětskou nemocnici... zajímavý budovy
Odpovědět