Felicia v plamenech :D

Kosic - FK

Felicia v plamenech :D

Příspěvek od Kosic - FK »

http://www.youtube.com/watch?v=bRGrSrrZcAw
jak tohodle docilit ?? vyndat kat, stred, a konec pruchozi ??
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia v plamenech :D

Příspěvek od Foglik »

Taková traparna... Zapalovací svicka ve vyfuku...
Kosic - FK

Re: Felicia v plamenech :D

Příspěvek od Kosic - FK »

a co tam zapaluje ??? ty plyny ještě muzou vznítit??
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia v plamenech :D

Příspěvek od P1azer »

TADY je to pěkně popsáno i s obrázkem (finta se zapalovací svíčkou). Ale že by se mi kvůli takové kravině chtěl provrtávat výfuk... to teda nevím.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
dewmap - FK

Re: Felicia v plamenech :D

Příspěvek od dewmap - FK »

Ahojte předem se omlouvám do jakeho tematu to dávám,ale řekl bych že po tom co vysvětlim můj asi problem to sem bude zapadat.Co se mi dnes nestalo.Včera a dnes sypalo a sypalo napadalo asi 40 cm sněhu.Dnes večer jsem šel odhazet auto a kolem auta no prostě ho vysvobodit ze zavěje.Ometu si auto vlezu tam nastartuji nechám bežet a jdu pokračovat v odhazovani sněhu.Asi po 10 minutách volnoběhu si všimnu co to funí z mřižky u chladiče jako kdyby to kouřilo nebo kdyby uvnitř permonik rozdělával ohniček.A říkám si to teda normální neni!Tak letim domu pro baterku abych otevřel motor a podíval se dovnitř co se děje než jsem přišel zpět s baterkou tak už nic nekouřilo.Ale co jsem otevřel kapotu a podival se dovnitř a jak byla tma tak jsem si všiml nasledujíci věci.Je možný aby felda 1,6 98 rok byla z uplně studenyho stavu po nastartování za 10 minut tak zahřátá,že by v místě kde je vyvod vyfuku z motoru a jde to dolu tak v tomto mistě by to bylo tak rozžhavene že by to svitilo??Rozpálene jako kdyby člověk rozpalil plech do oranžova?A zapinal se i větrak?Tak jsem se podával na budik na chladici kapalinu to bylo tak nějak v normalu nikoliv v rudem poly.Měl jsem i favorita a po nastartovani se větrak nezapnul ani po pul hodině(fungoval)ve vedrech odzkoušeno :) ale zpět potom co jsem se chtěl podívat co hadice od motoru k chladiči ta byla taky horka jako kdybych pravě absolvoval dálniční jízdu.Potom jsem se chtěl podivat kolik mam v nadržce fridexu a nějako moc to bublalo.Nevi někdo co mě v blizke době čeka za opravu?
Odpovědět