výběr lambdy

zdeny10
Příspěvky: 42
Registrován: ned 16. bře 2014 11:26:25

výběr lambdy

Příspěvek od zdeny10 »

Kluci už mi z toho jde hlava kolem!!! Takže napsat sem, mi přijde jako cesta nejmenšího odporu. Chci novou lambdu do feldy 1.3 MPI rok výroby 1997. Byl mi doporučen server cc-autodíly kvůli přijatelným cenám za originální díly. Vůbec bych se tomu nebránil, ale....kterou vybrat? Tady je odkaz: www.cc-autodily.cz/kyslik ove-sondy-lambda-sonda?bra nd=SKODA&model=FELICIA ....jestli tomu dobře rozumím 6U0906265B (LHS24) je na jednobod (BMM). Ale jaký je potom rozdíl mezi 6U0906265C a 6U0906265E? Sice je u toho dílu s "E" napsáno, že se to dává do felicií od roku 99, ale i když nemám s feldama NEW FACE zkušenost, tak nějak nerozumím tomu, proč by se do nich měla dávat jiná lambda, kord když na tom obrázku je vidět, že počet rozmístění připojovacích pinů je stejné. Setkali jste se při výběru lambdy s podobným zádrhelem nebo jste prostě koupili "nějakou"? Ať už s výrobním číslem s "C" nebo "E" na konci. Předem děkuji za názory. Nerad bych udělal něco špatně.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: výběr lambdy

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
zdeny10
Příspěvky: 42
Registrován: ned 16. bře 2014 11:26:25

Re: výběr lambdy

Příspěvek od zdeny10 »

přijměte moji omluvu kluci.....příště už budu chytřejší ;) Teď už vím, že nejlepší je s "E" na konci.
Odpovědět