SOIETA

Odpovědět
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

Tak tady bych založil téma o Soietě.Budou se zde probírat názory,zkušenosti atd.těch našich milovaných brumlů :D
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Tak já hned začnu mým milovaným brumlem SOIETKOU 2x75mm DTM....och jak hezky zní bez toho středního tlumiče...prostě tak akorát ani přehnané ani slabé ...jak se říká prostě značka IDEÁL :D :D
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Jyrgen »

Správná volba kluci, já su taky Soieťák, ale asi jedinej komu nešla soieta jen nasadit a hned jezdit :cry: ale, hlavní je, že ji mám taky su spokojenej. Akorát teda brumlání sem trochu pozměnil a zesílil :twisted: bez katu a středu to je trošku provokativnější :lol:
Naposledy upravil(a) Jyrgen dne úte 25. pro 2007 13:05:02, celkem upraveno 1 x.
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
t0m - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od t0m - FK »

chtěl jsem se jenom zeptat, jsou třeba nějaký zásadní úpravy, když jste si ho tam dávali?:)konkrétně s tím DTM, dík za odpověď:)
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Tak já s tím neměl vůbec problém. Nemám tažné a myslím že i kdybych ho měl tak mi to tam nijak nevadí. Prostě sundáš starý výfuk a dáš tam nový, vyměníš silenblok, nová objímka a můžeš nasadit úsměv na tvář. JE TO TAM 8-)
t0m - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od t0m - FK »

no já bohužel tažný mám :( a tohle bych asi musel nechat na nějakým servisu páč to nemám kde udělat:(
Rex - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Rex - FK »

No já mám Soietu 2x90mm už asi nějakých 7 let. pořád je dobrá. ani náznak rzi ani opotřebení. to co z ní leze za zvuk jsem umocnil ještě vyndáním katu a mezitlumiče. za motorem už je jenom razonátor a trubka 55mm.
ti kdo byli se mnou na srazu ví jak zní moje Felis :)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

No já mám 2x85x70 a spokojenost.I když jak tak koukám na mccaliho soietu ta jedna koncovka by byla hezčí,ale nevadí,jsem s ní spokojenej.No můj bruml mi taky nestačil tak jsem ji trochu zesílil o středovej díl bez tlumiče a díl místo katu
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Tak já mam 1x90 mm. Po přočítání témat na starém fóru mi nezbylo nic jiného než ten středovej tlumič taky vyhodit :D a nahradit ho trubkou od JP. Na jaře chci koupit jiný svody, takže kat půjde taky ven 8-)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Nerozumím tomu a proto se ptám. Doposud jsem používal originální výfuky, které mi vydržely zhruba pět let. Právě se blíží doba kdy se začínám poohlížet po novém. Který mi doporučujete pro 1.3MPi 50 KW a kde ho nejlépe koupit? A jak je to na STK?
Nikdy neříkej že něco nejde. Vždy se najde nějaký blbec který neví že to nejde a udělá to.
Není důležité vyhrát, ale nasrat toho kdo tě porazil.
davint

Re: SOIETA

Příspěvek od davint »

Cago kluci.Mám soietu už 3 rok a no problém.zvuk teda nic moc ale stačí vyndat středák a napchat tam místo něho trbku a zvuk je bomba.zkoušel sem spoustu možností ale tahle je fakt nejlepší
Uživatelský avatar
monccou
Příspěvky: 575
Registrován: pon 02. dub 2007 14:28:59
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od monccou »

Na STK je to se Soietou v pohodě...teda pokud nenarazíš na arci-vola,kterej neumí ani číst natož pak chápat...Soiety maj homologaci,ale horší je to se středovym dílem :(
Evoluce včely http://www.feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=26
Obrázek

...cíl cesty je rázem nepodstatný, vzdálenost vedlejší a každý další kilometr se stává drogou... to je BMW!
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

No tak určitě bych ti doporučil soietu, to je celkem jasné je to nerez, mají ATEST takže s nima nejsou problémy. A který si vybrat no tak to už záleží zcela na tobě koukni se na http://www.soieta-tech.cz najdeš tam výběr výfuků na feldu i combi....jak se říká každý podle svého gusta :)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od 103457 »

Já sem nechci nějak moc zasahovat, jelikož nemám SOIETU, nýbrž REMUS, jenom chci pomoct tím, že pokud má někdo závěs, tak se mu nevejde dvojitá koncovka, musí koupit výfuk jen s jednou. Dvojitá by se vešla pod podmínkou, že se výfuk spustí níž, až pod tu hrazdu tažného zař. ovšem nevypadá to pěkně, sám jsem chtěl dvojitej a protože mám tažný, musel jsem dát s jednou koncovkou. http://www.feliciaklub.cz/?id=klub_auta&uzivatel=3187#
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: SOIETA

Příspěvek od Dejwis »

Mám jí také a spokojenost, mám i sport střední tlumič, paráda zvuk, více na http://www.dejwistuning.wbs.cz/Montaze.html (8. montáž) - po pár měsících používání ještě lepší zvuk, už se začíná opalovat :D
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Monstrak - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Monstrak - FK »

Jak mám udělat, aby moje Soieta s dvěma koncema nebyla nakařivo? Nemáte někdo fotku jak jste to udělali? Diky
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Jestli ji máš nakřivo horizontálně že jeden výfuk je níž a druhý výš....tak řešení je pořádně dotáhnou objímku na spoji se středním dílem...taky mi to dělalo ;)
Uživatelský avatar
DuDe
Příspěvky: 799
Registrován: sob 08. črc 2006 12:46:58
Bydliště: Velky Tynec
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od DuDe »

Zdravim vas . . . Abych se taky přidal do konverzace , mam soietu 2x85 a vykuchanej střední díl ,ale nechal jsem kat . . . Mužu říct že zvuk je fak super . Ale stršná nevíhoda - jízda delších vzdáleností , třeba takova 100km trasa při rychlosti 120 - 140 km-h , neni to nic přijemnyho poslouchat to drnčení celou cestu . Samozřejme je řešení zesílit rádio , ale co když potřebujete mluvit ze spolujezdcem . . . Asi se to nedá nějak ošetřit co ? 8-)
Letadlo - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Letadlo - FK »

Prodává se více druhů objímek, jeden je původní originální (na jeden šroub)-tu bych tam nedával, pak je objímka na dvě matice s okem silným 6mm a další je s okem silým 8mm. Já jsem použil obě poslední. Na úplném konci zadního dílu (myslím tím na straně spojení se středním dílem)je 6-ti mm a hned za ní ta 8-mi mm. Opravdu důležité je dát tu objímku až na úplný konec. Pokud ji dáte někde do polovičky spoje se střed. dílem, tak se začne konec zadního dílu rozšklebovat na konci a pak konec prostředního dílu naopak bortit. (doufám že to je trochu srozumitelné). Píšu to proto, že mi takhle dali objímku před 2-ma týdny v servisu při montáži soiety 2x75x80, výfuk samozřejmě se neustále zkrucoval a oni stále dotahovali. Když jsem pak přišel a uviděl to, tak jsem se až neznal (nakonec se ani neodvážili po mě něco chtít za montáž). Stejně jsem si to pak musel předělat sám.

Mě by ještě zajímalo, jak se Vám chová hluk motoru při 2450ot./min. Mám střed. díl klasický (také nový) i katalizátor, při těchto otáčkách mi příjde, že motor plus celý výfukový trakt jde do vyšší rezonance. Jak překonám tuto hranici, popřípadě otáčky jsou nižší, tak zvuk motoru je pěkně uhlazený, kultivovaný...Jaké jsou Vaše zkušenosti? Tyto otáčky odpovídají např. rychlosti asi 55km/h a zařazenému stupni č.3 (motor 1,3BMM).
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Ahoj všichni. :) Ještě bych se chtěl zeptat, než se definitivně rozhodnu. :| Jaká bude se Soietou hlučnost ve voze,Když ponechám katalyzátor a středový tlumič. :?: :?: Nerozumím tomu, proto se ptám. :?
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Skoro žádná hlučnost navíc nebude ted to mám tak já a můžu říct že to skoro nejde poznat :) na jaře si chci dát pryč střední díl a dát tam od Laytingu jen trubku bez tlumiče tak pak jsem zvědavý na ten hluk :D ale snad to půjde vydržet
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Drahoš »

Taky souhlasim, se samostatnou Soietou bude zvuk téměř jako v sérii.... Ale bude to líp vypadat :)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jyrgen píše:
jenik píše:Zdravim,chtel sem se zeptat,jestli je i soieta s 2 koncovkami,myslim jako koncovky na leve i prave strane narazniku.Diky

to sem ještě od Soiety neviděl, ani na webu to nemaj. Možná by to dokázali vyrobit, ale dělá to třeba Laityng http://www.laityng.cz

dělá, ale cena je někde jinde....jinak se rozhoduju mezi laityngem a soietou ??? co poradíte ???

když tam vrznu tu soietu, bude tam i jinej rozdíl než ve vzhledu ?? změní se trošku ten zátah ??? zvuk mě až tak netrápí, chci v tom autě vydržet cestu do chorvatska....
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jedinej rozdíl bude vzhled a zvuk...zátah se nezmění...
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Ondras83 píše:když tam vrznu tu soietu, bude tam i jinej rozdíl než ve vzhledu ?? změní se trošku ten zátah ??? zvuk mě až tak netrápí, chci v tom autě vydržet cestu do chorvatska....

Když dáš jen koncový díl výfuku....tak to skoro nepoznáš....a cestu do Chorvatska vydržíš i s Layintingem i se Soietou :)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

maniaX píše:
Ondras83 píše:když tam vrznu tu soietu, bude tam i jinej rozdíl než ve vzhledu ?? změní se trošku ten zátah ??? zvuk mě až tak netrápí, chci v tom autě vydržet cestu do chorvatska....

Když dáš jen koncový díl výfuku....tak to skoro nepoznáš....a cestu do Chorvatska vydržíš i s Layintingem i se Soietou :)

nn...takhle sem to nemyslel, s tou značkou sem to myslel podle kvality zpracování...(v našem krámě sme měli totiž několik laityngů no a ty sváry mi připadali, jako kdybych to svářel doma elektrodou) no a zase soieta drží jednomu chlapíkovi už 10 let....
no a s tou cestou do chorvatska to byl příklad, aby mi potom neupadla hlava....
takže tam vrznu zadní díl z 1,9 a hotovo, navařim tam leštěnou nerezovou koncovku a nazdar....mám to vyřešený...jinak zadní otevřenej díl přidá podle literatury 2-3% výkonu....
Uživatelský avatar
monccou
Příspěvky: 575
Registrován: pon 02. dub 2007 14:28:59
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od monccou »

To je sice pravda,že výfuk může mít na výkon vliv,ale to platí pro kompletní výfukovej systém a spíš (bohužel) pro mnohem výkonější motory (ale to neznamená že s felčou to nic neudělá)...pak se dá výkonostní nárůst rozpočítat na jednotlivý části...pokud máš jen zadní díl a neuděláš nic s hlavou,svodama a střednim dílem je vliv nepatrnej ;)
Evoluce včely http://www.feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=26
Obrázek

...cíl cesty je rázem nepodstatný, vzdálenost vedlejší a každý další kilometr se stává drogou... to je BMW!
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

monccou píše:To je sice pravda,že výfuk může mít na výkon vliv,ale to platí pro kompletní výfukovej systém a spíš (bohužel) pro mnohem výkonější motory (ale to neznamená že s felčou to nic neudělá)...pak se dá výkonostní nárůst rozpočítat na jednotlivý části...pokud máš jen zadní díl a neuděláš nic s hlavou,svodama a střednim dílem je vliv nepatrnej ;)

takže...můj motor je po GO (teda není po výbrusu a přebrusu kliky, jinak úplně všechno nový...), hlava snížená o 0,4, vyleštěný kanály a ventili a spalovýky, slícováno...takže s tim něco je, ale s vejfukem nechci nic moc dělat kvůli hluku...je sice hezký, když si to bublá, ale abych s tim dojel do HK (asi 30 km) a nebolela mě z toho hlava....takhle to myslim...
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

monccou píše:tak v tomhle případě bych se soiety nebál...u soiety je "bublání" slyšet ven ale v autě to neni tak strašný...uvnitř se projevý při podřazování,ale jinak je to takový brumlání.
Pro moje uši velmi příjemný,ale jinýmu to může vadit ;)
Jinak přeju ať motor dobře a dlouho slouží! :D

PS: Od tý doby co sem na vlastní uši slyšel Ferrari 365 GTB/4 Daytona...je to žrádlo :D ...mam na hlučnost auta trochu odlišný názory :twisted:

no...motor se chová skoro jako serie, je to trošku znát až kolem 4000rpm a vejš...nejde od spoda...neim co s tim, vyměnil sem snímač otáček, lambda OK...diagnostika OK, ale je tam plyn a je nějakej rozhašenej, takže až se z toho vyhodí (už je prošlej a nemám prachy abych nechal obnovit bombu, no a taky kvůli místu v kufru pude ven) tak se uvidí, když to je teplý tak to hůř startuje a kouří černě...bohatý jak svině, no, takže to tam asi propouští plyn, takže až to pude ven, tak to budu pořádně řešit...jinak to jede skoro jako serie (je to znát hlavně v kopicích....) :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Zdenda19895 »

Je u soiety nerezová i přívodní trubka nebo jen tlumič :?: Na fotkách to vypadá že trubka není nerez. :?
Uživatelský avatar
Danis
Příspěvky: 518
Registrován: ned 10. pro 2006 18:24:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Danis »

Na stránkách Soiety mají pro Combi uvedeny pouze 2 výfuky, přičemž ani jeden se mi nelíbí. Nevíte někdo jestli je možné si i vybrat z nabídky výfuků pro HB? Nemáte nějaké info? Líbil by se mi totiž 2x85x70.

A jak to je se spuštěním výfuku u tažného v případě 2-koncovky? Zhruba o kolik cm to jde dolů? Díky
Škoda Felicia Combi LXi - 1.3 MPi, r.v. 1997
2x airbag, alu kola 14" Magic2 vč. rezervy, parkovací senzory, folie 3M
Škoda Fabia Combi Ambiente - 1.2 TSI, r.v. 2011
6x airbag, alu kola 15" Antares, parkovací senzory, klima, ABS+ASR+ESP+asistent rozjezdu do kopce, SUNSET
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

nevím jak přesně přívodní trubka ale podle mě taky....no byla natřena nebo nastříkána nějakou černou barvou....jinak celá koncovka a tlumič je z nerezu :)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Zdravím vás chlapi.Potřebuji poradit. Chci si namontovat na Feldu zadní část vyfuku od Soiety, a středový dil s dynamizerem od Laityngu. Co vy na to.Je to dobrá kombinace? Maji tam i středový díl bez dynamizeru.Jaký je v tom rozdíl ? Můžete mně napsat.Co na to STK ,jak budu mít namontované výše uvedené vyfuky. Diky.
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

buldozer3 píše:Zdravím vás chlapi.Potřebuji poradit. Chci si namontovat na Feldu zadní část vyfuku od Soiety, a středový dil s dynamizerem od Laityngu. Co vy na to.Je to dobrá kombinace? Maji tam i středový díl bez dynamizeru.Jaký je v tom rozdíl ? Můžete mně napsat.Co na to STK ,jak budu mít namontované výše uvedené vyfuky. Diky.

dynamizér (rezonátor) by ti měl teoreticky "vytáhnout" spaliny rychleji než trubka...jak chceš...(jinak, hodně sem četl, že felicie bez středu hodně řve do kabiny...)
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Díky asi se na to vykašlu a dám tam jenom zadní Soietu. Jestli to má vůbec vyznam.
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

buldozer3 píše:Díky asi se na to vykašlu a dám tam jenom zadní Soietu. Jestli to má vůbec vyznam.

podle některých se ti změní akorát vzhled a zvuk, ale felda má seriovej díl hodně utaženej, takže když to tam dáš, měla by se teoreticky projevit změna v zátahu.....zkus to...já osobně tam asi budu dávat jen z 1,9....na soietku momentálně nemám prašule :D
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

A proč z 1,9?? Je lepší než origoš z 1,3. Asi to udělám totéž.Né že bych neměl prašule,ale bude to asi zbytečnost. Snad asi nechám navařit nějakou laděnou koncovku. Co ty na to?
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

buldozer3 píše:A proč z 1,9?? Je lepší než origoš z 1,3. Asi to udělám totéž.Né že bych neměl prašule,ale bude to asi zbytečnost. Snad asi nechám navařit nějakou laděnou koncovku. Co ty na to?

co já :D....no, felda má moc utaženej zadní díl, no a v podstatě každej otevřenej (takže i z 1,9) ti teoreticky přidá 2-3% výkonu....mě de spíš vo prachy a výkon, nechci zvuk (občas s tim bude jezdit i máma) no a od známýho seženu nerezovou trubku, kterou dám nakonec, celej vejfuk natřu černym vypalovákem a hotovo....nic neřešim..
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od kejzi1 »

Teď nevím jestli jsem měl tu trubku natřenou na černo nebo stříbrnou,ale myslím že je přívodní trubka taky nerez.Není na ní ani známka rezu,vůbec nic.Mám ji cca 1,5 roku
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

Ahojte...snad mi už někdo odpoví... Chci si koupit soietu, ale nelíbí se mi takoncovka pod výfukem..jde vyřezat kus nárazníku a výfuk jakoby zvednout, aby byl součástí nárazníku? Teda..určitě to jde, ale zajímá mě, jestli je na to soieta nějak připravená nebo se tam musí dělat nějaké zvláštní kopmlikované úpravy? Díky
smazany clen - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od smazany clen - FK »

Pro Ondras93. Tak zítra jedu do vyfukarny měnit ten vyfuk.Řekli mi že 1,9 to nepasuje,asi je větší průměr potrubí. Zkusím ho zitra přemluvit. Zadní trubka bude průměr 90-100 mm bude laděná od firmy Spei. Stoji 1400 Kč .Montaž zdarma , akurát budu platit za ůpravu vyfuku.Hlavně že to nemusím před STK měnit.
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Já mám 2x75 DTM a není úplně pod nárazníkem ale mi to vyhovuje protože budu mít časem jiný spojler a tam ten výfuk potřebuju níž takže je to ok....a jinak to není nijak moc připravené to dát úplně pod nárazník(myslím to moje DTM) nevím jak ty ostatní výfuky
Jurka - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Jurka - FK »

No já bych chtěl na kombíka právě 2x85x70...to sou vlastně devě spláclý trubky.. tak bych to chtěl vlastně do nárazníku vyřezat 7cm, aby se tam krásně vešel a spodek koncovky byl stejně jako spodek nárazníku, jestli mi rozumíš...Asi to bude chtít jinou tu gumu tam dát a asi by to šlo.. Co myslíš? Snad se ozve někdo, kdo to tak dělal třeba
maniaX - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od maniaX - FK »

Jo tak to máš v pohodě...no mělo by tam stačit dát jinačí ne tak dlouhou gumu a měl by si to mít v pohodě, dobře to dotáhnou tam kde se nasouvá střední díl a je to v cajku ;)
Rex - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Rex - FK »

kukni na můj profil. 2x90 mm :D
drobek - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od drobek - FK »

a spokojenej se zvukem?
Rex - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Rex - FK »

samozřejmě. na autě je už šestý rok. ani kapka rzi. počítám, že tam ještě hooodně dlouho bude :)
drobek - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od drobek - FK »

a kdyz ponecham kat a stredni tlumic tak nevis jak to vrni pre sem cetl ze ty to mas bez katu a pak nic a soieta
Rex - FK

Re: SOIETA

Příspěvek od Rex - FK »

bude vrnět, neboj. hezky vrnět. bude taková brumlavá. pokud nechceš nějakou brutalitu, tak ti to bude stačit. ale bez střeďáku je to lepší. jinak kat tam nechej
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: SOIETA

Příspěvek od Vici »

ja bych po hodne zkusenostech bral jednu kulatou. tu das vzdy rovne... oval nebo dve uz je nekdy problem srovnat a neni vetsi ponizeni nez mit krive vyfuk....
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Odpovědět