Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Odpovědět
Uživatelský avatar
Faust
Příspěvky: 2340
Registrován: pon 11. srp 2008 17:54:38
Bydliště: Prelouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od Faust »

Mám přední díl favo slícované svody ,lambda střed mimo a kat jsem posunul dozadějc,zadní origo tlumič 1.6 a nerez oválná kocovka kvuli zvuku.

stk v pohodě,na plyn mě spotřeba šla dolu skoro o L,lepší tah a pěknej zátah po 4t.mezi 2t-3totáček má to pěkný projev zvuku ,žádný řvoucí trhací trenky.mám stím najeto cca 45tkm a spokojenost,možná bych kat nevařil k trupce ale udělal rozebíratelný.
zapalený hadr v nadrži?jo redbull dá feldě křííííídla :+D
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od Lugosy »

FrajerRS: o reklamu mi nejde, přístupů je dost i bez reklamy. Odkaz měl být doplňkový, ať můžeš teoreticky porovnávat více možností. Reagoval jsem na to, že tam nechceš střed a že tím dost změníš poměry ve výfuku, dle mého celkem k horšímu. Mluvím o benálu, na plynu to otestované nemám. Však vyzkoušej a uvidíš, to je mnohdy nejrychlejší odpověď :-)
FrajerRS

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od FrajerRS »

Ahoj Fauste
dekuji za odpoved to je presne ono co jsem zamyslel, jen zadni tlumic bych ponechal puvodni 1.3. Nahodou jsi nenahraval pro predstavu video, jaky to ma zvuk (s i bez ty koncovky)?
Hlavni ale je ze to projde i technickou, to je dobra zprava, ta me potesila ikdyz je jasny ze se to nemusi natuty libit uplne vsem a vsude.
Frajer
Uživatelský avatar
Faust
Příspěvky: 2340
Registrován: pon 11. srp 2008 17:54:38
Bydliště: Prelouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od Faust »

teť mám zadek taky origo ale z 1.6 zvuk nebude o dost jiný ,tak koncovka ovalná jen doda trochu sportovnější.napíš mě email a já to skusím poslat má to 70mgb,se m stím spokojený a taky jsem skoušel plno variat i měl jsem specialní vyrobený střed .ale při dněšním honěním za atestama je to čím dál těžší a nezajímá je že auto míń žere a tím míň emise.škodovká se časem už nezabívala modernizací když byl jiný model a třeba mazda 2 1.3 má taky
celo výfuk pruchozí.


Obrázek

Obrázek
zapalený hadr v nadrži?jo redbull dá feldě křííííídla :+D
FeldaCombi
Příspěvky: 8
Registrován: úte 28. říj 2014 21:16:59
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od FeldaCombi »

Ja k fa svodum prubnu o vikendu stred z D a konec z D tak jsem zvedav co to vyvede :-)
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od Majklaz »

Zdravím, mám KO poslední díl výfuku, podle rad tady mám favo svody a střed trubku a jsem s tím spokojenej. Hledám teď zadní tlumič, chci se vejít do 500 a koupit to v HK. Našel jsem výfuk na 1.6, kde píšou výrobce Mogul (ten pokud vím dělá jen oleje) a potom na 1.3 výrobce Marix a s tím nemám žádné zkušenosti. Po kterém z nich mám sáhnout, nebo si mam vybrat nějaký jiný? Potřeboval bych to do zítra vyřešit, teď je to nějaké přicpané a vůbec to nejede a cuká to. Případně kde v HK mám sehnat výfuky? Uvažuju nad Soietou, ale tu teď neřeším, potřebuju co nejdřív jezdit.
Tady jsou odkazy
http://www.adhk.cz/produkty-vyfuk-konco ... 069d9b487c
http://www.adhk.cz/produkty-vyfuk-konco ... 069d9b487c
Lugosy
Příspěvky: 248
Registrován: úte 17. bře 2009 22:04:42
Bydliště: Svobodné Heřmanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na trochu lepší výfuk 1.3

Příspěvek od Lugosy »

Ten Mogul mají blbě. Pokud odpovídá fotka, tak je to Tyll Nebovidy a ten je v pohodě. Marix by mě zajímal uvnitř, venku vypadá v pohodě až na ten děs běs svar vzadu. Jinak by to měl být jen přeznačený Polmostrów, bo od něho sídlí jen přes cestu. Ale asi nic moc, viz. http://forum.beemka-klub.pl/printview.p ... ff79c8e211 ,viz. slawo v 16:51 nebo ogolny v 06:58.
Odpovědět