Provrtaná nádrž

:)
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Pawlick »

Tak jsem se stal také obětí nějakého primitiva. Naštěstí ne provrtaná nádrž, ale probodnutá gumová hadice k nádrži. Auto mělo samozřejmě plnou, najeto 50km od tankování. Vzhledem k tomu, že auto stálo čumákem z kopce a tato hadice je poměrně vysoko, tak tomu idiotovi muselo vytéci jen pár litrů. Odlejval to do 5L kanystru od destilky, kterej na místě řezal a i ho pod autem nechal! Podle mě si nic neodnesl... Tak jsem rád za relativně malou škodu, ovšem plnej vzteku a bezmoci... Policajti na férovku říkali, že jen jezdí po sídlišti zaznamenávat případy a nic neřeší, že mají jedno auto a na nic jiného nemají čas...
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
zwan - FK

Jak zabránit provtání nádrže?

Příspěvek od zwan - FK »

Zdravím všechny znalé problematiky.
Neřešil někdy někdo nějak jak ochránit nádrž před provrtáním.Napadá mně přivařit na ní nějaký plechový kryt nebo něco podobného. Souseda už takhle propíchli a vysáli před panelákem již po 2 za poslední měsíc.Nedivil bych se kdyby se to stalo znova.
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne sob 26. úno 2011 13:18:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: sloučeno, viz pravidlo 3
tgfh - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od tgfh - FK »

Plechový kryt ti provrtají taky raz dva. To by musel být opravdu hodně hrubý. Pokud chceš pořád parkovat na parkovišti kde se to děje tak mě napadá jen auto snížit - třeba uřezat pružinu o jeden závit, je to sice prasárna, ale mohlo by to možná trošku pomoct, nevím jak jinak to ochránit, pokud se ti to nestalo tak bych to neřešil.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od ferdamravenec »

mno a co udělat plechovej kryt na pantu přitahovanej pružinou opírající se o koncový spínač zabezpečovacího zařízení
(toto mám v plánu já , ale ještě jsem pod tím neležel a nezkoumal prostorové řešení)
Uživatelský avatar
Aleš
Příspěvky: 301
Registrován: ned 27. úno 2005 14:42:18

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Aleš »

Hele a co tak sehnat šroubení do nárazníku, nebo kde to je a nálepku LPG, oni nejsou taky úplně blbí a když si budou myslet že auto je na plyn, tak se jim moc díra do nádrže nevyplatí.
Učit se ...učit se.... učit se...., říkal jeden pán si myslím, že mu říkali Lenin :-)
Uživatelský avatar
Alf
Příspěvky: 637
Registrován: ned 24. pro 2006 11:10:17
Bydliště: Prostějov

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od Alf »

Oni si to poklepou, jak to duní a odhadnou kolik je tam benzínu, aby zbytečně nevrtali, když má někdo prázdnou nádrž.
Nejlepší parkovat v garáži, nebo mít pořád málo benzínu..
1.3 Mpi, 50kW, 2000, Special,
Servo, klima, ABS, 2x Airbag,

Výroba Tripplingu pro vozidla se sériovým přerušovačem v kladné větvi...Felicia, Octavia
viewtopic.php?f=30&t=17731&start=150
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od ferdamravenec »

no oni právě nejsou tak blbí , a vědí že i při LPG je třeba nějakej benzín
bráchovi vypustili i š120 kde nebyl potřeba a taky tam nic neměl a když jim došel plyn tak nalili z kanystru a 5l měli na 2km
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od osobne »

Ty nádrže ale nevrtají akuvrtačkou, to by dlouho trvalo, dělá to v noci hluk a kolikrát se to pod auto ani nevejde. To se propichuje bodákem, je to kulatina zahnutá do pravého úhlu na krátké straně zbroušená do špičky, delší strana se něčím podloží a působí pak jako páka na kratší stranu, která probodne nádrž.
pazduch - FK

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od pazduch - FK »

třeba by pomohla nálepka... jezdím na E85 :lol: Mě nádrž vrtali, protože tam byli špony a ty by těžko zanechal bodák ;)
flekino

Re: Provrtaná nádrž

Příspěvek od flekino »

ja mam uz 3 diry ... 3 srouby natesno nasroubovane ... hodne lepidla ... dvouslozkovy lepox ... drzi to .. nic netece ... provrtali mi nadrz i kdyz jsem tam mel jen rezervu ... asi nic nezjistujou .. proste to zkusej . Mate nekdo zkusenost u technicky .. jak se k tomu stavej ?
Odpovědět