Digitální hodiny - špatný kontakt

petruv
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. črc 2010 17:47:18

Digitální hodiny - špatný kontakt

Příspěvek od petruv »

Mám problém - po rozebrání palubky se mi nekorektně zobrazují hodiny - resp. špatně sedí - když je rukou dotlačím tak si sednou zřejmě dobře kontakty a zobrazí se v pořádku. Dotlačení je v řádu snad milimetru. Problém trvá i když palubku smontuju, displej si nesedne na kontakt.
Nějaký nápad jak to vyřešit trvale.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny - špatný kontakt

Příspěvek od 103457 »

smontovat je pořádně. Jiný zaklínadlo není, všem to drží, tak jsi něco udělal blbě.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální hodiny - špatný kontakt

Příspěvek od Yetti98 »

Zdarec chalani, mám takový menší problém, a začal cca před 14 dny, ráno přijdu normálně k autu počkám až se natlakuje čerpadlo a nastartuji a pomalu odjíždím v dál,cca po 8 km jsem se stavil na Barandově v Lidlu a po chvíli jsem pokračoval dále směr Plzeň a v tu chvíli se to stalo, hodiny (digi) se náhle vynulovali a pochvíli zmizeli úplně, :scratch: jinak vše fungovalo dále,ale cca po 8 km se o5 objevili ale samé nuly :o tak jsem je nastavil a normál pokračoval v jízdě,od té doby vše fungovalo jak má, ale co čert nechtěl, předevčírem dopoledne jsem potřeboval jet k lékaři pro léky, vzdálenost 11 km příjdu k autu nastartuji a vše v normálu, u lékaře zdržení cca 15 min. přijdu k autu nastartuji chci odjet z parkingu a náhle hodiny o5 nuly a co čert nechtěl nerozsvítili se potkávačky pouze parkovačky a když jsem ujel cca 8 km hodiny naskočili a tak jsem zkusil i světla a oni také fungovali, :o doma jsem udělal kontrolu pojistek a povytahoval jednotlivá relátka a o5 zastrčil z5 tak uvidím jestli to bude bez problému!! Zkuste poradit a neb jestli se Vám někdy nestalo to samé neb něco podobného!! Díky Felďáci za radu, Možná to nepatří do tohoto vlákna, tak mě omluvte

27.12.16
No a těrazky jsou hodiny asi KO páč nejdou již nastavit tím kolíčkem na seřizování :scratch:


3.1.2017
Kuva to si to nikdo nepřečet aby poradil :scratch: , vy jste mi Feldaři :puker:
Odpovědět