Problémy chodu motoru ve vlhkém počasí

Sem vše ostatní co se nevejde jinam
Storm
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. led 2021 10:52:36

Problémy chodu motoru ve vlhkém počasí

Příspěvek od Storm »

Zdravím všechny, zkoušel jsem hledat nicméně neúspěšně proto poprosím o radu. Mám 1,3 BBM 40kW a už cca rok řeším problém s elektrikou. Problém se projevuje jen ve velmi vlhkém počasí, auto začne škubat a při zastavení chcípá, lze nastartovat na několikrát a někdy vůbec ne. Když to odtáhnu do garáže nechám vyschnout nastartuju napohodu a jedu dál. Svíčky a kabely vyměněný, zapalovací cívka taky, víčko rozdělovače a palec nový, pojistková skříňka je suchá. Dělá to jen a pouze při dešti, po vyschnutí je vše v pořádku, už nevím kde hledat...Příklad, skočím do auta a jedu s ním v dešti 5 km, najednou bez výstrahy začne poškubávat motor, nesmím zastavit :D protože potom chcípne, koukal jsem pod dekl jestli neuvidím někde nestandartně vlhkost ale ne. Nikde nic nevidím. Za sucha to prostě neudělá... :hlava: Děkuju za nápady.
TRUM4TIK23
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. led 2021 21:38:54

Re: Problémy chodu motoru ve vlhkém počasí

Příspěvek od TRUM4TIK23 »

Čau už jsi zjistil čím to je ? Střílím jen od boku tak nevím jestli to může souviset ale kdyžtak koukni na vzduchový filtr jestli není špatný že by to třeba sálo větší vlhkost než když je filtr v pořádku.. jen mě tak napadlo nemusí to nikterak souviset
Uživatelský avatar
DDT
Příspěvky: 550
Registrován: pon 24. pro 2012 17:41:49
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy chodu motoru ve vlhkém počasí

Příspěvek od DDT »

Dělá mi to přesně to samé sázím na to že je to cívka kterou jsem loni vyměnil od té doby to začalo
FELICIA GLXi 1.3 BMM r.v.1996 červená solitaire metalíza
FELICIA GLXi 1.3 MPi r.v. 1998 zelená pacific metalíza
Odpovědět