VAG com pro windows 7

Vše okolo diagnostiky
Majkos - FK

VAG com pro windows 7

Příspěvek od Majkos - FK »

chtěl jsem se zeptat jaká verze vagu pro felici frčí na windows 7, zkoušel jsem 409 a tu jsem tam nerozjel... :roll:
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od Ivarek »

Na WIn 7 32 mi maká spolehlivě 304cz.
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od Raceman »

mě na 64 bitech nikoliv ale jedu přes XP mód a tam to jede bez potíží ve virtuálních XPčkách
Majkos - FK

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od Majkos - FK »

mám taky 64bit verzi....paráda zkusím to s tou změnou kompatibility, to mě nenapadlo..:)
mumlus

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od mumlus »

Na to aby frčel VAG spolehlivě na Win7 64bit je ideální nainstalovat VMLite XP - je to emulátor XPček v PC pak běží druhý systém - takovej počítač v počítači.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od Luka$ »

no lepsi je primo VirtualPC od MS kde mas XP virtualku legalne. nekde na strankach MS to bylo ke stazeni.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
keenworth - FK

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od keenworth - FK »

Přesně tohle ted řeším taky, jelikož jsem 304-ku na 64 bitu nerozchodil, stáhnul jsem si tu virtuálku, ale zatím jsem to nezkoušel, ale mělo by to fungovat. Na 32 bitu chodí v pohodě.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od Luka$ »

ja pouzivam tu virtualku a nemam problem. W7 64b + XP pro
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Uživatelský avatar
MartinB
Příspěvky: 661
Registrován: pon 15. zář 2008 17:31:55
Bydliště: Opava/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG com pro windows 7

Příspěvek od MartinB »

Zdravím pánové, chtěl jsem se s vámi všema podělit o radu, jak rozchodit "diagnostiku" na win 7 home premium na 64 bit.

Jsou 2 možnosti:

1) nainstalovat si vcds lite , který se dá sehnat většinou v angličtině. Mě se podařilo sehnat i češtinu, ale nakonec mi ten program blbnul, tak že jsem ho musel smazat.. Vyzkoušel jsem plno verzí ale stejně tento program běžel v omezených možnostech (základní nastavení škrtící klapy, mi třeba nešlo spustit, což byl největší problém...)

2) nainstalovat virtuální box. Doporučuju Oracle Virtual Box, který je legální :thumleft: a navíc v češtině :D , do něj nainstalovat win XP a ty už bezproblému zkousnou vag + jakékoliv "starší" programy, které hold pod 7 nejedou.

Pokud budete mít problém s instalací, klidně mi pisnětě do sz ;)
MartinB ;-) a jeho Felí 50 kiloWattová kráska v kombajnu
Můžeš se mrknout ;-)
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... 16&t=15025
Odpovědět