sisin - svařování - Ostrava

Nabídka služeb klubáků pro klubáky
Pravidla fóra
Cílem této sekce je dát na vědomí který člen klubu poskytuje nějakou servisní službu pro ostatní "klubáky"

každý poskytovatel si založí vlastní topic aby byl přehled

jako příklad uvedu toto: ;)

název tématu:
Luka$ - diagnostika

text v tématu:
CO: diagnostika VAG, zjištění PIN kódu Imobilizéru
KDE: Východní čechy
KDY: Dle dohody, většinou po 17h
KDO: Luka$
stony - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od stony - FK »

sisin píše:Takže jestli někdo něco podobného potřebuje tak se ozvěte a nějak se domluvíme.

Nomrálně tu na férovku napiš, kolik by si účtoval za přivaření zadního lemu na krátkou feldu. Myslím jen za práci + tvoje režie. ;)
Jsem z bohumína. Takže kousek.
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

jestli máš CO tak není problém,co tak třeba jeden lem=půl litru myslivce +2 studentské pečetě pro děcka? :lol:
Pantheria - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Pantheria - FK »

Nebo kolik za 1cm sváru. Každý si pak změří, kolik bude potřebovat a je to. Pak bych ještě dal množstevní slevu a délkovou slevu. Nad Metr 5% sleva. Nad dva metry 10% atd. No a věrným zákazníkům slevové šeky. :D
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

S tím myslivcem a čokoládama jsem to myslel vážně,ale nejdříve se na to musí člověk podívat.Já se autama neživím,takže na tom asi nezbohatnu.A po centimetrech měřit nebudu,protože není svar jako svar a o zgrcání ani nemluvím.
Pantheria....jestli jsi takový mistr tak si centimetry počítej sám,o metrech ani nemluvím,protože jich navaříš na autě asi strašně moc,třeba na podběhu možná kilometry,jenom si nezapoměň taky spočítat velikost svaru a jakým průměrem drátu budeš vařit abys náhodou neprodělal.Tohle se počítá ve fabrice,takže budeš nejspíš svářečský technolog a ty já nemusím.Pak hoď fotky až budeš vařit třeba lem plným svarem jak to vypadá a hned se spoj s Hromym,aby to vyrovnal,kdyby se ti to náhodou pokroutilo.Možná by sis měl nejdříve uvědomit,že na autě se nesvařuje,ale boduje,to znamená,že se svařuje bodovým svarem,pak se to dotmelí,ale to ty jako odborník určitě víš.Navíc je něco jiíného bodnout lem než vyvařovat podlahu ty umělče.Možná bys měl použít hlavu dříve než prsty a klávesnici. Jestli mám zapotřebí se takhle po ránu nasrat,jdu raději najít do dílny zimní pneu pro jednu babu,abych aspoň něco vydělal,když se autama neuživím.
PS:Spočítej mi za kolik bys mi zavařil trubku průměr 50 mm,stěna 4 mm,nabroušený jednostranný V úkos v poloze HL-45 a na kolik průchodů to jsi schpný zavařit včetně deky.Pro upřesnění se s trubkou nedá točit.Jestli si to mám zavařit sám a nebo ti to mám poslat a vyšlo by to levněji i s poštou.Bude to součástí plynového rozvodu tak nevím jestli děláš rozdíl v ceně mezy svarem na kastli kde jde o hovno a svarem kde o hovno nejde.Taky bych byl rád kdybys mi udělal slevu těch 5%,sice to bude míň než metr,ale i tak
Nonamed - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Nonamed - FK »

a co ta moje nádrž chlapci :lol:
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

Maličkost pokuď v ní nebude benzín :lol: Ostrava je daleko,zavařil bych ti to,ale musel bys to poslat poštou.Popřemýšlej jestli by se ti to vyplatilo...pošta tam i zpět+destilát za práci a dej vědět.Teda jestli by šlo po netu domluvit jak přesně to chceš,jestli si to vyřízneš sám atd.Jinak když to pošleš a dorazí to ke mě tak to druhý den zavařím a nejpozději další pošlu zpět.Takže otázka do týdne i s poštou.A nebo to poslat po někom kdo jezdí často tuhle trasu.
Pantheria - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Pantheria - FK »

sisin píše:S tím myslivcem a čokoládama jsem to myslel vážně,ale nejdříve se na to musí člověk podívat.Já se autama neživím,takže na tom asi nezbohatnu.A po centimetrech měřit nebudu,protože není svar jako svar a o zgrcání ani nemluvím.
Pantheria....jestli jsi takový mistr tak si centimetry počítej sám,o metrech ani nemluvím,protože jich navaříš na autě asi strašně moc,třeba na podběhu možná kilometry,jenom si nezapoměň taky spočítat velikost svaru a jakým průměrem drátu budeš vařit abys náhodou neprodělal.Tohle se počítá ve fabrice,takže budeš nejspíš svářečský technolog a ty já nemusím.Pak hoď fotky až budeš vařit třeba lem plným svarem jak to vypadá a hned se spoj s Hromym,aby to vyrovnal,kdyby se ti to náhodou pokroutilo.Možná by sis měl nejdříve uvědomit,že na autě se nesvařuje,ale boduje,to znamená,že se svařuje bodovým svarem,pak se to dotmelí,ale to ty jako odborník určitě víš.Navíc je něco jiíného bodnout lem než vyvařovat podlahu ty umělče.Možná bys měl použít hlavu dříve než prsty a klávesnici. Jestli mám zapotřebí se takhle po ránu nasrat,jdu raději najít do dílny zimní pneu pro jednu babu,abych aspoň něco vydělal,když se autama neuživím.
PS:Spočítej mi za kolik bys mi zavařil trubku průměr 50 mm,stěna 4 mm,nabroušený jednostranný V úkos v poloze HL-45 a na kolik průchodů to jsi schpný zavařit včetně deky.Pro upřesnění se s trubkou nedá točit.Jestli si to mám zavařit sám a nebo ti to mám poslat a vyšlo by to levněji i s poštou.Bude to součástí plynového rozvodu tak nevím jestli děláš rozdíl v ceně mezy svarem na kastli kde jde o hovno a svarem kde o hovno nejde.Taky bych byl rád kdybys mi udělal slevu těch 5%,sice to bude míň než metr,ale i tak

To byla jen Legrace. ;) Netřeba se čílit. Já zkoušel svařovat plech jen jednou a svařováním bych se živit nemohl. Já zavařím tak maximálně slenici okurek.
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

Už mě to přešlo,ale hned po ránu mě to nadzvedlo ze židle.V pohodě,ale ten momentální náraz hraničil s infarktem.Musel bys slyšet názory u nás v továrně některých kotlářů ba co je ještě smutnější tak i mistrů a vedoucích.To by ses posral,tak se nediv,že se mi při podobném názoru zvýší tep.Já se tím,,bohužel" živím,tak se kolem toho chtěnechtě každý den pohybuju. :oops:
Pantheria - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Pantheria - FK »

SISIN:
To víš... ono se to každýmu mluví snadno. U nás je to podobné. Já mám jiný obor (technolog v tiskárně) a znám to podobně. Proto taky vždy říkám: "Zkuste si to a pak raďte". Ale to dněšní byl jen rejpanec.
Když za mnou někdo soukromě přijde a chce něco udělat (návrhy, ealizace tisku) a podobně, tak se taky snažím nabídnout rozumnou cenu, a stejně se jim to zdá moca chtějí to hned. Stačí říct - stavte se kdekoli a nechte si udělat cenovou nabídku a realizační čas. A když pak často vidím výsledky (připravil to Jarda na koleně a vytisk to pepa v garáži) tak bych zvracel. Stejně tak u řezané reklay.

Zájemce: Kolik chcete za pole auta?
Odpověď: Pokud to má vydržet, tak to chce solidní fólie sedmiletky) a pořádně očistit dražšími přípravky. jinak to po projetí myčkou půjde dolů.
Zájemce: No ono je to jen na rok, tak do toho nechci moc vrážet.
Odpověd: Tak stačí očistit lihem a polepit tříletou fólií, ale nesmí se s tím do mičky.

A za měsíc ho mám zpět, rudého vzteky, že se to otrhalo a chce to zdarma předělat... Prý mu i v myčce vynadali, že jim to zamotalo do válzů a hodinu to museli dávat dolů. Tak vytáhnu objednávku, přečtu mu výpis rizik a nechám je to znovu zaplatit, nebo je vypoklonkuju ze dveří. Podle nátury.

Takže soukromě už dělám pouze s rozumnými lidmi, protože se ti to pak vždycky vrátí i když jim vyjdeš vstříc.
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

No a o tom to je.Někdy je lepší říct,že to člověk neumí než se pak dohadovat,že je to špatně a vysvětlovat,že to tak chtěl a jinak to nejde.Zvlášť,když terfíš na pořádného chytrolína,který má plnou hubu chytrých nápadů a připomínek,ale sám umí udělat ho*no.I já si nechám poradit když něco nevím,stejně tak v robotě,protože některé věci zavařit v takových polohách je skoro nemožné.Myslím,že za to se člověk nemusí stydět.Někdo umí to a druhý zase ono a je lepší se dvakrát zeptat něž to jednou zdupat.
Pantheria - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Pantheria - FK »

tak tak.
Nonamed - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Nonamed - FK »

sisin: já to zhodnotím a ozvu se ti. Každopádně mi to až tak nereálný nepřijde, nafotím to a uvidíme... nevím kolik tak nějak vyříznout, takže bych toho asi z tý dárcovksý nádrže vzal hóodně, nebo celou, ať si můžeš vyfiknout kolik potřebuješ. Na tý budoucí nádrži je malá promáčklina, ale myslím, že by stačilo do toho klepnout kladívkem, až to bude otevřený a pak se to jen dokituje a ještě na ní je ulomenej jeden úchyt, ten mám taky náhradní (zase z jiný nádrže...) říkám, ozvu se :) Co piješ? :-P

edit: letos je výbornej kalvádos ;)
stony - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od stony - FK »

sisin píše:jestli máš CO tak není problém,co tak třeba jeden lem=půl litru myslivce +2 studentské pečetě pro děcka? :lol:

CO? Kde to seženu?
Radek1
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 19. říj 2006 22:38:19
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Radek1 »

Nemít to k němu tak daleko,tak bych mu za ty lemy koupil klidně karton toho myslivce.
sisin - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od sisin - FK »

Nonamed píše:sisin: já to zhodnotím a ozvu se ti. Každopádně mi to až tak nereálný nepřijde, nafotím to a uvidíme... nevím kolik tak nějak vyříznout, takže bych toho asi z tý dárcovksý nádrže vzal hóodně, nebo celou, ať si můžeš vyfiknout kolik potřebuješ. Na tý budoucí nádrži je malá promáčklina, ale myslím, že by stačilo do toho klepnout kladívkem, až to bude otevřený a pak se to jen dokituje a ještě na ní je ulomenej jeden úchyt, ten mám taky náhradní (zase z jiný nádrže...) říkám, ozvu se :) Co piješ? :-P

edit: letos je výbornej kalvádos ;)

Ozvi,piju všechno kromě asvaltu ten teče moc pomalu a sádry,ta zase rychle tvrdne a pak se špatně grcá :lol:

stony...CO jsem myslel CO2,teda svářečku neboli ceočko.

sandra...z levného né,ale člověk nikdy neví co od koho může potřebovat a pak by ti mohlo být ouvej jak tě někdo opálí na ceně.Neboj na fušce si beru dost na to,abych někomu tady mohl udělat radost a soukromníka to zase tak nebolí a já se zahojím u jiných.

Radek1...tak se přestěhuj :lol:
Badd
Příspěvky: 58
Registrován: sob 05. zář 2009 14:46:25

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Badd »

......
Naposledy upravil(a) Badd dne stř 17. bře 2021 18:59:09, celkem upraveno 1 x.
Zdeny89 - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Zdeny89 - FK »

Jsem vyučený zámečník a já mám papíry na el.oblouk,na řezání plazmou,a na řezání autogenem.Je mi to celkem k hovnu protože práci zámečníka nemůžu dělat.Jsem alergický od 2.ročníku na kovy a různé chemikálie.Tak že mě to dost sere tahle práce mě bavila a bral jsem to i jako koníček.A chtěl jsem si ještě udělat papíry na CO2 a další.Nikdy jsem nevěřil že bych mohl být alergický zrovna takhle :cry: :(
Hanz - FK

Re: Nechce někdo něco zavařit? KROMĚ HROMYHO OKUREK!!!

Příspěvek od Hanz - FK »

kdo umí vařit INOX a OCEL? Praha
Odpovědět