Opravy automobilů - Zlín

Nabídka služeb klubáků pro klubáky
Pravidla fóra
Cílem této sekce je dát na vědomí který člen klubu poskytuje nějakou servisní službu pro ostatní "klubáky"

každý poskytovatel si založí vlastní topic aby byl přehled

jako příklad uvedu toto: ;)

název tématu:
Luka$ - diagnostika

text v tématu:
CO: diagnostika VAG, zjištění PIN kódu Imobilizéru
KDE: Východní čechy
KDY: Dle dohody, většinou po 17h
KDO: Luka$
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Opravy automobilů - Zlín

Příspěvek od Tomas6 »

:arrow: CO:Veškeré mechanické práce,možná i nějaká ta lehčí karosařina,geometrie,diagnostika-i jiné vozy než VAG.Po dohodě možno i nějakou tu lakýrnickou,případně dokážu domluvit za dobrou cenu profi lak,není problém auto elektro,autosklo atd...Vše je na domluvě.
:arrow: KDE:Zlín
:arrow: KDY:Na dohodě
:arrow: CENA:Smluvní ;)
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
nomadm - FK

Re: Opravy automobilů - Zlín

Příspěvek od nomadm - FK »

zdravim, nabidka stale plati? Potrebuji prohlidnout elektriku, vybiji se mi rychle baterie. Posledni servis rikal, ze je to spatnou baterii, ale ja si myslim, ze to neni jen tim. Zacalo to tak, ze pred rokem se mi cestou na dovolenou odvarila pul roku stara baterie, zavada - spatne napetove relatko. Takze baterka odepsana, nove relatko a nakup nove baterie. Baterku mam tedy rok a uz je vpodstate na odpis, nakonec pouzivam zrenovovanou tu "odvarenou", ktera po nabiti vydrzi cca 3-5 dni, pak zase na nabijecku. Kdezto ta nova je vpodstate nepouzitelna, at mi nerikaji, ze baterka vydrzi rok. Takze potrebuji to proverit, at vim jestli je to opravdu jen baterkou, nebo je to v necem jinem...
Bylo byto mozne?

Martin
Odpovědět