PRAVIDLA PRO VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ

Často Kladené Dotazy :-)
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

PRAVIDLA PRO VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ

Příspěvek od Luka$ »

1. Všichni jste povinni se při registraci s těmito pravidly seznámit a dodržovat je. V případě aktualizace pravidel bude jejich změna oznámena ve vyvěšeném příspěvku, s kterým je každý povinnen obeznámit se.

2. Předmět příspěvku by měl vždy co nejvíc vystihnout, o co jde. Tlačítko |ODPOVĚDĚT| je určeno k reakci na již zveřejněný příspěvek, tlačítko |NOVÉ TÉMA| slouží k zadání příspěvku nového. Nezakládejte stejný dotaz do stejné nebo více sekcí najednou!

3. Před vložením nového příspěvku se nejdřív přesvědčte, zda-li se již podobné téma ve fóru nenachází. Jestli ano, pokračujte v existující diskuzi přidáním svého dotazu pomocí tlačítka |ODPOVĚDĚT|.

4. Při odpovídání na příspěvek používejte správně citaci - necitujte bezprostředně poslední příspěvek. Rovněž není žádoucí citace příspěvku spolu s vloženými obrázky.

5. Nepoužívejte sprostá slova ani jiné urážky, nikdo na to není zvědavý.

6. V případě neslušného, vulgárního nebo jinak nevhodného chování moderátor (nebo admin) může udělit uživatelům varování jako upozornění na nevhodné chování. Jestliže uživatel bude v nevhodném chování pokračovat, bude mu dočasně zakázán přístup na fórum. V případě třetího provinění dostane trvalý zákaz přispívat na fórum. Nevhodným chováním se myslí spamování, zakládání off-topic v tématech jiných uživatelů, hrubé urážení, ale i porušení jiných pravidel fóra.

7. Zbytečné, nesmyslné a urážlivé příspěvky se budou bez upozornění mazat. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn. MODERÁTOŘI TOTO BUDOU PEČLIVĚ HLÍDAT

8. Tlačítko |OHLÁSIT| slouží na nahlášení závadného příspěvku moderátorům a administrátorům diskusního fóra. Nepoužívejte tlačítko |OHLÁSIT| na přidání vaší odpovědi na původní příspěvek v diskuzi! V případě, že bude zaznamenáno zneužití uvedeného tlačítka, bude uživateli zvýšeno varování se všemi z toho vyplývajícími důsledky.

9. Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru. Administrátor však má právo nevhodný podpis (je-li podpis příliš dlouhý) upravit do přijatelné podoby.

10. Administrátoři ani moderátoři jednotlivých sekcí nenesou žádnou odpovědnost za příspěvky a jejich obsah.

11. Používání češtiny/slovenštiny s háčky a čárkami na foru není zakázáno, její použití je čistě na vás.

12. Při zadávání inzerátu uveďte co nejpřesnější popis prodávaného zboží a alespoň orientační cenu. Inzeráty bez uvedení ceny budou smazány! Rovněž budou smazány offtopic diskuse k prodávanému zboží, a jejich autorům bude zvýšena úroveň varování. Nepleťte si inzeráty s běžnými diskuzemi!
Po prodeji zboží je prodávající povinnen napsat, že zboží bylo prodáno, následně moderátor inzerát uzavře a později bude smazán.
- PŘIKLÁDEJTE VŽDY FOTKU NEBO ODKAZ NA FOTKU PRODÁVANÉ VĚCI
- DEJTE NA SEBE KONTAKT, POKUD NA FORUM MOC ČASTO NECHODÍTE
- DBEJTE PLNOHODNOTNÉHO A PRAVDIVÉHO POPISU
- V PŘEDMĚTU BUDE VŽDY UVEDENA JIŽ NĚKOLIKRÁT ZMIŇOVANÁ A DLOUHO ZAVEDENÁ ZNAČKA
- VŽDY BUDE UVEDENÁ CENA ZA ZBOŽÍ ... UVEDENÍ POUZE "CENA DOHODOU" NEPŘICHÁZÍ V ÚVAHU JELIKOŽ PRODÁVAJÍCÍ JISTĚ MÁ NĚJAKOU PŘEDSTAVU O SVÉ MINIMÁLNÍ CENĚ ZA ZBOŽÍ

POKUD INZETÁT NEBUDE SPLŇOVAT NĚKTERÝ Z UVEDENÝCH POŽADAVKŮ BUDE BEZ UPOZORNĚNÍ ODSTRANĚN

Podrobnější znění bodu 12 níže

13. Na serveru je zakázáno prodávat zboží z nekalé činnosti nebo nabádat k nekalé činnosti, následky ponese sám pisatel. Administrátoři nenesou zodpovědnost za takové inzeráty, pokud však na takový narazí, neprodleně ho odstraní. Moderátor je oprávněn smazat i téma, které bude budit podezření nekalé činnosti.

14. Toto je DISKUZNÍ FÓRUM, nikoliv novinky - pokud nebudete vůbec přispívat nebo server nebudete navštěvovat, může být Váš uživatelský účet zrušen bez předchozího varování.

15. Zaregistrováním se na fóru FELICIAKLUB jste se zavázali dodržovat pravidla tohoto diskuzního fóra. V případě porušení těchto pravidel jste povinni akceptovat rozhodnutí administrátorů nebo moderátorů bez výjimky.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVIDLA PRO VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ

Příspěvek od Luka$ »

1. Původ zboží
Na serveru je zakázáno prodávat zboží z nekalé činnosti, následky tohoto jednání ponese sám inzerent. Administrátoři nenesou zodpovědnost za takové inzeráty, pokud však na takový narazí, neprodleně ho odstraní. A prodejce musí zboží vlastnit.

2. Povinné náležitosti inzerátu (bod a až d) – nesplnění všech náležitostí znamená smazání inzerátu!
a) Výstižné označení nadpisu inzerátu označením odpovídající značkou - P: pro sekci Prodám, K: pro Koupím a D:/V: pro Daruji/Vyměním
b) Fotografie prodávaného zboží. Foto jedině aktuální a detailní, musí z něj být patrné, jak předmět vypadá a musí z něj být patrný stav prodávané věci. Jak vkladat fotky najdete zde. Fotografie stažené z internetu nesplňují tyto podmínky.
c) Místo a kontakt. Lokalita (mesto), email nebo telefon.
d) Jasně stanovená cena zboží. („Cena dohodou“ nebo „Nabídněte“ není povolena). V případě aukce bude jasně uveden konec aukce.
e) Idealni pokud zboží obsahuje popis. Popis musí být pravdivý a plnohodnotný.
f) V případě prodeje více věcí v jednom inzerátu (rozprodej auta na ND, výprodeje zásob,...) musí inzerát obsahovat seznam prodávaných věcí s cenou

Náležitosti se liší od typu podsekce: u Prodám musíte mít vše; u Koupím není nutná cena a fotografie; u Vyměním/Daruji: místo ceny uveďte protihodnotu pro výměnu

3. Ukončení inzerce
a) V případě ukončení inzerce, inzerent označí svůj inzerát viditelně (Prodáno, Koupeno, Darováno) a to úpravou nadpisu prvního příspěvku svého inzerátu.
b) Ukončený inzerát bude zamknut a přesunut do složky Uzavřené obchody, kde bude archivován po dobu 14 dnů, po uplynutí této lhůty bude automaticky a nenávratně smazán.
c) Pokud inzerát bude neaktivní po dobu 14 dní, bude nenávratně smazán.

4. Komerční inzeráty budou smazány!

5. Odkaz na jiné stránky
Do sekce prodej nepatří vaše odkazy na prodej na jiných webových stránkách. To je pouze informace a patří do Kavárny, sekce Aukro a ostatní weby

6. Ruzne
a) Vyjimku mimo tyto pravidla muze moderator udelit, ale nelze to brat jako precedens!
b) Je zbytecne inzerat behem krátké doby 3 - 4 dnů "Ozivovat" prodavajicim. Pokud prodavajici bude tak konat, moderator bez upozorneni zamkne ci smaze inzerat!
c) Pokud máte zájem, napište to přímo do tématu inzerátu. Nepište přes SZ a podobně. Pak vznikají dohady, kdo komu co vyfoukl přes SZ. Detaily prodeje samozřejmě vyřešte přes SZ.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Zamčeno