Zdravím. Tady něco málo fotek ze Škoda srazu v Doksech.
https://eu.zonerama.com/pepiisan/Album/15443950
45. Škoda sraz Doksy -- FOTO
- 103457
- _________________

- Příspěvky: 11192
- Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
- Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
- Kontaktovat uživatele:
Re: 45. Škoda sraz Doksy -- FOTO
Pěkný, byl jsem se taky kouknout. Jak to dopadlo s elektrikou? Podařilo se jí pustit.
P.S. byl jsem jediný vanplus na celém srazu. To mě celkem překvapilo.
P.S. byl jsem jediný vanplus na celém srazu. To mě celkem překvapilo.
- qelv
- Příspěvky: 165
- Registrován: pon 02. úno 2004 19:45:58
- Bydliště: od Mělnika (Z)
- Kontaktovat uživatele:
Re: 45. Škoda sraz Doksy -- FOTO
jo po chvilce to nahodili. Vanplus je náhoda když se tam objeví to je jako Roomster. všude to potkáváš a na srazu tak jeden.
P.S. asi jsem tě potkal
P.S. asi jsem tě potkal
