Nazdar!
Takže mám sněhuláka (bílou Felicii) 2 týdny a zajímalo by mě, o co bych se měl starat / na co se zaměřit, abych ji udržel v dobré kondici.
Protože moje další auto je VW T3 z roku 1990 s 1.9 TDi, toto auto je pro mě něco nového. Mým cílem je mít sněhuláka 100% spolehlivého jako „denního běžce“, abych mohl svou T3 odsunout na auto pro speciální příležitosti, kterým má být.
Zatím jsem nechal vyvážit kola, aby se odstranilo otřesy vysokorychlostního řízení, naplánoval jsem opravu brzd a ložisek (zatím na to nemám pořádnou garáž ani nářadí) a dneska jsem otevřel sloupek řízení, abych zjistil, proč se automaticky nevypíná blinkr a nerozsvítí se dálková světla, když naznačím odbočku.
Jakékoli nápady a rady jsou vítány!
Cheers;
keywacat
Před 2 týdny jsem si koupil '97 LXi, čeho bych se měl obávat? :-D
Často Kladené Dotazy 
Přejít na
- O webu Klub Felicia
- ↳ ČKD neboli FAQ
- ↳ Co zlepšit
- ↳ Přání a stížnosti
- ↳ Klubové informace
- ↳ Jarní/Letní sraz
- ↳ 37. Sraz Felicia Klubu
- Rady
- ↳ Interiér
- ↳ Exteriér
- ↳ Agregát
- ↳ 1,3 BMM
- ↳ 1,3 MPi
- ↳ 1,6 MPi
- ↳ 1,9
- ↳ LPG
- ↳ Převodovky
- ↳ Výfuk
- ↳ Ostatní
- ↳ Podvozek
- ↳ Nápravy
- ↳ Tlumiče
- ↳ Brzdy
- ↳ Řízení
- ↳ Disky a pneumatiky
- ↳ Elektroinstalace
- ↳ Centrální zamykání, alarmy, imobilizér
- ↳ Diagnostika
- ↳ Mimořádná výbava
- ↳ Osvětlení
- ↳ Panel přístrojů, palubní PC
- ↳ Startér, alternátor a dobíjení
- ↳ Topení a klimatizace
- ↳ Ostatní
- ↳ Audio
- ↳ Tuning
- Různé
- ↳ Kavárna
- ↳ Virtual tuning - VT
- ↳ Klubový servis
- ↳ Nabídka
- ↳ Poptávka
- ↳ Video
- ↳ Srazy & Akce
- Others than Czechs
- ↳ English
- Bazar
- ↳ Koupím
- ↳ K: Auto
- ↳ K: Náhradní díly a příslušenství
- ↳ K: Ostatní
- ↳ Uzavřené obchody-Koupím
- ↳ Prodám
- ↳ P: Auto
- ↳ P: Náhradní díly a příslušenství
- ↳ P: Ostatní
- ↳ Uzavřené obchody-Prodám
- ↳ Vyměním/Daruji
- ↳ Stálé nabídky
