Stránka 1 z 1

Před 2 týdny jsem si koupil '97 LXi, čeho bych se měl obávat? :-D

Napsal: pon 01. čer 2026 13:21:37
od keywacat
Nazdar!

Takže mám sněhuláka (bílou Felicii) 2 týdny a zajímalo by mě, o co bych se měl starat / na co se zaměřit, abych ji udržel v dobré kondici.

Protože moje další auto je VW T3 z roku 1990 s 1.9 TDi, toto auto je pro mě něco nového. Mým cílem je mít sněhuláka 100% spolehlivého jako „denního běžce“, abych mohl svou T3 odsunout na auto pro speciální příležitosti, kterým má být.

Zatím jsem nechal vyvážit kola, aby se odstranilo otřesy vysokorychlostního řízení, naplánoval jsem opravu brzd a ložisek (zatím na to nemám pořádnou garáž ani nářadí) a dneska jsem otevřel sloupek řízení, abych zjistil, proč se automaticky nevypíná blinkr a nerozsvítí se dálková světla, když naznačím odbočku.

Jakékoli nápady a rady jsou vítány!

Cheers;
keywacat