www.auto-vin-decoder.com

Pružiny WEITEC

Do mé Felicie jsem si namontoval sportovní pružiny WEITEC, a proto jsem se rozhodl doplnit článek pohledy těch, kteří si je namontovali na své auto.

Již se prodalo několik sad těchto sportovních pružin, které zaujaly, jak ukazuje realita nejen cenou, ale i svými vlastnostmi.

Sportovní pružiny WEITEC

Moje dojmy jsou velmi dobré. Po montáži, se samozřejmě projevilo snížení vozidla (3,5 cm), ale po přezutí na letní kola 205/45/16 se snížení poměrně srovnalo. Je to krásně vidět z přiložených fotek. Jízdní vlastnosti se tedy změnily dost. Auto je poměrně dost tvrdé, což je znát především razantním průjezdem zatáčky, protože se méně naklání a hlavně v kombinaci s 16"koly. Při nízké rychlosti je auto poměrně nepohodlné, ale při vyšších rychlostech je to veliká paráda. Jediné co je znát je použití sériových tlumičů, protože tyto tlumiče stlačení a uvolnění pružiny dovolí příliš rychle a tak občas dojde k nepříjemnému "zahoupání". Jinak celkový dojem je výborný.

Sportovní pružiny WEITEC Sportovní pružiny WEITEC

Co dodat závěrem. Sportovní pružiny WEITEC sice naruší trochu pohodlí z jízdy, ale výrazně zlepší zážitek pro sportovně založené řidiče. Ti co chtějí ještě vylepšit již tak slušné jízdní vlastnosti, mohou časem pružiny doplnit i sportovními tlumiči, pokud si rovnou nekoupí celý pevný sportovní podvozek skládající se ze sportovních pružin a sportovních tlumičů.

Zpracoval: mmartinko12 a Luka$

Stránka byla zpracována za 0.009s.