www.auto-vin-decoder.com

Detail uživatele Felinkar

Odkaz na tuto stránku: www.feliciaklub.cz/felinkar
Serie Typ LX Felicia klub
Rok 1997
Objem 1.3 MPI
Barva červená-základní

Felinku jsem pořídil v prosinci 2014 s nájezdem 100 000 a nějaké drobné.
První servis spočíval ve výměně oleju a filtru.Pořídil jsem Castrol Magnatec 10W-40 a olejový filtr Bosch,protože Mann jsem tehdy nesehnal,ale nyní již kupuju pouze filtr Mann.Olej s filtrem si měním sám v pravidelném intervalu 15000 kilometrů.Dále proběhla výměna původního noname akumulátoru za nový Varta Blue Dynamic 52Ah,který jsem mimochodem od koupě a to již je skoro dva a půl roku ani jednou nenabíjel.Repas alternátoru,výměna zhnilého levého prahu a podběhu a hurá na STK.
Po STK v lednu 2015 jsem koupil textilní koberce,potahy Felicia a radio Sencor,které používám jen na USB.Dále jsem vyměnil gumu zadního stěrače a komplet obě přední lišty.
No na jaro 2015 jsem na vrakáči koupil druhou sadu plecháčů na nové letní pneu Dunlop StreetResponse 2 a nechal obout páč jsem letní k autu nedostal.
Dál jsem nechal vyměnit svíčky Brisk DR15TC,nové kotouče a destičky ATE,nový brzdový válec na levém kole,protože při jízdě mi nehorázně pískal,že se to nedalo poslouchat.
Vyměnil jsem si nádržku na chladící kapalinu včetně víčka a sám jsem si vyčistil chladící okruh a namíchal novou chladící kapalinu Sheron Antifreeze Maxi D se zámrzností -36 stupňů.Vyměnil jsem převodový olej Mogul Trans 75W.Někdo říká,že se v převodovce olej nemění,ale já zastávám názor,že se mění.Proběhla výměna brzdové kapaliny Sheron Brake Fluid DOT 4,vzduchového filtru Mann a výměna palivového filtru WIX.
V červnu 2015 jsem měl drobnější kolizi s nepozorným hasičem,tak to odnesli blatníky,maska a kapota.Po opravě a výměně tlumičů jsem zajel na geometrii.
Od září 2015 mám namontovaný integrovaný systém LED denního svícení a mlhových světel.
Rok 2016 co do servisu byl mnohem střídmější.Pouze dvakrát výměna oleje a filtru,manžeta řízení a poloosy na levé straně a kompletní výměna brzdového potrubí,hadic,držáků včetně brzdovky a nová čelní maska chladiče v barvě.Dál jsem koupil nové zimní pneumatiky Nokian WR D3,protože s těma původníma co byly z roku 1997 jsem stihl odjezdit dvě zimy a už neměli požadované 4 milimetry dezénu.Ekologická likvidace zdarma spojená s nasazením a vyvážením gum na disk to tedy pojistila.Jinak kola zimní/letní si měním sám,protože v servisu to ty hovada utahují pneumaťákem a na to pak vzít tak lešeňovku.
Před STK pouze nová guma na výfuk a pár držáků brzdového potrubí.
Nyní po prosincové STK plánuju výměnu kulových čepů řízení a koncového dílu výfuku.

Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar Fotografie: Felinkar
Přezdívka: Felinkar
Stránka byla zpracována za 0.024s.